Dołącz do drużyny MBE

NASZE BOISKO

W Mail Boxes Etc. wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa kompleksowo - od rejestracji działalności i obsługi wirtualnego biura, przez usługi marketingowe i poligraficzne, aż do zarządzania wysyłkami i realizacją zamówień ze sklepów internetowych.

Dlaczego współpraca z Mail Boxes Etc. to strategia, która przyniesie sukces? Ponieważ do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, przygotowując rozwiązania na miarę Twoich realnych potrzeb.

 


 

Przesyłki kurierskie i pakowanie

Mail Boxes Etc. oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie pakowania i wysyłki. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i know-how gwarantują najwyższą jakość usług wysyłkowych.

W Centrach MBE zrealizujesz wysyłkę kopertową, nadasz paczkę oraz paletę, ale także przesyłkę niestandardową. Bez problemu wyślesz kurierem przedmioty o nietypowych kształtach czy wymiarach, a także wartościowe przedmioty i dzieła sztuki, które ubezpieczysz (wraz z kosztami pakowania i samego transportu).

Dla naszych klientów udostępniliśmy platformę do realizowania wysyłek - MBE Online.

  Mail Boxes Etc. | Kompleksowa obsługa przesyłek kurierskich w Polsce i za granice.

Więcej o przesyłkach MBE

 


 

Logistyka dla sklepów internetowych

To indywidualnie dobrane rozwiązania z zakresu fulfillmentu, które pozwolą Ci zyskać więcej czasu i przestrzeni, a przede wszystkim rozwinąć Twój sklep internetowy.

Mikrologistyka MBE to kompleksowa i elastyczna usługa, która wykracza poza zwykłą dostawę. Zajmujemy się również innymi ważnymi kwestiami operacyjnymi, takimi jak zarządzanie zwrotami, magazynowanie towarów i konfekcjonowanie zamówień, profesjonalne pakowanie, a także obsługą formalności celnych.

Dzięki darmowej wtyczce MBE eShip szybko i sprawnie połączysz swój sklep z naszym system tak, by przy każdym zamówieniu składanym przez Twoich klientów etykieta wysyłkowa generowała się automatycznie!

  Mail Boxes Etc. | Kompleksowa obsługa przesyłek kurierskich w Polsce i za granice.

POZNAJ MIKROLOGISTYKĘ MBE

 


 

Projekty graficzne, wydruki i rozwiązania marketingowe

Mail Boxes Etc. dostarcza kreatywne, elastyczne i niestandardowe rozwiązania z zakresu druku, aby dopasować się do Twojego budżetu, terminów i innych wymagań.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wizytówek, plakatów, gadzetów, materiałów marketingowych i promocyjnych czy czegokolwiek innego: MBE jest najlepszym partnerem do realizacji zleceń związanych z projektowaniem i wydrukiem.

Mail Boxes Etc. | Materiały promocyjne i reklamowe dla e-commerce

Zapytaj o szczegóły

Przygotuj się!

Pobierz i wydrukuj kalendarz rozgrywek EURO 2020
z lokalizacjami, datami i godzinami meczów:

POBIERZ HARMONOGRAM MECZÓW MISTRZOSTW EUROPY

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz