Solutions to ship worldwide
Rely on the experts
Valuable shipments coverage
Safe in our hands
Solutions for print and marketing

Relaunch your business image

Our e-commerce plugin

Automate logistics and shipping

WE HELP YOU AND YOUR BUSINESS SUCCEED
MBE Service Centers facilitate the activities of entrepreneurs, businesses and private consumers through a platform of digital-ready shipping, fulfillment, marketing, e-commerce and print solutions delivered with a distinguished and unique level of customer service.
1 700 +
MBE Service Centers operating currently around the globe.
40 +
Countries worldwide where you can find MBE Service Centers.
250 000
Business customers who have chosen MBE Solutions.
MBE Solutions
Pack & Ship
Print & Marketing
Logistics & E-commerce
Etc. - Other product and services
Pack & Ship

Send documents and products easily and safely in Europe and Worldwide with flexible solutions tailored to your needs.

Print & Marketing

Creative and flexibile marketing solutions to match any budget, time and quality needs. Rely on MBE Experts to make the most out of your business.

Logistics & E-commerce

Keep everything under control, from inventory, returns and warehouse to your e-commerce orders and reports to save time and resources. 

Etc. - Other product and services

Discover a wide range of products and services, from packing materials and office supplies to professional website creation and e-commerce.

#PeoplePossible
Stories
Otwarcie franczyzy: pytania, które należy sobie zadać przed rozpoczęciem współpracy
Rozpoczęcie własnej działalności to inwestycja, która wymaga czasu i energii, ale może stać się niepowtarzalną szansą na zmianę twojej zawodowej przyszłości.
Stories
Rozpocznij nowy rok od cyfrowego rozwoju swojej firmy
Początek roku to dla firm wrażliwy moment, ale także ogromna szansa: na tym etapie ważne jest znalezienie nowych pomysłów i strategii, rozplanowanie działań średnio- i długoterminowych oraz określenie nowych celów biznesowych, które pozwolą dać nowy impuls własnemu biznesowi, zrozumieć nowe trendy i dostosować się do zmian na rynku, na którym się działa.
Stories
Jak wypromować sklep internetowy?
Skuteczna promocja sklepu internetowego: 8 kluczowych wskazówek Prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się jak docierać do nowych klientów bez wydawa...
Latest News
16/12/2022
MBE Worldwide wprowadza na rynek MBE eShip
29/05/2022
MBE Worldwide przejmuje większościowy pakiet udziałów w GEL Proximity
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych.


MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl

##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Back