Twoje Centrum MBE
MBE Center 3155 Siedlce
Znajdź inny punkt
Bożena Niedziałek
Solution Manager
MBE 3155 - Siedlce
Centrum rozwiązań
ul. 10 Lutego 2
08-110 Siedlce
Rozwiązania MBE
Przesyłki i Pakowanie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Druk i Marketing
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Logistyka i fulfillment
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Transport paletowy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wynajem skrytek adresowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka alkoholu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE SafeValue - ubezpieczenie przesyłki
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka bagażu i sprzętu sportowego
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rozwiązania MBE dla e-commerce
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE e-LINK: wtyczka wysyłkowa dla sklepów internetowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pakowanie paczek i przesyłek
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka dzieł sztuki
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Magazynowanie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wirtualne biuro
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE Online - platforma wysyłkowa MBE
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Opakowania i materiały pakowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rozwiązania MBE dla biznesu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wsparcie dla uchodźców z Ukrainy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka paczek wartościowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ecommerce Fulfillment
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Odkryj wszystkie usługi
Więcej usług
Pieczątki
W ekspresowym tempie
Wizytówki
Od projektu... do własnoręcznego wykonania.
Wydruk, bindowanie i laminowanie
Podstawowe usługi poligraficzne.
Teczka ofertowa
Spersonalizowana teczka dla Twojej firmy.
Reviews
Elżbieta Stępień, 8/3/2022
Miałam przyjemność skorzystać zarówno z usług poligraficznych, jak też kurierskich. Projekty graficzne za każdym razem były strzałem w 10, a zamówione materiały były wykonane perfekcyjnie! Jeżeli komuś zależy na indywidualnym i rzetelnym podejściu do klienta, to polecam usługi tej firmy. Bardzo mile zaskoczyła mnie cena za moją niestandardową przesyłkę ;)
M M, 6/14/2022
Współpraca z Panią Grafik na najwyższym poziomie, wszystkie uwagi co do projektu uwzględniane były na bieżąco. Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta. Szybka realizacja projektu i wysoka jakość wydruku. Polecam każdemu, kto poszukuje pracowni, która spełni oczekiwania co do wymarzonej, spersonalizowanej grafiki, w szczególności jeżeli chodzi o ślubne detale - winietki czy plany usadzenia gości :)
Kamil Gawlik, 5/22/2022
Miła obsługa. Świetna oferta. Świetne ceny.
Małgorzata Grus, 4/18/2021
Polecam, warto skorzystać! Rzeczowo, profesjonalnie i w dobrej cenie. Dziękuję za dotychczasową współpracę :)
Gosia Samosia, 4/17/2021
Życzliwa, profesjonalna obsługa. Szybkie i rzetelne wykonanie. Przystępne ceny. Rezultatem naszej współpracy były piękne, spersonalizowane notesy. Z pewnością skorzystamy z usług punktu przy okazji realizacji kolejnych projektów. Miejsce godne polecenia!
Kajenna933, 4/15/2021
Wszystko sprawnie, miła obsługa, polecam :)
Filip Swietal, 4/14/2021
Gorąco polecam! ;)
Betty S, 4/14/2021
Będąc przyjazdem korzystałam z usług introligatorskich w punkcie. Pierwszy raz w tego typu miejscu zaproponowano mi pyszną, darmową kawę, która umiliła czas oczekiwania. Bardzo miła, rzetelna i otwarta obsługa. Polecam!
Danny SSJ2, 2/23/2021
Polecam, obsługa kompetentna i miła, wszystko szybko i sprawnie, ja znalazłem parking 😉
Olga Mirocz, 4/12/2021
Potrzebowałam na studia bindowania workbooka, wyszło pięknie i tanio. Polecam
Newsletter MBE
Nowości, promocje, zniżki, etc.
Śledź nas
#PeoplePossible
Stories
Jak stworzyć skuteczny biznes e-commerce?
Głównym kluczem do rozwoju firm działających na rynku online jest skuteczny e-commerce, który potrafi tworzyć konwersje. Chociaż istnieje nieskończenie wiele rodzajów produktów i usług, to wszystkie zasady dobrze zbadanej strategii handlowej odpowiadają mechanizmom i potrzebom wspólnym dla wszystkich konsumentów.
Stories
Jak odzyskać klientów za pomocą działań marketingowych?
Wszystkie firmy mają w swoich bazach danych pewien odsetek nieaktywnych, zapomnianych klientów - użytkowników, którzy wcześniej zarejestrowali się na portalu, aby otrzymywać informacje lub zakupić produkt, ale następnie, będąc zapisanymi na listę mailingową, nie wykazali już zainteresowania komunikacją lub produktami marki.
Stories
Przeprowadzka z Warszawy do Gdańska w kilka godzin?
Nagła przeprowadzka wcale nie musi być katastrofą.
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych.


MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl

##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz