Wynajem skrytek adresowych

Od posiadania własnego adresu pocztowego przez odbiór przesyłek kurierskich i powiadomienie o poczcie przychodzącej, aż po możliwość zarejestrowania działalności gospodarczej na adres skrytki MBE - to tylko niektóre z naszych atutów.

 

 

Skrytka pocztowa - rejestracja działalności gospodarczej

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą najczęściej rejestrują swoją firmę na adres zameldowania. Nie jest to jednak najwygodniejszy ani najbezpieczniejszy wybór. Dlaczego?

Po pierwsze prowadzenie własnej działalności wymaga podawania danych firmy w niezliczonej ilości miejsc. Wszystkie faktury i umowy muszą być opatrzone pieczątką zawierającą m.in. adres, pod którym zarejestrowana jest działalność. Jeśli adres służbowy jest jednocześnie adresem zamieszkania, dzielisz się z ogromną liczbą ludzi i instytucji wrażliwymi danymi. Nie masz bowiem żadnej kontroli nad tym, do ilu osób dotrze Twój adres i w jaki sposób postanowią z tej wiedzy skorzystać.

Kolejną niedogodnością wynikającą z faktu nieposiadania oddzielnych adresów zamieszkania i pracy jest mieszanie się spraw zawodowych i prywatnych.
Odbierając korespondencję firmową w domu odnosisz wrażenie, że ciągle jesteś w pracy? Bałagan w skrzynce na listy sprawia, że czujesz się przytłoczony ilością rzeczy do zrobienia i nie umiesz odpocząć? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

 

Skrytka adresowa dla firmy

Idealnym rozwiązaniem dla małego biznesu jest... wynajem skrytki adresowej!
Dzięki skrytce adresowej w Centrum MBE możesz zarejestrować swoją działalność pod atrakcyjnym adresem, w wielu miastach w Polsce.
Na adres skrytki przychodzić będą nie tylko listy – odbierzemy za Ciebie przesyłki kurierskie i wszystkie ważne powiadomienia. O fakcie, że w Twojej skrytce adresowej oczekuje korespondencja, zostaniesz niezwłocznie poinformowany drogą sms-ową lub mailową. Masz także możliwość przekierowania poczty w dowolne miejsce (przydatne np. w okresie urlopowym).

 

Skrytka pocztowa dla osoby prywatnej

Wyjechałeś na studia? Przeprowadziłeś się ze względów zawodowych? A może często przebywasz poza domem i masz już dosyć problemów z odbiorem przesyłek kurierskich?
Już dziś pomyśl o własnej skrytce adresowej. Wybierz dogodną dla siebie lokalizację i odbieraj listy i paczki bezproblemowo. To Ty, a nie kurier, wybierasz kiedy odbierzesz przesyłki.

 

Wynajęcie skrytki adresowej

Skrytka adresowa dedykowana jest zarówno przedsiębiorcom jak i osobom prywatnym. Bez względu na Twoje potrzeby z MBE otrzymujesz wygodną i bezpieczną  obsługę korespondencji i przesyłek, z możliwością otrzymywania powiadomień o nowej korespondencji czy przesyłkach, a także skanowania korespondencji przychodzącej i wysyłki e-mailem.


Skontaktuj się z nami aby zapoznać się z atrakcyjną ofertą wynajmu skrytki adresowej

 

Skrytka pocztowa dla Ciebie

  • Odbiór przesyłek kurierskich - przesyłki kurierskie zostaną przyjęte, nawet, jeśli nie możesz w danej chwili potwierdzić odbioru kurierowi
  • Pełny adres korespondencyjny - korzystaj z profitów posiadania własnego adresu pocztowego. To świetne rozwiązanie dla małych firm, osób sprzedających na aukcjach itp.
  • Stała kontrola zawartości skrytki - nie musisz przychodzić, by sprawdzić czy jest coś w skrytce. Po prostu zadzwoń lub napisz e-mail.
  • Przekierowanie poczty - możesz spokojnie jechać na wakacje lub zagraniczny kontrakt. Przekierujemy Twoją pocztę pod podany adres. Częstotliwość wybierasz sam.
  • Swobodny dostęp - dogodne godziny otwarcia punktu. Na pewno zdążysz sprawdzić swoją skrytkę w korzystnym terminie.
  • Pilne powiadamianie - w wyjątkowych przypadkach, gdy oczekujesz pilnej poczty, możesz nam zlecić, byśmy powiadomili Cię o jej nadejściu.
  • Możliwość zarejestrowania działalności gospodarczej na adres skrytki.
  • Możliwość zarejestrowania spółki jednoosobowej na adres skrytki
  • Pełen profesjonalizm i najwyższe standardy dbałości o poufność korespondencji - z MBE masz pewność, że Twoja korespondencja jest w dobrych rękach.
MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz