Wysyłka roweru to nie lada wyzwanie - do transportu należy odpowiednio go zabezpieczyć, zadbać o dokumentację przewozową i wybór odpowiedniego przewoźnika. Skontaktuj się z nami, takie zlecenia realizujemy od lat. Wybierz swój komfort i bezpieczeństwo Twojego roweru.

Przewóz rowerów – dla kogo?

Usługi komercyjne

Rowerowe sklepy internetowe oraz stacjonarne oferują sprzedaż wysyłkową - oczywistym jest, że nie udałoby się to bez pomocy profesjonalnych przewoźników.

Po udanej transakcji sprzedawca musi dołożyć wszelkich starań, aby sprzęt dotarł do klienta w idealnym stanie. Z punktu widzenia sprzedającego pomyślna dostawa roweru, części lub akcesoriów rowerowych równa się uniknięciu zwrotu towaru czy reklamacji.

Jeśli prowadzisz wysyłkową sprzedaż rowerów, koniecznie pomyśl o stałej współpracy z fachową firma przewozową. MBE oferuje indywidualne podejście do każdego klienta i odpowiada na wszystkie jego potrzeby. Zawierając umowę na usługi transportowe otrzymujesz gwarancję najkorzystniejszych warunków i kosztów Twoich dostaw, możliwość ubezpieczenia przesyłek a także priorytetowe traktowanie Twoich zleceń.

 

Jednorazowy (okazjonalny) przewóz roweru

Wysyłka roweru kurierem to świetne i ekonomiczne rozwiązanie dla tych, którym wymarzony model roweru dziecięcego, górskiego czy miejskiego udało się okazyjnie kupić na aukcji lub z ogłoszenia.  Szeroki obszar spedycji pozwala na robienie zakupów bez względu na odległość od sprzedającego, a zakupiony sprzęt bezpiecznie i szybko dotrze pod wskazany adres.

Zaplanowałeś wyprawę rowerową? Głowisz się nad tym, jak dotrzeć nad morze, w góry lub do innego kraju z Twoją kolarką czy góralempod pachą”? Niestety przewóz roweru pociągiem czy samolotem jest uciążliwy, może też okazać się bardzo kosztowny. Skorzystaj z usług MBE - Twój rower będzie czekał na Ciebie na miejscu.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz transportu jednorazowego czy stałej współpracy przy dostarczaniu rowerów i części rowerowych – MBE zorganizuje dostawę w sposób profesjonalny i bezpieczny.

 

 

Jak przygotować rower do wysyłki?

Stanąłeś przed koniecznością wysyłki roweru kurierem? Pamiętaj, że w większości firm kurierskich zadanie właściwego przygotowania, spakowania i zabezpieczenia sprzętu do transportu spoczywa na nadawcy. Ale spokojnie – jeśli zastosujesz się do kilku prostych wskazówek , szanse na to, że Twój rower nie dozna w podróży żadnych szkód, będą bardzo duże.

 

Pakowanie roweru w kilku krokach

  • Dla ochrony wszystkich podzespołów, rower powinien być czysty. Usuń brud i piach z ramy, kierownicy, kół, opon i błotników. Oczyść także mniejsze elementy – przekładnie, przerzutki, linki hamulców.
  • Zdemontuj akcesoria i wszystkie wystające elementy. Kierownicę, pedały, oświetlenie, uchwyty i siodełko będą mogły być przewiezione w tym samym kartonie co rower, ale należy je zabezpieczyć (np. owijając w  folię bąbelkową) i umieścić w osobnym opakowaniu.
  • Odkręć jedno lub obydwa koła i zabezpiecz je folią. To samo zrób z ramą roweru.
  • Jeśli wszystkie części roweru są już odpowiednio zabezpieczone, umieść je w kartonie. Nie zapomnij o spakowaniu mniejszych elementów i akcesoriów! Aby uniknąć wzajemnego obijania się części w transporcie, owiń je ciasno folią lub taśmą klejącą. Wolne przestrzenie wypełnij je folią bąbelkową lub innym materiałem, który zamortyzuje wstrząsy i zapobiegnie przemieszczaniu się rzeczy w czasie jazdy.
  • Karton dokładnie zaklej wytrzymałą taśmą klejącą. Użyj jej także do wzmocnienia krawędzi i rogów opakowania.
 

Nie masz potrzebnych materiałów lub narzędzi? A może brakuje Ci doświadczenia, cierpliwości i wolnego czasu?

Zostaw to nam! Specjaliści MBE spakują i zabezpieczą rower do wysyłki za Ciebie - w końcu robimy to dla naszych klientów z powodzeniem od lat.

 

Znajdź najbliższe Centrum MBE

 

Skontaktuj się z najbliższym punktem MBE i przekonaj się, że wysyłka roweru naprawdę może być bezproblemowa. Spakujemy i przygotujemy do wysyłki zarówno rower jak i inne niestandardowe i ponadwymiarowe przedmioty. Twoja paczka szybko i w nienaruszonym stanie dotrze pod wskazany adres.

#PeoplePossible

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz