E-commerce to przyszłość

Logistyka na miarę Twoich potrzeb

W Mail Boxes Etc. od lat wspieramy przedsiębiorców sprzedających w kanałach online na całym świecie, pomagając im kompleksowo zarządzać fulfillmentem: logistyką i magazynowaniem dla sklepów internetowych, realizacją zamówień i zwrotów, a także przygotowywaniem dedykowanych materiałów reklamowych i pakowych tak, by zwiększać sprzedaż i satysfakcję klientów, dając im jednocześnie więcej czasu i przestrzeni na inne aktywności związane z ich sklepami internetowymi.

 

Przygotuj się na sukces - poznaj rozwiązania i wskazówki MBE

Rok 2020 nauczył nas kilku bardzo ważnych lekcji. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki e-book, który je podsumowuje - to gotowe wskazówki i porady jak rozwijać sprzedaż online i zwiększać zadowolenie klientów.  Sprawdź jak zmieniła się sprzedaż w kanałach e-commerce i jak wykorzystać nowe trendy, by skalować Twój biznes:

POBIERZ NASZ DARMOWY EBOOK

 

 

 

Fulfillment dla sklepów internetowych

W Centrach Mail Boxes Etc. zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistyczno - magazynowych dla sprzedawców online. To indywidualnie dobrane rozwiązania z zakresu fulfillmentu, które pozwolą Ci zyskać więcej czasu i przestrzeni, a przede wszystkim rozwinąć Twój sklep internetowy.

Magazynujemy sprzedawane przez Ciebie towary, konfekcjonujemy zamówienia, pakujemy je i wysyłamy do klientów oraz obsługujemy zwroty. Przygotowujemy materiały reklamowe i pakowe, by dbać o Twój wizerunek i zwiększać satysfakcję odbiorców.

  Mail Boxes Etc. | Kompleksowa obsługa przesyłek kurierskich w Polsce i za granice.

POZNAJ MIKROLOGISTYKĘ MBE

 


 

Darmowa wtyczka dla e-commerce

Aby zautomatyzować proces przygotowaliśmy w pełni darmową wtyczkę MBE eShip, która w kilku prostych krokach połączy Twój sklep z naszym systemem, dzięki czemu obsługa zamówień będzie jeszcze sprawniejsza, a ryzko błędu drastycznie się zmniejszy.

Kiedy klient złoży zamówienie w Twoim sklepie internetowym, wtyczka automatycznie wygeneruje do niego list przewozowy na podstawie określonych przez Ciebie, personalizowanych cenników.

  Mail Boxes Etc. | Kompleksowa obsługa przesyłek kurierskich w Polsce i za granice.

Przetestuj MBE eShip

 


 

Materiały reklamowe i pakowe

Nasze doświadczenia z zakresu grafiki i poligrafii pozwala nam na przygotowywanie projektów materiałów reklamowych i promocyjnych, które dołączane są do wysyłek do klientów. Oferujemy także personalizowane materiały pakowe - taśmy, foliopaki czy kartony.

Ulotki z nowościami, kody rabatowe oraz katalogi produktowe - to najczęściej przygotowywane dla sprzedawców e-commerce formaty. A Ty czego dziś potrzebujesz?

Mail Boxes Etc. | Materiały promocyjne i reklamowe dla e-commerce

Znajdź najbliższe Centrum MBE!

  


 

Rozwijaj swój sklep internetowy
z Mail Boxes Etc.

Tysiące klientów na całym świecie wybrało MBE jako partnera logistycznego dla ich działalności e-commerce, ponieważ do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, realizując usługę fulfillmentu dopasowaną do realnych potrzeb, wymagań i możliwości - pomagając im rozwijać ich sklepy internetowe i skalować biznes.

Nasze Centra Logistyczno - Wysyłkowe znajdziesz w Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Koszalinie, Przemyślu, Lublinie, Wołominie, Piasecznie, Mińsku Mazowieckim, Pruszkowie, Sosnowcu, Siedlcach, Białymstoku, Bydgoszczy, Łodzi, Rzeszowie, Kędzierzynie-Koźlu, Gnieźnie i innych polskich miastach.

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz