Priorytetowe przesyłki kurierskie

Przesyłki priorytetowe z MBE

 

Priorytetowe przesyłki kurierskie to specjalna usługa Mail Boxes Etc. Dzięki niej Twoja paczka, bez względu na kierunek wysyłki, dotrze pod wskazany adres ekspresowo.

Dostawa jutro? Załatwione!

Dostawa tego samego dnia? To również jest możliwe.

Odbiór w weekend? Nie ma problemu!

W Mail Boxes Etc. od lat wspieramy naszych klientów indywidualnych i biznesowych w realizacji kompleksowych usług kurierskich - dbamy o odpowiednie spakowanie nadawanych przedmiotów, ubezpieczenie wysyłki (wraz z kosztami samego pakowania i transportu) oraz pełną dokumentację import - eksport. Nasze doświadczenie pokazuje, że niektóre przesyłki są wyjątkowo pilne, niejednokrotnie wymagają dostawy kolejnego lub nawet tego samego dnia. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę przesyłek ekspresowych - dzięki temu nadając paczkę w MBE możesz wybrać opcję dostawy tego samego czy kolejnego dnia, a także doręczenie w weekend.

 

Krajowe przesyłki priorytetowe

Przesyłkę priorytetową na terenie Polski najczęściej udaje się dostarczyć już następnego dnia roboczego. Czynnikami decydującymi w tej sytuacji są odległość, jaką ma pokonać przesyłka, a także godzina jej nadania. Wraz z wyborem wysyłki ekspresowej otrzymujesz również możliwość ustalenia przedziału czasowego, w jakim paczka zostanie doręczona. Odbiorca z pewnością będzie Ci wdzięczny, że konieczność odbioru przesyłki nie uwiązała go w domu na większość dnia.

Zaletą wysyłki priorytetowej kurierskiej jest możliwość śledzenia jej przebiegu na każdym etapie. O doręczeniu paczki zostaniesz niezwłocznie poinformowany drogą mailową lub sms-ową. Nadając przesyłkę priorytetową z MBE masz cały proces jej podróży pod kontrolą, z łatwością monitorując jej status na bieżąco. 

 

Zagraniczne wysyłki priorytetowe

W przypadku pilnej wysyłki zagranicę, oprócz standardowej przesyłki drogowej możesz wybrać transport lotniczy. To najszybszy środek, dzięki któremu Twoja paczka pokona nawet tysiące kilometrów w zaledwie kilka godzin. Transport realizujemy również na paletach, możesz więc w ten sposób wysłać prawie wszystko, bez względu na rozmiar, wagę czy kształt!
Jeśli wysyłasz paczkę zagraniczną lub międzykontynentalną (do USA, Chin czy Australii) koniecznie zapytaj pracowników swojego Centrum MBE o korzystną ofertę na realizację przesyłki lotniczej priorytetowej.

 

Przesyłki kurierskie tego samego dnia?

Korzystając z wysyłki kurierem w Centrum MBE możesz wybrać nie tylko opcję priorytetową, ale także, o ile przesyłka zostanie nadana odpowiednio wcześnie, dostawę nawet tego samego dnia! Możliwość zrealizowania takiej usługi zależy oczywiście od kierunku wysyłki i godziny nadania przesyłki. Znajdź najbliższe Centrum Usługowe i zapytaj o szczegóły realizacji przesyłki kurierskiej same-day.

 

Kurier: dostawa w weekend

Niejednokrotnie nadając przesyłkę kurierską zależy nam nie tylko na jej szybkim dostarczeniu, ale także na możlwiości wyboru opcji dostawy w sobotę czy w niedzielę. Nadając przesyłkę z MBE masz taką możliwość! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o weekendowych dostawach przesyłek kurierskich.

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz