Twoje Centrum MBE
MBE Center 2629 Warszawa
Znajdź inny punkt
Marek Ruszczyński
Solution Manager
MBE 2629 - Warszawa
Centrum rozwiązań
ul. Grochowska 331
03-823 Warszawa
Rozwiązania MBE
Przesyłki i Pakowanie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Druk i Marketing
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Logistyka i fulfillment
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Transport paletowy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wynajem skrytek adresowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka alkoholu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE SafeValue - ubezpieczenie przesyłki
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka bagażu i sprzętu sportowego
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rozwiązania MBE dla e-commerce
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE e-LINK: wtyczka wysyłkowa dla sklepów internetowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pakowanie paczek i przesyłek
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka dzieł sztuki
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Magazynowanie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wirtualne biuro
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE Online - platforma wysyłkowa MBE
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Opakowania i materiały pakowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rozwiązania MBE dla biznesu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wsparcie dla uchodźców z Ukrainy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka paczek wartościowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ecommerce Fulfillment
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Odkryj wszystkie usługi
Reviews
Carmen Szwec, 8/8/2022
Pełny profesjonalizm. Kłopotliwe przesyłki, takie jak obraz i przedmioty ze szkła, zostały dostarczone w stanie idealnym i szybko. Do tego rzetelne wyliczenie kosztów. A także niezwykła cierpliwość i życzliwość wobec klienta. Zdecydowanie polecam tę firmę.
Delilah, 8/4/2022
Pan Marek i jego usługi to wyższy stopień wtajemniczenia! Dla osób wysyłających "trudne" rzeczy to prawdziwy skarb. Indywidualne podejście do klienta, nieszablonowe myślenie, doskonała jakość opakowań, realne a nie wirtualne ubezpieczenie ale przede wszystkim empatia i osobiste zaangażowanie czynią z Firmy Pana Marka miejsce wyjątkowe. Polecam wszystkim.
Dominik Sznajder, 6/6/2022
Polecam serdecznie usługi Pana Marka, kompleksowo rozwiązał problem logistyczny, cała operacja przebiegła bez najmniejszego problemu, dziękuję bardzo , pozdrawiam.
Adam Wróbel, 5/21/2022
Profesjonalna obsługa bardzo kontrastująca z doswiadczeniami z pocztą polską.
Urszula Mazanek, 3/8/2022
Wyjątkowo pomocna, kompleksowa i sympatyczna obsługa. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze tu nadaję swoje paczki. Bardzo polecam.
Paul Martin, 10/9/2021
Excellent service and always willing to help in any way that he can. I highly recommend Marek and this Mail Boxes outlet!
Ewa Z, 9/29/2021
Witam i polecam fantastyczną obsługę przemiłego Pana Marka wkładającego serce i poświęcającego czas by bardziej być pomocnym i jak najlepiej zadbać o klienta. Wrócę tu zawsze z trudną przesyłką wymagającą dobrego zabezpoeczenia przed czekajacą ją podróżą:-) Polecam na 6+ Ewa
Karo Z., 6/22/2021
Polecam! Pan obsługujący bardzo pomocny i przesympatyczny. Pomimo niestandardowych wymiarów przesyłki, Pan znalazł sposób na zapakowanie mojej przesyłki i jeszcze tego samego dnia paczuszka powędrowała do odbiorcy. Zachęcam do korzystania z tego punktu I na pewno sama jeszcze nie raz tu wroce.
Newsletter MBE
Nowości, promocje, zniżki, etc.
Śledź nas
#PeoplePossible
Stories
Jak stworzyć skuteczny biznes e-commerce?
Głównym kluczem do rozwoju firm działających na rynku online jest skuteczny e-commerce, który potrafi tworzyć konwersje. Chociaż istnieje nieskończenie wiele rodzajów produktów i usług, to wszystkie zasady dobrze zbadanej strategii handlowej odpowiadają mechanizmom i potrzebom wspólnym dla wszystkich konsumentów.
Stories
Jak odzyskać klientów za pomocą działań marketingowych?
Wszystkie firmy mają w swoich bazach danych pewien odsetek nieaktywnych, zapomnianych klientów - użytkowników, którzy wcześniej zarejestrowali się na portalu, aby otrzymywać informacje lub zakupić produkt, ale następnie, będąc zapisanymi na listę mailingową, nie wykazali już zainteresowania komunikacją lub produktami marki.
Stories
Przeprowadzka z Warszawy do Gdańska w kilka godzin?
Nagła przeprowadzka wcale nie musi być katastrofą.
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych.


MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl

##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz