##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Back

Interested in opening an MBE Center? Dołącz do nas!

Przygotuj się na Święta z MBE!

Lato to najlepsza pora na planowanie

Z roku na rok sprzedaż w sezonie świątecznym niesamowicie rośnie. Dla dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce to jeden z najbardziej pracowitych okresów w roku. Co zrobić, żeby przetrwać ten czas bez stresu? Trzeba planować wcześniej! Mail Boxes Etc. ma rozwiązania dla przedsiębiorców, które nie tylko zaoszczędzą nerwów, ale pozwolą też zyskać nowych klientów. 

 

Dlaczego warto być gotowym na Święta z wyprzedzeniem?

Większa liczba zamówień w Twoim sklepie internetowym może sprawić, że poczujesz się przytłoczony. A może jest tak, że z chęcią przyjmiesz nowych klientów, ale potrzebujesz rozwiązań, które Ci to ułatwią. Jeśli chcesz zapewnić swoim kupującym najwyższą jakość obsługi, terminową i bezpieczną wysyłkę zakupionych produktów, a także przygotować dla nich materiały reklamowe i pakowe - znajdź swoje Centrum MBE i zacznij planować już dziś!

POBIERZ NASZ DARMOWY EBOOK

 

Sprawna obsługa zamówień świątecznych z Twojego sklepu internetowego

W Centrach MBE możesz już dziś przygotować swoją firmę na zwiększony ruch i zaplanować strategię działania. Dzięki MBE będziesz w stanie sprawnie obsłużyć większą liczbę klientów w trakcie Świąt! W tym celu pomogą Ci nasze rozwiązania z zakresu mikrologistyki – magazynowanie, pakowanie i wysyłka. 

Jeśli chcesz zautomatyzować procesy w swoim sklepie internetowym, darmowa wtyczka MBE e-LINK to narzędzie dla Ciebie! Po złożeniu zamówienia przez klienta, wtyczka wygeneruje dla niego etykietę wysyłkową. W ten sposób maksymalnie ograniczasz ryzyko pomyłki! 

 

Sprawdź wtyczkę MBE e-LINK

 

 

Bezpieczeństwo świątecznych przesyłek

W okresie przedświątecznym, na całym świecie nadawane są miliony paczek. Każda z nich jest ważna i każda powinna dotrzeć do odbiorcy na czas – tego życzą sobie nadawcy. Jednak część z tych przesyłek nie zjawi się nigdy... i nie stanie się przez to wspaniałym prezentem pod choinką. 

W tej sytuacji świetnym pomysłem jest ubezpieczenie przesyłki - pozwoli Ci to na przeżycie Świąt ze spokojną głową. MBE SafeValue to usługa, dzięki której ubezpieczysz rzeczywistą wartość wysyłanych przedmiotów - ochroni Cię to w sytuacji uszkodzenia lub zagubienia przesyłki w transporcie. To szczególnie istotne, jeśli wysyłasz kosze prezentowe, alkohol lub inne cenne przedmioty. 

 

Dowiedz się więcej o MBE SafeValue

 

 

 

Świąteczne materiały reklamowe i pakowe

Święta to niezwykły czas, kiedy możesz pogłębić relacje z klientami i pracownikami. Zaprojektuj i wydrukuj dla nich kartki świąteczne - ten niezobowiązujący gest sprawi, że poczują się wyjątkowo!  

W Centrach MBE przygotujesz również kalendarze na nadchodzący rok czy gadżety do pakietów prezentowych. Brandowane opakowania dla Twoich produktów? Katalogi, kupony, kalkomania na witrynę sklepu? Wydrukujemy wszystko, czego potrzebujesz dla swojej firmy w okresie świątecznym!

Drukuj z MBE

  


 

Rozwijaj swój biznes online
z Mail Boxes Etc.

Tysiące klientów na całym świecie zaufało już MBE jako partnerowi logistycznemu dla ich działalności e-commerce, ponieważ każdego z nich traktujemy wyjątkowo - bez względu na rozmiar jego firmy. Dopasowujemy rozwiązania do realnych potrzeb i możliwości przedsiębiorców, realizując przy tym usługę fulfillmentu. To znaczy, że z nami rozwiniesz swój sklep internetowy, a my pomożemy Ci skalować biznes.

Nasze Centra Logistyczno - Wysyłkowe znajdziesz w Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Koszalinie, Przemyślu, Lublinie, Wołominie, Piasecznie, Mińsku Mazowieckim, Pruszkowie, Sosnowcu, Siedlcach, Białymstoku, Bydgoszczy, Łodzi, Rzeszowie, Kędzierzynie-Koźlu, Gnieźnie i innych polskich miastach.

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl