Wakacje dobiegły końca i czas wrócić do pracy - zaprezentuj ofertę Twojej firmy z odświeżonymi materiałami promocyjnymirozwiązaniami marketingowymi dopasowanymi do potrzeb Twojej marki.

Jak Cię widzą - tak Cię piszą!

Wizerunek Twojej firmy jest jej twarzą - w dzisiejszych czasach pierwsza interakcja z biznesem często odbywa się zupełnie bez fizycznego udziału właściciela. Potencjalni klienci zerkają na witrynę Twojej placówki w drodze do pracy albo wyszukują o niej informację podczas przerwy na lunch. Dlatego też niezwykle ważnym jest, by prezentować spójny, nowoczesny wizerunek, który przedstawi Twoje silne strony i portfolio oferowanych usług czy produktów sprawiając, że Twoja marka zostanie zapamiętana.

Nie wiesz jak się do tego zabrać? Z MBE z łatwością odświeżysz wizerunek Twojejego biznesu i pokażesz klientom, że po wakacjach na dobre wróciłeś do gry. Od lat wspieramy naszych klientów w zakresie projektów graficznych i wydruków, przygotowując dla nich spójną komunikację marketingową i materiały informacyjne.

 

Jak możesz poprawić komunikację swojej marki?

Wybierz spośród szerokiej gamy rozwiązań, które poprawią komunikację Twojej marki: od materiałów drukowanych, takich jak ulotki, plakaty, broszury i wizytówki, po materiały marketingowe i komunikacyjne, jak chociażby gadżety reklamowe, personalizowane opakowania i nową komunikację zewnętrzną.

Niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem, startupperem czy doświadczonym przedsiębiorcą, w MBE wspieramy Cię we wszystkim, czego potrzebujesz, aby zaprojektować lub odświeżyć wizerunek Twojej marki i wzmocnić komunikację wizualną. Przyciągnij uwagę potencjalnych klientów i zachwyć ich jakością nawet zanim jeszcze skorzystają z usług Twojej firmy! 

Ale jeśli nie czujesz się ekspertem w działaniach marketingowo - wizerunkowych, nic nie szkodzi! Eksperci z Mail Boxes Etc. pomogą Ci zaplanować cały proces odświeżenia wizerunku marki i materiałów promocyjnych, przygotowując dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb projekty graficzne oraz wydruki.

Znajdź najbliższe Centrum MBE

 

5 wskazówek jak odświeżyć wizerunek firmy

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki e-book, w którym zebraliśmy przydatne wskazówki i rozwiązania, dzięki którym przygotujesz profesjonalną komunikację, która przykuje uwagę Twoich klientów!

POBIERZ E-BOOK

 

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Back