##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz

Chcesz otworzyć własny punkt MBE? Dołącz do nas!

Informacja o stawkach MBE na rok 2021

Warszawa, 8 grudnia 2020 r.

Rok 2020 jest bezprecedensowym okresem, w którym życie wielu rodzin, przedsiębiorstw i społeczności na całym świecie zostało silnie dotknięte przez pandemię. 

Nasi klienci niezmiennie mogą jednak polegać na naszym zaangażowaniu, fachowej wiedzy, empatii, proaktywności, innowacyjności i zaangażowaniu. Dziś patrzymy w przyszłość mając nadzieję, że rok 2021 przyniesie zmiany i nowe możliwości.

Pozostajemy przy Państwu, wspierając Wam w kolejnych wyzwaniach, dostarczając profesjonalnych rozwiązań, które stale rozwijamy tak, by były dostosowane do realiów rynkowych i potrzeb naszych klientów. 

Z uwagi na powyższe Mail Boxes Etc. (dalej "MBE") informuje, że z dniem 1 stycznia 2021 r. zostanie zastosowana zmiana stawek i opłat w celu zagwarantowania wysokiego poziomu usług, który wyróżnia Sieć MBE i jest głównym powodem, dla którego klienci końcowi codziennie wybierają przedsiębiorców MBE jako partnerów dla swoich działalności.

Poniżej przedstawiamy główne zmiany:

  • Ceny usług krajowych i międzynarodowych wzrosną średnio o 4,9%.
  • Dopłaty za dodatkowe obsługę/przesyłki, duże opakowania, palety niepiętrowalne, będą stosowane w szerszym zakresie.
 

Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim klientom, którzy na co dzień wybierają Centra MBE jako partnerów logistycznych, potwierdzając swoje zaangażowanie w ciągłe oferowanie szerszego i bardziej ewoluującego zakresu usług, do których należą na przykład MBE SafeValue, MBE Import i MBE MyLogistics. Portfolio MBE reprezentuje nasze ciągłę dążenie do tego, by być bliżej naszych klientów, pomagając im pozostać skoncentrowanymi na biznesie i znaleźć rozwiązania dostosowane do ich potrzeb tak, by wspierać ich w działalności biznesowej i prywatnej.

Na koniec przypominamy, że Centrami MBE zarządzają niezależni Przedsiębiorcy, którzy działają pod marką MBE w wyniku umowy franczyzowej. Z tego powodu nie wszystkie usługi i produkty oferowane przez Mail Boxes Etc. są dostępne w każdym punkcie sprzedaży MBE. Mail Boxes Etc. i MBE są znakami towarowymi zarejestrowanymi i używanymi przez MBE Worldwide S.p.A. (wszystkie prawa zastrzeżone). - Zespół Mail Boxes Etc.
MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl