##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz

Chcesz otworzyć własny punkt MBE? Dołącz do nas!

Misja

Mail Boxes Etc. (MBE) to jedna z największych globalnych sieci franczyzowych, oferująca kompleksowe usługi kurierskie i poligraficzne, a także innego typu wsparcie dla firm i klientów indywidualnych.

   

Wartości MBE

W MBE wiemy, że to nasi ludzie umożliwiają nam osiąganie naszych celów. Dzięki wysiłkom na rzecz różnorodności i inkluzywności możemy zapewnić, że nasze globalne miejsca pracy są dynamiczne, wspierają wszystkich członków naszego Zespołu oraz są odzwierciedleniem naszych klientów i lokalnych społeczności. Różnorodność i Włączenie są podstawowymi czynnikami napędzającymi naszą innowacyjność i sukces. Nasz duch przedsiębiorczości i współpracy jest jeszcze silniejszy gdy wiele różnych osób, perspektyw i środowisk jest ukierunkowanych na osiągnięcie celów MBE.

   

 

Historia

Historia MBE charakteryzuje się nieustannym wzrostem, a sama marka szybko stała się rozpoznawalna na arenie międzynarodowej, znana z realizacji zleceń nietypowych, oraz z outsourcingu dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Produkty i usługi

Sieć MBE wyróżnia się nie tylko kompleksową ofertą, ale i najwyższymi standardami obsługi klienta. Wynika to z norm, które przyjęte są w sieci na całym świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie docierać do klientów ze wszystkich branż, podnosząc tym samym swoją rozpoznawalność.

Marka MBE

Tożsamość marki MBE ustanawiana przez lokalne i krajowe kampanie w Internecie, radiu, telewizji, prasie na billboardach i w ramach innych, unikalnych wydarzeń, podkreśla znaczenie i renomę MBE za doskonałość w przedsiębiorczości, najwyższej jakości usługi oraz niezwykłą lojalność klientów.

Centrum prasowe

Skontaktuj się z nami!

Poznaj bliżej osoby, które udzielą Ci więcej informacji o Mail Boxes Etc. 

 

 

Jacek Dziduszko
Account Executive
Public Dialog

e-mail: j.dziduszko@publicdialog.pl
tel.: 790 203 125


 

 

Piotr Gołdanowski
Senior Account Manager
Public Dialog

e-mail: p.goldanowski@publicdialog.pl
tel.: 506 592 251


MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl