MBE Worldwide przejmuje Multicopy

Mail Boxes Etc. Worldwide przejmuje Multicopy, rozszerzając swój globalny zasięg i obecność w branży druku, reklamy i marketingu

 

Warszawa, 22 marca, 2021

MBE Worldwide ("MBE"), wiodący dostawca rozwiązań w zakresie wysyłki, fulfillmentu, druku i marketingu, przejmuje Multicopy - wiodącą w Holandii markę, która dostarcza rozwiązania w zakresie druku i marketingu, począwszy od szyldów i brandingu, poprzez druk i projektowanie stron internetowych, tym samym powiększając sieć MBE, która liczy teraz około 2800 lokalizacji w 53 krajach.

MBE, będąc obecnie właścicielem sześciu uzupełniających się marek: Mail Boxes Etc., AlphaGraphics, PostNet, Pack & Send, Spedingo.com i Print Speak - koncentruje się na oferowaniu na dostarczaniu wartości dodanej w zakresie spedycji i rozwiązań fulfillmentowych oraz działa jako lokalny dostawca zindywidualizowanych rozwiązań marketingowych i poligraficznych. MBE ma wysokie osiągnięcia w szybkim rozwoju, zarówno organicznym - napędzanym przez silną i innowacyjną podstawową działalność - jak i poprzez przejęcia, które są jednym z kluczowych filarów długoterminowego planu strategicznego firmy.

Multicopy, założona w 1972 roku z siedzibą w Almere, jest firmą o ugruntowanej pozycji i solidnych planach długoterminowych, działającą w branży rozwiązań dla druku i marketingu, posiadającą 53 centra usługowe zapewniające swoim klientom wysoką wartość dodaną. Multicopy to silnie rozpoznawalna marka, działająca na terenie Holandii.

Obie spółki obecne są w branży usług dla biznesu poprzez sieć placówek, które obsługują głównie przedsiębiorstwa (małe i średnie) oraz klientów indywidualnych.
Multicopy będzie nadal działać jako niezależna spółka i zachowa swój obecny zespół zarządzający. Siedziba główna Multicopy pozostanie w Almere. Spółki zachowają swoje indywidualne nazwy, koncepcje biznesowe i marki.


"To ekscytujące wydarzenie dla modelu franczyzowego Multicopy" - powiedziała Annette Dales, dyrektor generalny Multicopy. "Połączenie sił z MBE Worldwide stwarza wyjątkowe możliwości synergii z współpracownikami doświadczonymi w zarządzaniu siecią przedsiębiorców opartą na franczyzie".
"Multicopy jest doskonałym strategicznym partnerem dla MBE ze względu na swój model biznesowy oparty na przedsiębiorczości, skoncentrowany na ludziach, stawiający klienta na pierwszym miejscu, który uzupełnia naszą działalność i kulturę MBE" - powiedział Paolo Fiorelli, prezes i dyrektor generalny MBE. "Jesteśmy podekscytowani, że możemy powitać Multicopy w rodzinie MBE i pracować razem, aby dostarczać wysokiej jakości rozwiązania poligraficzne i marketingowe dla naszych klientów biznesowych i prywatnych.".

 

Zespół Mail Boxes Etc.

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz