##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz

 

Chcesz otworzyć własny punkt MBE? Dołącz do nas!

Transport paletowy

Jeśli chcesz przewozić większe ilości produktów, możesz skorzystać z transportu paletowego, który oferuje MBE. Tą usługą zajmują się specjaliści w dziedzinie zabezpieczania towarów oraz zarządzania przewozem paletowym i procesem magazynowania.

Indywidualne podejście, stałe wsparcie i raporty na bieżąco. MBE zapewnia zawsze tę samą, najwyższą jakośc, niezależnie od objętości transportowanych dóbr. Z MBE wysyłka palet nigdy nie była łatwiejsza! Obsługa palet prowadzona jest przez zespoły specjalizujące się w zarządzaniu przestrzenią oraz procedurach załadunku i rozładunku magazynowego.

Przesyłki paletowe 


Profesjonalna wysyłka palet
Jeśli potrzebujesz wysłać palety towarów, Mail Boxes Etc. oferuje Ci kilka rodzajów usług i rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie wysyłać palety zarówno w Polsce jak i za granicę. Współpracujemy przy takich zleceniach zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi.
MBE to gwarancja kompletnej i wydajnej usługi, która może obejmować dopasowany do potrzeb odbiór towarów, pakowanie, stałe wsparcie, śledzenie przesyłki i powiadomienie o dostawie.

Wysyłka palet na skalę międzynarodową?
Każdego dnia wspieramy firmy i osoby prywatne. Oferujemy efektywną i elastyczną usługę zarządzania przesyłkami. Dla Twojego spokoju i efektywności całego procesu powierz MBE swoje międzynarodowe przesyłki paletowe. Wykorzystujemy różne firmy transportowe do transportu towarów na całym świecie (Europa, Azja, Ameryka, Oceania, Afryka). Ponadto, nasza firma może zająć się formalnościami administracyjnymi i celnymi dla Państwa w przypadku wysyłki za granicę.

Przejrzyste procedury i międzynarodowa sieć
Obecnie MBE posiada 2600+ Centrów w ponad 50 krajach na całym świecie. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Ci wysokiej jakości usługi nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Oferujemy zindywidualizowany i dopasowany do Twoich potrzeb serwis, który spełnia wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania. Rozwiązania oferowane przez Mail Boxes Etc. są kompletne i przejrzyste. 

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl