##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz

Chcesz otworzyć własny punkt MBE? Dołącz do nas!

Wysyłka upominków świątecznych

Zarządzanie wysyłką prezentów świątecznych do przyjaciół, klientów i pracowników to skomplikowana operacja, która wielu osobom spędza sen z powiek. Gdzie zamówić upominki, jak zaplanować czas wysyłki, w jaki sposób spakować je, by wyglądały elegancko, ale i były bezpieczne w przewozie? 

W MBE zajmujemy się całym procesem wysyłki upominków. Odbiór, przechowywanie, kompletowanie, drukowanie dokumentacji, profesjonalne pakowanie i wysyłka - zadbamy o wszystko i będziemy Cię informować na bieżąco o postępach, monitorując przebieg transportu po to, byś Ty mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne!

 

Profesjonalne materiały pakowe

Przesyłki i pakowanie to nasza specjalność! Aby jak najlepiej chronić Twoje prezenty lub produkty przygotowaliśmy szeroką gamę specjalnych opakowań. Folie bąbelkowe, pianki, wypełniacze, kartony, koperty - pomożemy Ci dobrać odpowiednie materiały dla najwyższej ochrony wysyłanych przedmiotów. Przygotujemy dla Ciebie także personalizowane materiały pakowe, które zachwycą odbiorców Twoich przesyłek i podkreślą wartość wysyłanych upominków.

 

Masz indywidualne potrzeby i potrzebujesz specyficznych rozwiązań?

Nie ma problemu! W Twoim Centrum MBE czeka na Ciebie profesjonalny i kompetentny zespół, który zajmie się wszystkimi niezbędnymi formalnościami tak, aby wysyłać prezenty świąteczne, produkty i zamówienia e-commerce, budując indywidualną usługę dopasowaną do Twoich realnych potrzeb i wymagań.

 

 

 

Wysyłasz delikatne i cenne prezenty?

Dzięki MBE SafeValue ubezpieczysz wysyłkę wartościowych upominków i prezentów: przedmiotów dekoracyjnych, butelek z alkoholem, odzieży lub akcesoriów, tekstyliów, wyrobów skórzanych, hi-tech i instrumentów muzycznych, a to tylko niektóre przykłady! Z MBE SafeValue ubezpieczysz rzeczywistą wartość towaru na wypadek jego uszkodzenia lub utraty, a także koszty samej wysyłki. Dowiedz się więcej.

 

Powiedz nam, jak dziś możemy Ci pomóc!

Znajdź najbliższe Centrum MBE

 

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl