Same-day shipping in Poland

Czas to pieniądz. To powiedzenie nigdy nie było bardziej prawdziwe. Żyjemy pod presją czasu i w wielu sytuacjach odgrywa on pierwszoplanową rolę.

Ciągły rozwój rynku towarów i usług online sprawia, że kryterium ceny przestaje być jedynym i najważniejszym. Równie ważna co cena stała się wygoda dokonywania zakupu. I nie chodzi już tylko o możliwość zrobienia zakupów bez wychodzenia z domu – rośnie także rola warunków i czasu dostawy.

 

 

Skorzystaj z usługi same day i zarabiaj na czasie

Firmy kurierskie obserwują coraz większe zapotrzebowanie na ekspresowe wysyłki. Usługi same day – doręczenie tego samego dnia, i next day – doręczenie w następnym dniu roboczym, nie tylko wspomagają logistykę przedsiębiorstw. Przede wszystkim mogą w znaczący sposób wpłynąć na wybranie przez klienta właśnie Twojej oferty!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów – zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorstw – MBE oferuje przesyłki same day. Nie będzie przesadą powiedzieć, że szybciej się już nie da! Usługa podlega określonym warunkom i ograniczeniom - skontaktuj się z najbliższym Centrum MBE, by dowiedzieć się więcej. 

Zapytaj naszego doradcę o szczegóły i dopasuj usługę do swoich potrzeb.

 

Doręczenie przesyłki tego samego dnia jest możliwe z MBE

Usługa same day gwarantuje dostarczenie przesyłki jeszcze tego samego dnia. Cała procedura transportowa zajmuje tyle czasu, ile wymaga przygotowanie towaru do wysyłki i przewiezienie go od Ciebie do odbiorcy.

Zostaw konkurencję daleko w tyle – dostawa towaru w kilka godzin to gwarancja zadowolenia klienta. Znajdź nasz najbliższy punkt lub skontaktuj się z naszym specjalistą a Twoja przesyłka zostanie dostarczona jeszcze tego samego dnia.

 

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Back