Wiemy jak

Mikrologistyka i fulfillment w wykonaniu Mail Boxes Etc. to kompletna i elastyczna usługa, która wykracza daleko poza zwykłe zarządzanie paczkami. Dla naszych klientów prowadzących sklepy online i sprzedaż internetową zajmujemy się również magazynowaniem towarów, obsługą zwrotów przesyłek czy przygotowaniem materiałów promocyjnych i dedykowanych opakowań wysyłkowych tak, by oni mogli skupić się na rozwoju swojego eCommerce i jego promocji, nie martwiąc się o przechowywanie, konfekcjonowanie i wysyłki sprzedawanych towarów.

Z MBE logistykę wysyłki zamówień z Twojego sklepu online masz zawsze pod kontrolą, oferując swoim klientom najwyższy poziom usług, jednocześnie oszczędzając cenny czas, a także przestrzeń.

Mikrologistyka z MBE: kompleksowe rozwiązanie dla branży eCommerce

 

Outsourcing usług: fulfillment dla branży e-commerce

Chcesz rozszerzyć swój istniejący sklep online lub jesteś w trakcie rozszerzania swojej działalności o sprzedaż internetową? Z MBE masz u boku wiarygodnego partnera, który zapewni Ci przestrzeń i czas na rozwój Twojego sklepu eCommerce i jego promocję.

Dzięki Mail Boxes Etc. z łatwością zorganizujesz proces wysyłki swoich towarów, tak aby przesyłki docierały do klientów na czas i w optymalnym stosunku ceny do wydajności.

Potrzebujesz pomocy przy wysyłce zamówień online lub nie masz już wystarczająco dużo miejsca do przechowywania swoich towarów? W takim razie skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań, wykorzystując przy tym naszą ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę dla Państwa potrzeb.

 

OPOWIEDZ NAM O TWOIM SKLEPIE ONLINE

 

Kompleksowe rozwiązania logistyczne dla sklepów internetowych

Zajmujemy się całym procesem obsługi zamówień z Twojego sklepu online.

W Mail Boxes Etc. w jednym miejscu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, by osiągnąć rozwijać swoją firmę i zwiększać przychody ze sprzedaży online: od odbioru towaru z Twojej lokalizacji, zapakowania go w profesjonalne materiały pakowe, wyboru kuriera z najlepszymi warunkami, po ubezpieczenie towaru! Nasi dedykowani doradcy znajdą dla Twojego sklepu najlepsze rozwiązania.

 

Logistyka Twojego e-commerce pod kontrolą 

Dajemy Twojemu biznesowi przestrzeń do rozwoju.

Nasze centra MBE chętnie przejmą magazynowanie i zarządzanie zamówieniami. Usługa ta obejmuje zarówno ilościowe jak i jakościowe kontrole odbiorów, stały monitoring stanów magazynowych, kompletację zamówień pochodzących od klientów, ich pakowanie oraz zarządzanie zwrotami.

 

Fulfillment: magazynowanie i konfekcjonowanie towarów

Czy myślisz o outsourcingu magazynu w celu osiągnięcia szybszego rozwoju firmy? MBE optymalizuje procesy magazynowe i przejmuje wszystkie zadania związane z magazynowaniem towarów, abyś Ty mógł skoncentrować się na swoich podstawowych zadaniach i aktywnościach związanych z prowadzeniem firmy.

Pierwszym etapem procesu jest przyjęcie towaru i kontrola ilościowa, zanim zajmiemy się składowaniem towarów, które sprzedajesz online. Dostosowujemy nasze usługi magazynowe do Twoich realnych potrzeb.

Inwentaryzacja towarów jest w takim samym stopniu częścią naszych kompetencji. MBE odpowiada również za towary wychodzące, kompletację zamówień i pakowanie paczek do wysyłki. Możesz również zlecić MBE zarządzanie zwrotami! Oczywiście ubezpieczenie wartości magazynowych jest częścią naszej oferty usług magazynowych.

MBE przejmuje wszystkie zadania związane z zarządzaniem logistyką Waszego biznesu:

 • przyjęcie towaru
 • kontrola ilościowa
 • magazynowanie w Centrum MBE
 • konfekcjonowanie zamówień
 • wydruk materiałów reklamowych
 • profesjonalne pakowanie i wysyłka 
 • zarządzanie zwrotami
 • fakturowanie zbiorcze

 

Darmowa wtyczka do wysyłki zamówień ze sklepu online

Dzięki MBE eShipnaszej darmowej wtyczce dla sklepów internetowych oferujemy kompletne rozwiązanie dla zarządzania wysyłkami zamówień z Twojego eCommerce. Nasza wtyczka łączy Twój sklep internetowy bezpośrednio z systemem MBE. Dzięki temu połączeniu automatycznie generujemy etykiety wysyłkowe po każdym zamówieniu, ale to Ty masz pełną kontrolę nad cennikami wysyłkowymi i rabatami.

 • Rozwiązania dla sklepów internetowych
 • MBE eShip: wtyczka wysyłkowa dla sklepów internetowych
 • Budowanie własnego biznesu online jest czasochłonne, a ilość i różnorodność zadań, który wypełniają dni właścicieli sklepów internetowych, jest ogromna. W MBE oferujemy naszym klientom kompleksowe i indywidualnie rozwiązania dobrane tak, by przejąć zarządzanie magazynem i wysyłkami zamówień i pozwolić im skupić się na rozwoju sklepów i ich promocji.

 • Wtyczka do kompleksowego zarządzania logistyką i wysyłkami z Twojego sklepu internetowego. Integracja wszystkich kurierów w jednym miejscu, autmatyczne generowanie etykiet wysyłkowych, gotowa do pobrania dla najbardziej popularnych CMSów: Woocommerce, PrestaShop, Shopify i Magento. Możliwa także konfiguracja przez API i z innymi platformami.

  Rozwiązanie MBE eShip to bezpłatna, łatwa do zainstalowania i skonfigurowania wtyczka, która połączy Twój e-commerce bezpośrednio z systemami MBE, umożliwiając Ci oferowanie różnych rodzajów wysyłki kurierem dla klientów w Twoim e-sklepie, a wszystko to z gwarancją jakości i dedykowanym opiekunem Mail Boxes Etc.

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz