Import towarów z Chin do Polski

Chiny to obecnie największy producent towarów na świecie. Prężnie działający przemysł powoduje ciągły wzrost chińskiego PKB. Ogólnoświatowy popyt na produkowane w Chinach zabawki, odzież czy sprzęt elektroniczny nie maleje.

 Import produktów z Chin do Polski 
 

Importując bezpośrednio z Chin można otrzymać towar dobrej jakości za naprawdę niewielkie pieniądze. Oznacza to, że sprzedaż artykułów, sprzętu i żywności importowanej z Chin, to potencjalnie dobrze prosperujący, rentowny i dochodowy biznes.


Import z Chin – co musisz wiedzieć

Pierwszy krok rozpoczęcia importu towaru z Chin to oczywiście znalezienie źródła towaru, czyli sprzedawcy w Chinach. Może to wymagać jednej lub nawet kilku podróży do Chin i nie warto z tego rezygnować – sprawdzenie rzetelności sprzedawcy oraz pochodzenia i jakości towaru może uchronić Cię przed ogromnymi stratami finansowymi.
Zanim opłacisz pierwsze zamówienie sprawdź przepisy i regulacje celne dotyczące sprzedaży i wywozu za granicę konkretnej grupy artykułów. Chiński rząd wprowadza restrykcyjne regulacje w zakresie eksportu towarów i zasady te są ściśle przestrzegane. Upewnij się, że Twoje zamówienie nie zostanie cofnięte na granicy bądź zarekwirowane a bezpiecznie dotrze z Chin do Polski. Wybierając rozwiązanie MBE Import zyskujesz wsparcie profesjonalistów, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces importu produktów z Chin.


Sprawdź koszty i możliwości transportu towaru z Chin. Najtańszy będzie przewóz drogą morską, ale pamiętaj, że w tym wypadku czas oczekiwania na realizację transportu – a tym samym dotrzymanie Twoich zobowiązań wobec klientów w Polsce – będzie wydłużony i trudny do jednoznacznego określenia. Dużo lepszym rozwiązaniem jest transport samolotowy. Mimo iż koszt tej usługi będzie wyższy, to warto w nią zainwestować – bezpieczeństwo towaru w transporcie oraz ekspresowe przesyłki będą wystarczająco filarem sprawnie działającego biznesu.

 

Procedury celne - import z Chin

Wiele aspektów importu z Chin sprawia, że warto powierzyć jego organizację profesjonalnej i godnej zaufania firmie spedycyjnej. MBE zadba o Twoje zlecenie na każdym jego etapie a Ty zyskasz pewność, że zamówiony towar z Chin dotrze do Ciebie szybko i bez zakłóceń.

Pomożemy Ci przygotować odpowiednie dokumenty i oświadczenia tak, by transport Twoich importowanych z Chin produktów odbył się sprawnie i bez żadnych komplikacji.


W Mail Boxes Etc. wspieramy przedsiębiorców wiedzą i doświadczeniem w zakresie organizacji przesyłek krajowych i zagranicznych oraz międzynarodowego i międzykontynentalnego transportu towarów. Wysyłka paletowa z Chin, przesyłki samolotowe z Chin, transport towarów świeżych lub niestandardowych – to nasza codzienność. Wybierając MBE jako partnera do importu towarów z Chin masz pewność, że Twój transport odbędzie się terminowo i bezproblemowo.

Znajdź nasz punkt lub zadzwoń – stworzymy dla Ciebie ofertę na miarę Twoich potrzeb. Skontaktuj się ze specjalistą MBE i od dziś ciesz się tanim i szybkim transportem towaru z Chin do Polski!
 

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz