##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz

 

Chcesz otworzyć własny punkt MBE? Dołącz do nas!
Wiemy jak

Wysyłka i pakowanie z MBE

Czasem nawet nam trudno uwierzyć jakie towary i produkty są wysyłane przesyłkami krajowymi i międzynarodowymi. Aby wysłać ważne dokumenty, materiały wystawowe, prototypy, towary niebezpieczne czy nawet butelki z alkoholem, warto mieć u boku niezawodnego partnera. MBE to zespół profesjonalistów we wszystkich usługach związanych z wysyłką i pakowaniem niezależnie od tego czy chcesz wysłać swoje towary i dokumenty na drugi koniec świata czy miasta! Koordynujemy każdy krok: od przygotowania do wysyłki, przez dobór odpowiedniego przewoźnika, ubezpieczenie przesyłki, przygotowanie niezbędnej dokumentacji do monitorowania jej podróży.

Punktualna wysyłka, niezawodne opakowania

Czy życzysz sobie późniejszego terminu odbioru, abyś mógł nadal elastycznie działać w ciągu dnia? MBE zadba o to, aby Twoje przesyłki lub listy zostały odebrane w wygodnym dla Ciebie czasie. Oczywiście to Ty również decydujesz, gdzie skąd mamy odebrać Twoje paczki lub listy. Do domu, do biura - przyjedziemy dokładnie tam, gdzie nas potrzebujesz.

Wiemy również, że wysokiej jakości opakowanie jest niezbędne i dlatego stosujemy certyfikowane materiały opakowaniowe. Materiały pakowe MBE to najlepsze rozwiązanie dla Twoich towarów. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu połączonemu z  odpowiednimi opakowaniami wysyłkowymi gwarantujemy, że dobre nawet najbardziej kruche i delikatne przedmioty dotrą do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Mamy także odpowiednie rozwiązanie dla transportu łatwo psujących się produktów - dzięki opakowaniom izotermicznym umożliwiamy wysyłkę w warunkach chłodniczych i mrożonych. Odpowiednio pakujemy również produkty o dużej objętości. Ubezpieczenie MBE SafeValue to unikalna na rynku ochrona na wypadek utraty lub uszkodzenia przesyłki. Wysyłka wartościowa gwarantuje, że Twoje najcenniejsze skarby dotrą bezpiecznie do celu.

Odprawa celna dokonywana jest przez MBE

Zanim wyślemy Twoją przesyłkę w kraju lub za granicę przygotujemy odpowiednie dokumenty tranportowe i etykiety wysyłkowe. Szczególną uwagę zwracamy na przygotowanie dokumentów celnych. W przypadku wysyłki na terenie całej Europy, w obrębie UE i poza nią, a także wysyłki międzynarodowej, MBE przygotowuje dokumenty przewozowe i doradza w kwestiach celnych. Eksperci Mail Boxes Etc. znają przepisy importowe i eksportowe obowiązujące w poszczególnych krajach jak własną kieszeń. Współpracując z MBE możesz zapomnieć o problemach z cłem i eksportem. Międzynarodowy import towarów jest również częścią działalności MBE. Oferujemy szybkie i niezawodne rozwiązania dla dokumentów, paczek i przesyłek towarowych. Od odbioru po odprawę celną i dokumentację importową - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Przesyłki międzynarodowe i krajowe

Mail Boxes Etc. dba o Twoją przesyłkę i współpracuje tylko z najlepszymi przewoźnikami. Centra MBE będą wysyłając Twoje przesyłki w kraju i za granicę zawsze dobiorą najlepszą usługę wysyłkową, która odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom. Dzięki ekspresowej usłudze wysyłkowej MBE gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę w Polsce, Europie i na całym świecie. Nasza usługa spedycji gwarantuje również, że Twoje towary dotrą do miejsca przeznaczenia na całym świecie. Zajmujemy się także wysyłką bagażu do miejsca przeznaczenia wakacyjnego. Rzecz jasna zajmujem się również śledzeniem przesyłki oraz potwierdzeniami odbioru.

 • MBE SafeValue - ubezpieczenie przesyłki
 • Wysyłka bagażu i sprzętu sportowego
 • MBE SafeValue to unikalne rozwiązanie pakowania, wysyłki oraz ubezpieczenia, które zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony przed uszkodzeniami lub utratą towarów wysyłanych za pośrednictwem firm kurierskich.

   

 •  

  Dzięki usłudze wysyłki bagażu i sprzętu MBE możesz odebrać swój bagaż bezpośrednio w miejscu przeznaczenia, bez obaw i zmartwień. Ciesz się podróżą bez ciężarów. Z MBE podróżujesz spokojnie!

 • MBE Import
 • Pakowanie przesyłek
 • Mail Boxes Etc. to Twój niezawodny partner w międzynarodowym imporcie towarów. Oferujemy szybkie i niezawodne rozwiązania w zakresie importu dokumentów, paczek i przesyłek towarowych. Skorzystaj z kompetentnej usługi - wystarczy jeden telefon, a MBE zajmie się wszystkim, od odbioru do odprawy celnej.

 • Mail Boxes Etc. oferuje staranne i profesjonalne pakowanie Twoich produktów z wykorzystaniem odpowiednich materiałów - tak, aby Twój towar dotarł do miejsca przeznaczenia w idealnym stanie

 • Informacja o stawkach MBE na rok 2021
 • Przesyłki krajowe
 • Warszawa, 8 grudnia 2020 r.

  Rok 2020 jest bezprecedensowym okresem, w którym życie wielu rodzin, przedsiębiorstw i społeczności na całym świecie zostało silnie dotknięte przez pandemię. 

  Nasi klienci niezmiennie mogą jednak polegać na naszym zaangażowaniu, fachowej wiedzy, empatii, proaktywności, innowacyjności i zaangażowaniu. Dziś patrzymy w przyszłość mając nadzieję, że rok 2021 przyniesie zmiany i nowe możliwości.

  Pozostajemy przy Państwu, wspierając Wam w kolejnych wyzwaniach, dostarczając profesjonalnych rozwiązań, które stale rozwijamy tak, by były dostosowane do realiów rynkowych i potrzeb naszych klientów. 

  Z uwagi na powyższe Mail Boxes Etc. (dalej "MBE") informuje, że z dniem 1 stycznia 2021 r. zostanie zastosowana zmiana stawek i opłat w celu zagwarantowania wysokiego poziomu usług, który wyróżnia Sieć MBE i jest głównym powodem, dla którego klienci końcowi codziennie wybierają przedsiębiorców MBE jako partnerów dla swoich działalności.

  Poniżej przedstawiamy główne zmiany:

  • Ceny usług krajowych i międzynarodowych wzrosną średnio o 4,9%.
  • Dopłaty za dodatkowe obsługę/przesyłki, duże opakowania, palety niepiętrowalne, będą stosowane w szerszym zakresie.
   

  Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim klientom, którzy na co dzień wybierają Centra MBE jako partnerów logistycznych, potwierdzając swoje zaangażowanie w ciągłe oferowanie szerszego i bardziej ewoluującego zakresu usług, do których należą na przykład MBE SafeValue, MBE Import i MBE MyLogistics. Portfolio MBE reprezentuje nasze ciągłę dążenie do tego, by być bliżej naszych klientów, pomagając im pozostać skoncentrowanymi na biznesie i znaleźć rozwiązania dostosowane do ich potrzeb tak, by wspierać ich w działalności biznesowej i prywatnej.

  Na koniec przypominamy, że Centrami MBE zarządzają niezależni Przedsiębiorcy, którzy działają pod marką MBE w wyniku umowy franczyzowej. Z tego powodu nie wszystkie usługi i produkty oferowane przez Mail Boxes Etc. są dostępne w każdym punkcie sprzedaży MBE. Mail Boxes Etc. i MBE są znakami towarowymi zarejestrowanymi i używanymi przez MBE Worldwide S.p.A. (wszystkie prawa zastrzeżone).   - Zespół Mail Boxes Etc.
 • Przesyłki krajowe z MBE

   

  Niezależnie od tego, czy chodzi tylko o jedną paczkę w roku, czy o całe mnóstwo zleceń, które mają być dostarczane w jasno określony, indywidualnie dopasowany sposób - zawsze możesz na nas liczyć. Stosownie do Twoich potrzeb wybrana zostanie najrozsądniejsza metoda transportu.

 • Przesyłki europejskie
 • Przesyłki międzynarodowe
 • MBE zrealizuje przesyłki do każdego kraju Europy, bez wyjątków. Od listów aż po palety - zajmiemy się wszystkim, by przesyłka szybko i sprawnie dotarła pod wskazany adres.

 • Razem z MBE możesz nadać i odebrać listy i paczki na całym świecie. Nasza firma używa certyfikowanych materiałów do zabezpieczania przesyłek i dopełni wszelkich powinności wymaganych w różnych krajach świata, od niezbędnych dokumentów, po opłacenie podatków.

 • Transport paletowy
 • Przesyłki izotermiczne
 • Jeśli chcesz przewozić większe ilości produktów, możesz skorzystać z transportu paletowego, który oferuje MBE. Tą usługą zajmują się specjaliści w dziedzinie zabezpieczania towarów oraz zarządzania przewozem paletowym i procesem magazynowania.

 • Kluczowym zagadnieniem w transporcie i logistyce jest utrzymywanie w chłodzie tych produktów, które tego wymagają, jak owoce, mrożonki, kwiaty czy leki. Pracownicy MBE zaproponują najbardziej efektywne i opłacalne rozwiązania, dostosowane do odległości, warunków atmosferycznych i tego, jakie temperatury i metody przewozu są potrzebne w przypadku Twoich produktów.

 • Wysyłka wina
 • Podczas wakacji udało Ci się znaleźć najlepsze wino na świecie? Kup zapas i wyślij je z MBE. Nie ma znaczenia, czy jesteś w Toskanii, Kalifornii czy RPA. Wino dotrze bezpiecznie do celu.

#PeoplePossible

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl