##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz

Chcesz otworzyć własny punkt MBE? Dołącz do nas!
Wiemy jak

Zadowolenie Twoich klientów i pracowników jest niezwykle ważne, szczególnie w okresie świątecznym. Ale jak poradzić sobie z logistyką zamówień upominków i gadżetów oraz dystrybucją prezentów do kontrahentów, kiedy na głowie masz tyle innych spraw? To proste - wystarczy powierzyć cały proces firmie, która ma doświadczenie w podobnych realizacjach i kompleksowo zajmie się przygotowaniem gadżetów i upominków, kartek okolicznościowych i kalendarzy, ale także zrealizuje wysyłki kurierskie odpowiednio pakując prezenty, by na czas i bezpiecznie dotarły do odbiorców. 

Wysyłki świąteczne z MBE 

 

W MBE mamy sprawdzony przepis na bezpieczną wysyłkę prezentów i upominków oraz zarządzanie zamówieniami z Twojego sklepu online. Wykonamy dla Ciebie personalizowane gadżety świąteczne, projekty kartek z pozdrowieniami, kalendarzy, papier pakowy i wiele innych. Zajmiemy się ich dystrybucją i ubezpieczeniem, byś Ty mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne. Przygotowanie do Świąt jeszcze nigdy nie było tak proste - skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

 

Przysyłki, pakowanie, ubezpieczenie

Zarządzanie przesyłkami to ciężka praca, a już szczególnie w okresie przedświątecznym. Wysyłka upominków do klientów i kontrahentów spędza Ci sen z powiek? Niepotrzebnie!

Zajmujemy się całym procesem wysyłki prezentów i upominków. Odbiór, przechowywanie, kompletowanie, drukowanie dokumentacji, profesjonalne pakowanie i wysyłka - zadbamy o wszystko i będziemy Cię informować na bieżąco o postępach. Aby jak najlepiej chronić Twoje prezenty lub produkty przygotowaliśmy szeroką gamę specjalnych opakowań. Folie bąbelkowe, pianki, wypełniacze, kartony, koperty - pomożemy Ci dobrać odpowiednie materiały dla najwyższej ochrony wysyłanych przedmiotów.

Dowiedz się więcej o przesyłkach i pakowaniu z MBE.

Wysyłasz delikatne i cenne prezenty? Dzięki MBE SafeValue ubezpieczysz wysyłkę: przedmiotów dekoracyjnych, butelek z alkoholem, dzieł sztuki, odzieży lub akcesoriów, tekstyliów, wyrobów skórzanych, hi-tech i instrumentów muzycznych, a to tylko niektóre przykłady! MBE SafeValue o kompleksowe rozwiązanie w zakresie pakowania, wysyłki i ochrony Twoich przedmiotów przed uszkodzeniem lub utratą, od momentu odbioru towaru aż do dostarczenia go do odbiorcy końcowego. Postaw na spokojne i bezpieczne Święta, ubezpieczając swoje przesyłki z MBE.

Opowiedz nam o swoim projekcie

 

Upominki i gadżety reklamowe

Sezon świąteczny jest doskonałą okazją do wzmocnienia więzi z pracownikami lub klientami. Dzięki rozwiązaniom poligraficznym MBE możesz zamówić kartki okolicznościowe, zaproszenia, kalendarze, spersonalizowane gadżety świąteczne i wszystko, czego potrzebujesz, aby te święta były stylowe i oryginalne, nie tracąc przy tym ani chwili czasu.

Tworząc personalizowane projekty kartek świątecznych lub gadżetów z Twoim logo możesz polegać na wieloletnim doświadczeniu MBE: zaprojektujemy grafikę ad hoc sprawiając, że każdy przedmiot i materiał będzie oryginalny i stylowy. Oprócz szerokiego wyboru gadżetów, masz do dyspozycji różne rodzaje papieru, obróbki i uszlachetnienia tak, by stworzyć projekt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Nadanie Twoim gadżetom jeszcze bardziej unikalnego charakteru jest możliwe dzięki graficznemu dostosowaniu opakowań i materiałów pakowych. Taśmy klejące, papier ozdobny, koperty, etykiety, pudełka nabiorą nowego wyglądu, szytego na miarę, właśnie dla Ciebie!

Eksperci MBE stworzą odpowiednie, personalizowane grafiki i projekty, a także wydrukują  je w krótkim czasie, dbając o ich najwyższą jakość. Kiedy Twoje kartki z życzeniami lub upominki będą gotowe, pracownicy Centrum MBE wyślą je pod wskazany adres - do Ciebie lub bezpośrednio do odbiorcy Twoich życzeń. Postaw na stylowe święta z Mail Boxes Etc.

Zamów indywidualną wycenę

 

Rozwiązania dla e-commerce

Szaleństwo zamówień w Twoim sklepie internetowym? Sprawdź MBE MyLogistics - rozwiązanie 360°, które umożliwia kontrolę nad logistyką: przechowywanie produktów w magazynie, zarządzanie wysyłkami i zwrotami, pakowanie, kompletowanie zamówień, dokumentacja i śledzenie. Swój sklep możesz połączyć z naszym systemem darmową wtyczką, dzięki której przy każdym zamówieniu wygenerujesz automatycznie list przewozowy!

Centra MBE oferują gotowe rozwiązania do zarządzania zamówieniami e-commerce: odbiór w Twojej siedzibie, pakowanie z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów, wybór najbardziej odpowiedniego kuriera do wysyłki oraz ubezpieczenie rzeczywistej wartości towaru. Dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania do wysyłki produktów sprzedawanych online. Dowiedz się więcej o rozwiązaniach MBE dla sklepów internetowych.

 

Znajdź najbliższe Centrum MBE

 • Wysyłka upominków świątecznych
 • Świąteczne rozwiązania dla e-commerce
 • Zarządzanie wysyłką prezentów świątecznych do przyjaciół, klientów i pracowników to skomplikowana operacja, która wielu osobom spędza sen z powiek. Gdzie zamówić upominki, jak zaplanować czas wysyłki, w jaki sposób spakować je, by wyglądały elegancko, ale i były bezpieczne w przewozie? 

  W MBE zajmujemy się całym procesem wysyłki upominków. Odbiór, przechowywanie, kompletowanie, drukowanie dokumentacji, profesjonalne pakowanie i wysyłka - zadbamy o wszystko i będziemy Cię informować na bieżąco o postępach, monitorując przebieg transportu po to, byś Ty mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne!

 • Gorączka świątecznych zamówień?

  Centra MBE oferują gotowe rozwiązania do zarządzania zamówieniami e-commerce: odbiór w Twojej siedzibie, pakowanie z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów, wybór najbardziej odpowiedniego kuriera do wysyłki, ubezpieczenie rzeczywistej wartości towaru.

  Specjaliści MBE dobiorą najlepsze rozwiązanie do wysyłki produktów sprzedawanych online.

 • Świąteczne projekty i wydruki
 • Sezon świąteczny jest doskonałą okazją do wzmocnienia więzi z pracownikami lub klientami. Dzięki rozwiązaniom MBE Druk i Marketing możesz tworzyć kartki okolicznościowe, zaproszenia, kalendarze, spersonalizowane gadżety świąteczne i wszystko, czego potrzebujesz, aby te święta były stylowe i oryginalne, nie tracąc przy tym ani chwili czasu.

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl