MBE e-LINK: wtyczka wysyłkowa dla sklepów internetowych

Wtyczka do kompleksowego zarządzania logistyką i wysyłkami z Twojego sklepu internetowego. Integracja wszystkich kurierów w jednym miejscu, autmatyczne generowanie etykiet wysyłkowych, gotowa do pobrania dla najbardziej popularnych CMSów: Woocommerce, PrestaShop, Shopify i Magento. Możliwa także konfiguracja przez API i z innymi platformami.

Rozwiązanie MBE e-LINK to bezpłatna, łatwa do zainstalowania i skonfigurowania wtyczka, która połączy Twój e-commerce bezpośrednio z systemami MBE, umożliwiając Ci oferowanie różnych rodzajów wysyłki kurierem dla klientów w Twoim e-sklepie, a wszystko to z gwarancją jakości i dedykowanym opiekunem Mail Boxes Etc.

MBE e-LINK pozwala skoncentrować się na biznesie i być bardziej efektywnym, powierzając zarządzanie wszystkimi procesami związanymi z mikrologistyką i wysyłkami kurierskimi doświadczeniu i wiedzy Centrum Mail Boxes Etc. Idealne połączenie: automatyzacja wysyłki z Twojego e-commerce, a jednocześnie dedykowane wsparcie w postaci osoby kontaktowej w wybranym Centrum MBE.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z TWOIM CENTRUM MBE

 

 

Integracje wtyczki wysyłkowej z platformami sprzedażowymi

Nasza autorska wtyczka MBE e-LINK to gotowe i darmowe rozwiązanie, który zautomatyzuje realizację wysyłek z Twojego sklepu internetowego. Bez problemu skonfigurujesz ją w najbardziej popularnych CMSach: Woocommerce, Magneto, PrestaShop i Shopify. Po instalacji wtyczki wystarczy, że ustalisz z Centrum MBE cenniki wysyłek, uwzględniając wszystkich dostępnych kurierów, a wtyczka przy każdym złożonym zamówieniu wygeneruje gotową etykietę wysyłkową!

Nie musisz już korzystać z wielu wtyczek dostawców, by móc zagwarantować kupującym szeroką ofertę przewoźników - dzięki MBE e-LINK w kilku prostych krokach zdefiniujesz wszystko, czego potrzebujesz, by przyspieszyć realizację zamówień i zminimalizować ryzyko błędów, które pojawiają się przy integracjach z kilkoma dostawcamy usług kurierskich czy przy manualnym wypełnianiu listów przewozowych.


Jeśli korzystasz z innego systemu sklepów internetowych, po prostu skontaktuj się z nami. Inne podłączenia są również możliwe na życzenie.

 

 

Wersja demonstracyjna wtyczki dla Woocommerce

Wciąż nie jesteś przekonany, czy MBE e-LINK jest rozwiązaniem dla Ciebie? Zobacz wersję demonstracyjną wtyczki skonfigurowaną na platformie Woocommerce i przekonaj się sam jak przyjemna w obsłudze, intuicyjna i presonalizowalna jest nasza wtyczka!

 

Przejdź do demo Woocommerce

 

 

Automatyzacja wysyłek zamówień - wielu przewoźników, jedna konfiguracja

MBE e-LINK pozwala właścicielom sklepów internetowych w pełni skoncentrować się na swojej podstawowej działalności i zwiększyć wydajność, automatyzując generowanie etykiet i integrując w jednym miejscu wszystkich popularnych kurierów.

Wspieramy przedsiębiorców prowadzących sklepy internetowe od lat, przejmując procesy związane z magazynowaniem, konfekcjonowaniem zamówień i wysyłką, dlatego doskonalne znamy potrzeby zarówno sprzedających, jak i kupujących. Wtyczka została zaprojektowana i jest rozwijana przez nasz wewnętrzy dział IT, dlatego mamy pewność, że została stworzona z myślą o właścielach sklepów i ich klientach, by ułatwić transakcje i usprawnić realizację zamówień, a także że jest regularnie rozwijana o nowe funkcjonalności i zgodna z platformami sprzedażowymi.

 

 

Co zyskujesz aktywując darmową wtyczkę MBE e-LINK?

Pierwszym krokiem jest automatyczne rejestrowanie przesyłek, po którym generowane są etykiety wysyłkowe. Następnie generujemy dane wysyłkowe i numery identyfikacyjne. Ale wtyczka może zrobić jeszcze więcej: zarządzanie za pomocą MBE e-LINK jest nieskomplikowane i zapewnia przegląd spersonalizowanych cenników i różnych metod wysyłki. Obejmuje ona również zarządzanie pojedynczymi i wieloma przesyłkami, dopłatami i usługami dodatkowymi. Daje nam także możliwość ubezpieczenia nadawanych przesyłek.

W MBE rozumiemy, że właściciele sklepów internetowych są zainteresowani nie tylko sprawną obsługą swoich przesyłek, ale także potrzebują dostępu do informacji oraz planowania i oceny danych dotyczących ich działalności. Tu właśnie wchodzi w grę kolejny moduł MBE e-LINK. Wtyczka umożliwia precyzyjne planowanie zamknięć dnia (ręcznie lub automatycznie). Ponadto, poprzez Online MBE, łatwe monitorowaine przesyłek.

 

Funkcjonalności wtyczki MBE e-LINK

Darmowa i łatwa w konfiguracji wtyczka MBE e-LINK pozwoli Ci na:

  • Automatyczne tworzenie przesyłek i etykiet wysyłkowych do zamówień z Twojego sklepu internetowego
  • Integrację wszystkich kurierów w jednym miejscu
  • Zarządzanie spersonalizowanymi cennikami i poziomami usług
  • Zarządzanie pojedynczymi i wieloma przesyłkami
  • Zarządzanie dopłatami i usługami dodatkowymi
  • Automatyczne ubezpieczenie przesyłek
  • Precyzyjne planowanie zamknięć dnia (ręczne lub automatyczne)
  • Połączenie z platformą wysyłkową MBE Online w celu monitorowania przesyłek i innych statystyk
  • Automatyczne lub ręczne zamknięcie dnia

 

Nie czekaj - skontaktuj się z najbliższym Centrum MBE i dowiedz się czy MBE e-LINK jest rozwiązaniem, którego szukasz.

Napisz do nas

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl

##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz