Misja

Mail Boxes Etc. (MBE) to jedna z największych globalnych sieci franczyzowych, oferująca kompleksowe usługi kurierskie i poligraficzne, a także innego typu wsparcie dla firm i klientów indywidualnych.

   

Wartości MBE

W MBE wiemy, że to nasi ludzie umożliwiają nam osiąganie naszych celów. Dzięki wysiłkom na rzecz różnorodności i inkluzywności możemy zapewnić, że nasze globalne miejsca pracy są dynamiczne, wspierają wszystkich członków naszego Zespołu oraz są odzwierciedleniem naszych klientów i lokalnych społeczności. Różnorodność i Włączenie są podstawowymi czynnikami napędzającymi naszą innowacyjność i sukces. Nasz duch przedsiębiorczości i współpracy jest jeszcze silniejszy gdy wiele różnych osób, perspektyw i środowisk jest ukierunkowanych na osiągnięcie celów MBE.

   

 

Historia

Historia MBE charakteryzuje się nieustannym wzrostem, a sama marka szybko stała się rozpoznawalna na arenie międzynarodowej, znana z realizacji zleceń nietypowych, oraz z outsourcingu dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Produkty i usługi

Sieć MBE wyróżnia się nie tylko kompleksową ofertą, ale i najwyższymi standardami obsługi klienta. Wynika to z norm, które przyjęte są w sieci na całym świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie docierać do klientów ze wszystkich branż, podnosząc tym samym swoją rozpoznawalność.

Marka MBE

Tożsamość marki MBE ustanawiana przez lokalne i krajowe kampanie w Internecie, radiu, telewizji, prasie na billboardach i w ramach innych, unikalnych wydarzeń, podkreśla znaczenie i renomę MBE za doskonałość w przedsiębiorczości, najwyższej jakości usługi oraz niezwykłą lojalność klientów.

MBE otwiera dwa nowe punkty na Podlasiu

Mail Boxes Etc. (MBE), czyli jedna z największych globalnych sieci franczyzowych, oferująca kompleksowe usługi kurierskie i poligraficzne, a także innego typu wsparcie dla firm i klientów indywidualnych, właśnie otworzyła dwa nowe punkty na Podlasiu – w Sokołowie Podlaskim i Białej Podlaskiej.

MBE działa w oparciu o model franczyzy w 55 krajach, wyznaczając najwyższe standardy prowadzenia biznesu. Sieć MBE liczy ponad 2900 punktów na całym świecie, generując obrót na poziomie blisko 1 mld euro rocznie. W Polsce marka MBE obecna jest od 2003 r. i stale się rozwija. W 2014 r. powstała spółka MBE Poland. Aktualnie w całym kraju działa 37 punktów. Priorytetem MBE w Polsce jest rozwój sieci franczyzowej.

– Podejmujemy się obsługi przesyłek dowolnych gabarytów. W razie potrzeby realizujemy również wysyłki paletowe. Posiadamy szeroki asortyment materiałów pakowych, a nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiednią usługę kurierską z bogatej oferty naszych partnerskich firm. Na miejscu oferujemy również usługę skrytki adresowej, różnorodne usługi poligraficzne i mikrologistyczne dla branży e-commerce. Jeśli ktoś w Sokołowie lub Białej prowadzi więc sklep internetowy i przechowuje cały towar u siebie na mieszkaniu - odciążymy go od tego, zaoferujemy przestrzeń, zajmiemy się całą logistyką transportu, a z czasem nawet obsługą wszystkich zamówień on-line  – mówi Joanna Gorzędowska, Marketing Manager z MBE Poland.

Przedsiębiorcy z podlaskimi adresami mogą również w MBE zarejestrować działalność, a kadra rzetelnie zajmie się obsługą firmowego biura wirtualnego. Skrytka adresowa MBE to gwarancja m.in. odbioru korespondencji z jednego punktu w dogodnym terminie, monitorowania oraz skanowania korespondencji na życzenie oraz pełnej obsługi wirtualnego.

Punkt w Sokołowie jest zlokalizowany przy ul. ul. Kupietyńskiej 2, natomiast placówka w Białej mieści się przy Kopernika 22 .

Więcej informacji o usługach znajduje się na stronie www.mbe.pl

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz