Your MBE Center
MBE Center 0013 Bydgoszcz
Find an alternative Center
Leszek Kubiak
Solution Manager
MBE 0013 - Bydgoszcz
Solution Center
Ul. Rejtana 2
85-032 Bydgoszcz
MBE Solutions
Pack & Ship
DISCOVER MORE
Print and Marketing Solutions
DISCOVER MORE
Logistic
DISCOVER MORE
Pallets shipping
DISCOVER MORE
Mailing Domiciliation
DISCOVER MORE
Shipping alcohol from Poland
DISCOVER MORE
MBE SafeValue
DISCOVER MORE
Luggage and sport equipment shipping
DISCOVER MORE
MBE Solutions for e-commerce
DISCOVER MORE
MBE eShip: plugin for e-commerce
DISCOVER MORE
Packaging
DISCOVER MORE
Shipping artwork from Poland
DISCOVER MORE
Warehousing
DISCOVER MORE
Virtual office
DISCOVER MORE
MBE Online
DISCOVER MORE
Packaging and packaging materials
DISCOVER MORE
MBE Solutions for business
DISCOVER MORE
Wysyłka paczek wartościowych
DISCOVER MORE
Ecommerce Fulfillment
DISCOVER MORE
Discover all services
MBE Newsletter
News, discounts, promotions, previews, etc.
Follow us
#PeoplePossible
Stories
Strategie zapewniające firmie konkurencyjność
Powstanie Internetu i upowszechnienie zakupów online w ostatnich latach w decydujący sposób przyczyniły się do ponownego zdefiniowania granic rynków i obiegu towarów, powodując konieczność rozwoju coraz szerszej i powszechniejszej sieci dużych i małych firm działających w sektorze logistyki, marketingu i usług pokrewnych.
Stories
Jak wysyłać butelki wina
E-commerce znacząco zmienił sposób, w jaki konsumenci kupują wino, pozwalając im wybierać spośród niemal nieskończonej ilości etykiet i otrzymywać produkt bezpośrednio do domu. Dla sprzedawców internetowych, którzy chcą wysyłać butelki wina, kluczowe jest, aby pamiętać, że istnieje wiele kwestii, z którymi należy się zmierzyć zarówno pod względem jakości i rodzaju opakowania, jak i w zakresie logistyki i zarządzania dokumentacją.
Stories
Moving from Warsaw to Gdańsk within a few hours?
The sudden moving doesn't have to mean a disaster.
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych.


MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl

##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Back