Chcesz wysłać przedmioty o dużej wartości? Z usługą SafeValue nie musisz się obawiać zniszczeń ani kradzieży.

Iwona od niedawna mieszka w Toronto i zajmuje się fotografią artystyczną. Robić zdjęcia nauczyła się od dziadka, który przez wiele lat prowadził znane studio w Krakowie. Kiedy Iwona odwiedziła go podczas urlopu, dziadek zaproponował, by zabrała ze sobą kilka aparatów i akcesoriów z jego kolekcji. Ucieszyła się, bo sprzęty analogowe pozwalają osiągnąć wyjątkowy efekt artystyczny. Oczywiście prezent od dziadka ma też dla Iwony dużą wartość sentymentalną.

Problemem okazało się przetransportowanie aparatów wraz z akcesoriami do Toronto. Było ich zbyt wiele, by mogły zmieścić się w bagażu podręcznym. Umieszczenie ich w luku bagażowym absolutnie nie wchodziło w grę – są zbyt delikatne i zbyt cenne. Wśród podarowanych aparatów były unikaty z lat 50. Ich łączna wartość, wraz z obiektywami i innymi akcesoriami przekracza 30 tysięcy złotych.

Iwona zwróciła się do krakowskiego oddziału MBE i skorzystała z usługi SafeValue. Przesyłka została ubezpieczona na wypadek zniszczenia lub kradzieży. Ponadto obsługa dołożyła starań, by zapakować sprzęt w najlepszy możliwy sposób. Pracownicy MBE przygotowali także dokumenty niezbędne przy wysyłce za granicę.

Iwona zwróciła się do krakowskiego oddziału MBE i skorzystała z usługi SafeValue. Przesyłka została ubezpieczona na wypadek zniszczenia lub kradzieży. Ponadto obsługa dołożyła starań, by profesjonalnie zapakować sprzęt. Pracownicy MBE przygotowali także dokumenty niezbędne przy wysyłce za granicę.

Bierzemy pod uwagę wartość powierzonych nam przedmiotów – zarówno ekonomiczną, jak i sentymentalną. Organizujemy wysyłkę w taki sposób, by maksymalnie zredukować ryzyko. A na wszelki wypadek – zapewniamy ubezpieczenie.

Sprzęt mojego dziadka przebył długą drogę nad Atlantykiem. Teraz towarzyszy mi w moim nowym domu.

#PeoplePossible

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz