Przesyłki międzynarodowe
Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia
Ubezpieczenie przesyłek wartościowych
Bezpieczeństwo wysyłanych przedmiotów jest dla nas kluczowe
Rozwiązania z zakresu druku i marketingu
Odśwież wizerunek swojej firmy
Usługi dla e-commerce
Kompleksowy fulfillment dla sklepów internetowych
POMAGAMY CI ROZWIJAĆ TWÓJ BIZNES
Centra MBE wspierają działalność firm i konsumentów prywatnych poprzez personalizowalne rozwiązania z zakresu przesyłek kurierskich, fulfillmentu, marketingu, mikrologistyki i poligrafii, dostarczane z wyróżniającym się i unikalnym poziomem obsługi klienta.
1 700 +
Centrów MBE na całym świecie.
40 +
kraje, w których znajdziesz Centra MBE.
250 000
małych i średnich firm, które wybrały Rozwiązania MBE.
Rozwiązania MBE
Przesyłki i Pakowanie
Druk i Marketing
Logistyka i e-commerce
ETC. - inne produkty i usługi
Przesyłki i Pakowanie
Elastyczne rozwiązania wysyłkowe dopasowane do Twoich potrzeb. Przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne: od dokumentów po palety, z profesjonalnym pakowaniem i przygotowaniem do transportu.
Druk i Marketing
Kreatywne i elastyczne rozwiązania marketingowe dopasowane do każdego budżetu i terminów. Rozwijaj swoją firmę dzięki doświadczeniu ekspertów MBE.
Logistyka i e-commerce
Wszystko pod kontrolą: od stanów magazynowych, przez obsługę zwrotów i samego magazynu, po realizację zamówień z Twojego sklepu internetowego.
ETC. - inne produkty i usługi
Odkryj szeroką gamę produktów i usług, od materiałów pakowych i artykułów biurowych po transfery pieniężne.
#PeoplePossible
Stories
Otwarcie franczyzy: pytania, które należy sobie zadać przed rozpoczęciem współpracy
Rozpoczęcie własnej działalności to inwestycja, która wymaga czasu i energii, ale może stać się niepowtarzalną szansą na zmianę twojej zawodowej przyszłości.
Stories
Rozpocznij nowy rok od cyfrowego rozwoju swojej firmy
Początek roku to dla firm wrażliwy moment, ale także ogromna szansa: na tym etapie ważne jest znalezienie nowych pomysłów i strategii, rozplanowanie działań średnio- i długoterminowych oraz określenie nowych celów biznesowych, które pozwolą dać nowy impuls własnemu biznesowi, zrozumieć nowe trendy i dostosować się do zmian na rynku, na którym się działa.
Stories
Jak wypromować sklep internetowy?
Skuteczna promocja sklepu internetowego: 8 kluczowych wskazówek Prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się jak docierać do nowych klientów bez wydawa...
Najnowsze informacje
12/16/2022
MBE Worldwide wprowadza na rynek MBE eShip
5/29/2022
MBE Worldwide przejmuje większościowy pakiet udziałów w GEL Proximity
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych.


MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl

##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz