Krajowe przesyłki kurierskie

Niezależnie od tego, czy chodzi tylko o jedną paczkę w roku, czy o wiele przesyłek nadawnych każdego dnia, które mają być dostarczane w jasno określony, indywidualnie dopasowany sposób - zawsze możesz na nas liczyć. Dopasujemy ofertę wysyłek krajowych do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Przesyłki krajowe z MBE

Usługi skrojone na miarę Twoich potrzeb zawierają m.in.: odbiór przesyłki z dowolnego miejsca, profesjonalną usługę pakowania paczek, indywidualną ofertę na usługi kurierskie, odbiory z Twojej lokalizacji, ubezpieczenie wysyłki przedmiotów wartościowych i dzieł sztuki, wraz z kosztami pakowania i samego transportu, dedykowaną platformę do nadawania przesyłek, obsługę transportów na paletach, wysyłkę przedmiotów o niestandardowych kształtach a także win i innych napojów alkoholowych.

 

Krajowe przesyłki kurierskie

Obecnie wysyłka kurierem na terenie Polski to najbezpieczniejszy i najszybszy sposób transportu. Korzystając z usług kurierskich bezproblemowo wyślesz zarówno przesyłki kopertowe, jak i paczki czy palety.

Krajowe wysyłki kurierskie to również doskonałe rozwiązanie problemu niewygodnych walizek i toreb podczas podróży czy przeprowadzki na drugi koniec kraju. Z MBE wyślesz bagaż, sprzęt sportowy a także przewieziesz wyposażenie mieszkania czy biura podczas relokacji. Wszystko będzie czekać na Ciebie pod wskazanym adresem dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz! Dla naszych klientów realizujemy również profesjonalne wysyłki obrazów i innych dzieł sztuki, odpowiednio zabezpieczając przedmioty do transportu i ubezpieczając ich wartość.

 

Jakim kurierem możesz nadać paczkę w MBE?

W naszych Centrach Usługowych masz do wyboru wielu przewoźników: UPS, DPD, DHL, FedEx oraz inne, lokalne firmy. Oferujemy także usługi paczkomatowe InPost oraz Access Point UPS. Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego każdemu klientowi, który realizuje krajową lub międzynarodową wysyłkę z MBE dobieramy idealną usługę, uwzględniając oczekiwany czas dostawy, dodatkowe powiadomienia dla odbiorcy, indywidualne odbiory czy budżet na realizację przesyłki. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie wysyłkowe!

SKONTAKTUJ SIĘ  Z NAMI

 

Wysyłaj z każdego miejsca w Polsce

Centra MBE z łatwością znajdziesz w każdej części kraju. Skorzystaj z lokalizatora punktów na naszej stronie i już teraz wybierz odpowiadającą Ci placówkę.
 
Nie masz możliwości, by fizycznie dotrzeć do Punktu MBE? Zależy Ci na jak najszybszej wysyłce? Nic prostszego! Zadzwoń lub napisz do nas i zamów kuriera do domu. Nasz pracownik odbierze przesyłkę w dogodnej dla Ciebie porze, ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji, a jeśli zajdzie taka potrzeba – własnoręcznie przygotuje i zapakuje każdy przedmiot do transportu.

 

Jak szybko dostarczane są przesyłki kurierskie na terenie Polski?

Standardowy czas realizacji przesyłki krajowej wynosi dwa - trzy dni robocze. Możemy jednak skrócić czas dostawy! Wybierz usługę przesyłki priorytetowej lub przesyłki next day a będziesz mieć pewność, że paczka zostanie doręczona jeszcze szybciej, nawet kolejnego dnia roboczego. Możliwe jest również nadanie przesyłki kurierskiej, która do adresata dotrze w sobotę.

W przypadku pilnych doręczeń doradzamy wybór przesyłki same day. Paczka lub przesyłka kopertowa z takim oznaczeniem trafi do rąk odbiorcy jeszcze tego samego dnia. Z ekspresową wysyłką krajową błyskawicznie przekażesz ważne dokumenty lub dostarczysz towar do klienta szybciej niż konkurencja.

 

Ile kosztuje krajowa wysyłka paczki kurierem w Polsce?

Ceny nadania przesyłki kurierskiej na terenie Polski uzależnione są od wagi i gabarytu przesyłki. Z dodatkowymi kosztami będą się wiązać usługi premium, takie jak wysyłki ekspresowe, możliwość wyboru pory odbioru paczki czy transport przedmiotów szczególnie narażonych na uszkodzenie.

 

W MBE jakość masz w standardzie!

Wieloletnie doświadczenie w krajowym i zagranicznym transporcie towarów pozwoliło nam na wypracowanie najwyższych standardów usług.
Kompleksowe i fachowe przygotowanie paczki do wysyłki, dobór odpowiedniego przewoźnika i środka transportu, krótki czas realizacji przesyłek – to tylko kilka aspektów, które specjalnie dla Ciebie nieustannie udoskonalamy.
 
Sprawdź naszą ofertę i korzystaj z bezpiecznych, szybkich i tanich przesyłek krajowych.

 

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZE CENTRUM MBE

 

Wysyłka kurierem na terenie Polski z MBE to:
 

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz