Twoje Centrum MBE
Centrum MBE 3155 Siedlce
Znajdź inny punkt
Bożena Niedziałek
Solution Manager
MBE 3155 - Siedlce
Centrum rozwiązań
ul. 10 Lutego 2
08-110 Siedlce
Rozwiązania MBE
Przesyłki i Pakowanie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Druk i Marketing
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Logistyka i fulfillment
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Transport paletowy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wynajem skrytek adresowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka alkoholu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE SafeValue - ubezpieczenie przesyłki
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka bagażu i sprzętu sportowego
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rozwiązania MBE dla e-commerce
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE eShip: wtyczka wysyłkowa dla sklepów internetowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pakowanie paczek i przesyłek
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka dzieł sztuki
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Magazynowanie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wirtualne biuro
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE Online - platforma wysyłkowa MBE
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Opakowania i materiały pakowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rozwiązania MBE dla biznesu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wsparcie dla uchodźców z Ukrainy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka paczek wartościowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ecommerce Fulfillment
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Odkryj wszystkie usługi
Więcej usług
Pieczątki
W ekspresowym tempie
Wizytówki
Od projektu... do własnoręcznego wykonania.
Wydruk, bindowanie i laminowanie
Podstawowe usługi poligraficzne.
Teczka ofertowa
Spersonalizowana teczka dla Twojej firmy.
Reviews
Justyna Stankowska, 1/20/2023
Absolutnie polecam, bardzo mili i pomocni pracownicy, szybka realizacja i dobre ceny :) Korzystałam już kilkukrotnie przy firmowych zleceniach druku wizytówek, ulotek i jestem bardzo bardzo zadowolona!
Elżbieta Stępień, 8/3/2022
Miałam przyjemność skorzystać zarówno z usług poligraficznych, jak też kurierskich. Projekty graficzne za każdym razem były strzałem w 10, a zamówione materiały były wykonane perfekcyjnie! Jeżeli komuś zależy na indywidualnym i rzetelnym podejściu do klienta, to polecam usługi tej firmy. Bardzo mile zaskoczyła mnie cena za moją niestandardową przesyłkę ;)
M M, 6/14/2022
Współpraca z Panią Grafik na najwyższym poziomie, wszystkie uwagi co do projektu uwzględniane były na bieżąco. Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta. Szybka realizacja projektu i wysoka jakość wydruku. Polecam każdemu, kto poszukuje pracowni, która spełni oczekiwania co do wymarzonej, spersonalizowanej grafiki, w szczególności jeżeli chodzi o ślubne detale - winietki czy plany usadzenia gości :)
Kamil Gawlik, 5/22/2022
Miła obsługa. Świetna oferta. Świetne ceny.
Małgorzata Grus, 4/18/2021
Polecam, warto skorzystać! Rzeczowo, profesjonalnie i w dobrej cenie. Dziękuję za dotychczasową współpracę :)
Gosia Samosia, 4/17/2021
Życzliwa, profesjonalna obsługa. Szybkie i rzetelne wykonanie. Przystępne ceny. Rezultatem naszej współpracy były piękne, spersonalizowane notesy. Z pewnością skorzystamy z usług punktu przy okazji realizacji kolejnych projektów. Miejsce godne polecenia!
Kajenna933, 4/15/2021
Wszystko sprawnie, miła obsługa, polecam :)
Filip Swietal, 4/14/2021
Gorąco polecam! ;)
Betty S, 4/14/2021
Będąc przyjazdem korzystałam z usług introligatorskich w punkcie. Pierwszy raz w tego typu miejscu zaproponowano mi pyszną, darmową kawę, która umiliła czas oczekiwania. Bardzo miła, rzetelna i otwarta obsługa. Polecam!
Danny SSJ2, 2/23/2021
Polecam, obsługa kompetentna i miła, wszystko szybko i sprawnie, ja znalazłem parking 😉
Newsletter MBE
Nowości, promocje, zniżki, etc.
Śledź nas
#PeoplePossible
Stories
Otwarcie franczyzy: pytania, które należy sobie zadać przed rozpoczęciem współpracy
Rozpoczęcie własnej działalności to inwestycja, która wymaga czasu i energii, ale może stać się niepowtarzalną szansą na zmianę twojej zawodowej przyszłości.
Stories
Rozpocznij nowy rok od cyfrowego rozwoju swojej firmy
Początek roku to dla firm wrażliwy moment, ale także ogromna szansa: na tym etapie ważne jest znalezienie nowych pomysłów i strategii, rozplanowanie działań średnio- i długoterminowych oraz określenie nowych celów biznesowych, które pozwolą dać nowy impuls własnemu biznesowi, zrozumieć nowe trendy i dostosować się do zmian na rynku, na którym się działa.
Stories
Przeprowadzka z Warszawy do Gdańska w kilka godzin?
Nagła przeprowadzka wcale nie musi być katastrofą.
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych.


MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl

##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz