Twoje Centrum MBE
MBE Center 0023 Wrocław
Znajdź inny punkt
Paulina Kicior
Solution Manager
MBE 0023 - Wrocław
Centrum rozwiązań
Ul. Jedności Narodowej 79
50-262 Wrocław
Rozwiązania MBE
Przesyłki i Pakowanie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Druk i Marketing
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Logistyka i fulfillment
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Transport paletowy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wynajem skrytek adresowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka alkoholu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE SafeValue - ubezpieczenie przesyłki
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka bagażu i sprzętu sportowego
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rozwiązania MBE dla e-commerce
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE e-LINK: wtyczka wysyłkowa dla sklepów internetowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pakowanie paczek i przesyłek
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka dzieł sztuki
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Magazynowanie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wirtualne biuro
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE Online - platforma wysyłkowa MBE
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Opakowania i materiały pakowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rozwiązania MBE dla biznesu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wsparcie dla uchodźców z Ukrainy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka paczek wartościowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ecommerce Fulfillment
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Odkryj wszystkie usługi
Reviews
VHS, 7/25/2022
Firma rzetelna, okuratna, sprawiedliwa i tak dalej i tak dalej. W piątek wysłałem dokumenty do Warszawy. Pan zajmujący się moją przesylką powiedzial, że dotrze w poniedziałek okolo 12:30 i ku mojemu zaskoczeniu tak też się stało, dostałem potwierdzenie na maila o doręczeniu.
Barbara Dubiel, 7/22/2022
Szybko i sprawnie wysłałam paczkę obsłużona przez uprzejmych, kompetentnych pracowników. Punkt warty polecenia.
Joanna Figna, 7/14/2022
Wielkie zaangażowanie, chęć podjęcia niestandardowych rozwiązań oraz ogromne wsparcie! Dzięki p. Kamilowi bardzo ważna przesyłka z Wrocławia trafiła do Bielska w niecałe 15 godzin. Wiedząc jak bardzo przesyłka jest ważna Pan Kamil monitorował ją i informował o każdej zmianie statusu. Indywidualne podejście do klienta i wysoka kultura osobista - było by łatwiej gdyby takich punktów w Polsce było więcej! Serdecznie dziękuję i wszystkim polecam usługi mail boxes - ul.Jedności Narodowej 79, Wrocław! Dziękuję!
Agata Kondrat, 5/26/2022
Bardzo sympatyczna obsługa:)
Zinah Koh, 6/16/2022
Appreciated the opening hours and how my package was handled! Thank you! :)
Dominika, 4/8/2022
Wszystko ok, polecam!
Ania Modrzejewska, 1/22/2022
Przemiły pan, który mimo zamknięcia placówki odnalazł i pozwolił odebrać paczkę 😊.
Said Isaev, 1/22/2022
Nice place with good and kind service :)
Newsletter MBE
Nowości, promocje, zniżki, etc.
#PeoplePossible
Stories
Jak stworzyć skuteczny biznes e-commerce?
Głównym kluczem do rozwoju firm działających na rynku online jest skuteczny e-commerce, który potrafi tworzyć konwersje. Chociaż istnieje nieskończenie wiele rodzajów produktów i usług, to wszystkie zasady dobrze zbadanej strategii handlowej odpowiadają mechanizmom i potrzebom wspólnym dla wszystkich konsumentów.
Stories
Jak odzyskać klientów za pomocą działań marketingowych?
Wszystkie firmy mają w swoich bazach danych pewien odsetek nieaktywnych, zapomnianych klientów - użytkowników, którzy wcześniej zarejestrowali się na portalu, aby otrzymywać informacje lub zakupić produkt, ale następnie, będąc zapisanymi na listę mailingową, nie wykazali już zainteresowania komunikacją lub produktami marki.
Stories
Przeprowadzka z Warszawy do Gdańska w kilka godzin?
Nagła przeprowadzka wcale nie musi być katastrofą.
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych.


MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl

##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz