F.A.Q.

Aby skontaktować się z Centralą Mail Boxes Etc. Poland

MBE Poland Sp. z o.o.
ul.Domaniewska 39A
02-672 Warszawa
+48 22 208 29 75
Prośba o informacje

W celu uzyskanie informacji na temat przesyłek i usług, prosimy o kontakt z lokalnym punktem MBE. W razie potrzeby użyj Lokalizatora Punktów
W większości naszych Centrów MBE dostępna jest opcja płatności bezgotówkowych, z wyłączeniem przesyłek pobraniowych. W celu potwierdzenia dostępności usługi w Twoim Centrum MBE prosimy o kontakt.

Cenniki usług wysyłkowych różnią się w zależności od wybranego Centrum MBE. W celu wyceny przesyłki skontaktuj się z Twoim Centrum MBE.

Klikając tu znajdziesz szczegółowe informacje o Rozwiązaniach MBE z zakresu Pakowania i Wysyłki.

Cenniki pieczątek różnią się w zależności od wybranego modelu, czasu realizacji i przede wszystkim - wybranego Centrum MBE. W celu wyceny pieczątki skontaktuj się z Twoim Centrum MBE.  

Klikając tu znajdziesz szczegółowe informacje o Rozwiązaniach MBE z zakresu pieczątek, kartridży i materiałów pakowych.

Cenniki skrytek pocztowych różnią się w zależności od przeznaczenia i okresu wynajmu, ale przede wszystkim - wybranego Centrum MBE. W celu wyceny skrytki adresowej dla Ciebie skontaktuj się z Twoim Centrum MBE.

Klikając tu znajdziesz szczegółowe informacje o Rozwiązaniach MBE z zakresu wynajmu skrytek adresowych i wirtualnego biura

Każde Centrum MBE ustala godziny otwarcia indywidualnie. Sprawdź godziny otwarcia Twojego Centrum MBE.
Status swojej przesyłki sprawdzisz za pomocą narzędzia moniotorwania dostępnego w menu po prawej stronie lub klikając tutaj.
Tak, po wcześniejszych ustaleniach z Twoim Centrum MBE i uzyskaniu odpowiednich danych dostępowych do naszego systemu.

Tak - naszym kilentom oferujemy unikatowe, autorskie rozwiązanie MBE SafeValue, dzięki któremu ubezpieczysz nie tylko wartość wysyłanego przedmiotu, ale także koszta jego pakowania i wysyłki. Dowiedz się więcej.

Usługa podlega ograniczeniom.

Tak - w większośći naszych oddziałów usługi InPost oraz UPS Access Point są dostępne. W celu potwierdzenia skontaktuj się z Twoim Centrum MBE.

Tak - w większośći naszych oddziałów istnieje możliwość odbioru przesyłki z lokalizacji klienta. W celu potwierdzenia dostępności usługi skontaktuj się z Twoim Centrum MBE.

Z uwagi na bezpieczeństwo naszych klientów i własne, a także w trosce o komfortową, przejrzystą i sprawną współpracę sugerujemy podpisywanie umów o współpracę przy regularnych usługach. Ostateczna decyzja leży w gestii Centrum MBE. W uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z Twoim Centrum MBE.

Nie, Mail Boxes Etc. nie jest firmą kurierską. Jestesmy centrum ousourcingowym i w naszej ofercie posiadamy rowniez uslugi kurierskie (nadanie/odbior).
Najbliższe Centrum MBE z łatwością znajdziesz korzystając z naszego lokalizatora.
W naszych Centrach świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Zapraszamy!
MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz