Wysyłka, Logistyka, e-Commerce
Rozwiążemy Twoje problemy po mistrzowsku, oferując rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy.
Twoje produkty są chronione w podróży
Wybierz nasze kompleksowe rozwiązanie, aby zapewnić ochronę Twoim przesyłkom.
Stwórz i łatwo zarządzaj swoim sklepem internetowym
Sprzedawaj online dzięki w pełni konfigurowalnym e-commerce, dostosowanym do rozwoju Twojej firmy.
Docieraj do Klientów na całym świecie
Rozwijaj swoją działalność dzięki naszym rozwiązaniom do wysyłki międzynarodowej.
POMAGAMY CI ROZWIJAĆ TWÓJ BIZNES
Centra MBE wspierają działalność firm i konsumentów prywatnych poprzez personalizowalne rozwiązania z zakresu przesyłek kurierskich, fulfillmentu, marketingu, mikrologistyki i poligrafii, dostarczane z wyróżniającym się i unikalnym poziomem obsługi klienta.
3 150 +
Centrów MBE na całym świecie.
58
kraje, w których znajdziesz Centra MBE.
1 000 000
małych i średnich firm, które wybrały Rozwiązania MBE.
Rozwiązania MBE
Przesyłki i Pakowanie
Druk i Marketing
Logistyka i e-commerce
ETC. - inne produkty i usługi
Przesyłki i Pakowanie
Elastyczne rozwiązania wysyłkowe dopasowane do Twoich potrzeb. Przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne: od dokumentów po palety, z profesjonalnym pakowaniem i przygotowaniem do transportu.
Druk i Marketing
Kreatywne i elastyczne rozwiązania marketingowe dopasowane do każdego budżetu i terminów. Rozwijaj swoją firmę dzięki doświadczeniu ekspertów MBE.
Logistyka i e-commerce
Wszystko pod kontrolą: od stanów magazynowych, przez obsługę zwrotów i samego magazynu, po realizację zamówień z Twojego sklepu internetowego.
ETC. - inne produkty i usługi
Odkryj szeroką gamę produktów i usług, od materiałów pakowych i artykułów biurowych po transfery pieniężne.
Najnowsze informacje
5/9/2024
Wyniki MBE Worldwide Group za 2023 r.
11/28/2023
Wytyczne cenowe dotyczące wysyłki MBE DOC na rok 2024
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych.


MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz