Wiemy jak

Mikrologistyka i fulfillment w wykonaniu Mail Boxes Etc. to kompletna i elastyczna usługa, która wykracza daleko poza zwykłe zarządzanie paczkami. Dla naszych klientów prowadzących sklepy online i sprzedaż internetową zajmujemy się również magazynowaniem towarów, obsługą zwrotów przesyłek czy przygotowaniem materiałów promocyjnych i dedykowanych opakowań wysyłkowych tak, by oni mogli skupić się na rozwoju swojego eCommerce i jego promocji, nie martwiąc się o przechowywanie, konfekcjonowanie i wysyłki sprzedawanych towarów.

Z MBE logistykę wysyłki zamówień z Twojego sklepu online masz zawsze pod kontrolą, oferując swoim klientom najwyższy poziom usług, jednocześnie oszczędzając cenny czas, a także przestrzeń.

Mikrologistyka z MBE: kompleksowe rozwiązanie dla branży eCommerce

Fulfillment dla twojego e-commerce

Zajmujemy się całym procesem obsługi zamówień z Twojego sklepu online.

W Mail Boxes Etc. w jednym miejscu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, by osiągnąć rozwijać swoją firmę i zwiększać przychody ze sprzedaży online: od odbioru towaru z Twojej lokalizacji, zapakowania go w profesjonalne materiały pakowe, wyboru kuriera z najlepszymi warunkami, po ubezpieczenie towaru! Nasi dedykowani doradcy znajdą dla Twojego sklepu najlepsze rozwiązania.

OPOWIEDZ NAM O TWOIM SKLEPIE ONLINE

Logistyka Twojego e-commerce pod kontrolą
Dajemy Twojemu biznesowi przestrzeń do rozwoju.

Nasze centra MBE chętnie przejmą magazynowanie i zarządzanie zamówieniami. Usługa ta obejmuje zarówno ilościowe jak i jakościowe kontrole odbiorów, stały monitoring stanów magazynowych, kompletację zamówień pochodzących od klientów, ich pakowanie oraz zarządzanie zwrotami.

ZNAJDŹ PUNKT

 

Magazynowanie i konfekcjonowanie towarów
MBE optymalizuje procesy magazynowe i przejmuje wszystkie zadania związane z magazynowaniem towarów, abyś Ty mógł skoncentrować się na swoich podstawowych zadaniach i aktywnościach związanych z prowadzeniem firmy.

MBE przejmuje wszystkie zadania związane z zarządzaniem logistyką Waszego biznesu: przyjęcie towaru, kontrola ilościowa, magazynowanie w Centrum MBE, konfekcjonowanie zamówień, wydruk materiałów reklamowych, profesjonalne pakowanie i wysyłka, zarządzanie zwrotami, fakturowanie zbiorcze.

POZNAJ MIKROLOGISTYKĘ MBE

MBE eShip - darmowa wtyczka do wysyłki zamówień ze sklepu online
Wysyłka wartościowych paczek może być przyjemna.

Aby zautomatyzować proces przygotowaliśmy w pełni darmową wtyczkę MBE eShip, która w kilku prostych krokach połączy Twój sklep z naszym systemem, dzięki czemu obsługa zamówień będzie jeszcze sprawniejsza, a ryzko błędu drastycznie się zmniejszy. Kiedy klient złoży zamówienie w Twoim sklepie internetowym, wtyczka automatycznie wygeneruje do niego list przewozowy na podstawie określonych przez Ciebie, personalizowanych cenników.

Oferujemy także bezpieczne pakowanie i odbiór paczek od Klienta lub w Centrum MBE.

Przetestuj MBE eShip

Materiały reklamowe i pakowe
Nasze doświadczenia z zakresu grafiki i poligrafii pozwala nam na przygotowywanie projektów materiałów reklamowych i promocyjnych, które dołączane są do wysyłek do klientów. Oferujemy także personalizowane materiały pakowe - taśmy, foliopaki czy kartony.

Ulotki z nowościami, kody rabatowe oraz katalogi produktowe - to najczęściej przygotowywane dla sprzedawców e-commerce formaty. A Ty czego dziś potrzebujesz?

Znajdź najbliższe Centrum MBE!

 

Rozwijaj swój sklep internetowy
z Mail Boxes Etc.

 

Tysiące klientów na całym świecie wybrało MBE jako partnera logistycznego dla ich działalności e-commerce, ponieważ do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, realizując usługę fulfillmentu dopasowaną do realnych potrzeb, wymagań i możliwości - pomagając im rozwijać ich sklepy internetowe i skalować biznes.

Nasze Centra Logistyczno - Wysyłkowe znajdziesz w Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Koszalinie, Przemyślu, Lublinie, Wołominie, Piasecznie, Mińsku Mazowieckim, Pruszkowie, Sosnowcu, Siedlcach, Białymstoku, Bydgoszczy, Łodzi, Rzeszowie, Kędzierzynie-Koźlu, Gnieźnie i innych polskich miastach.

OPOWIEDZ NAM O TWOIM PROJEKCIE
MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz