MBE eShip: wtyczka wysyłkowa dla sklepów internetowych

Wtyczka do kompleksowego zarządzania logistyką i wysyłkami z Twojego sklepu internetowego. Integracja wszystkich kurierów w jednym miejscu, autmatyczne generowanie etykiet wysyłkowych, gotowa do pobrania dla najbardziej popularnych CMSów: Woocommerce, PrestaShop, Shopify i Magento. Możliwa także konfiguracja przez API i z innymi platformami.

Rozwiązanie MBE eShip to bezpłatna, łatwa do zainstalowania i skonfigurowania wtyczka, która połączy Twój e-commerce bezpośrednio z systemami MBE, umożliwiając Ci oferowanie różnych rodzajów wysyłki kurierem dla klientów w Twoim e-sklepie, a wszystko to z gwarancją jakości i dedykowanym opiekunem Mail Boxes Etc.

MBE eShip pozwala skoncentrować się na biznesie i być bardziej efektywnym, powierzając zarządzanie wszystkimi procesami związanymi z mikrologistyką i wysyłkami kurierskimi doświadczeniu i wiedzy Centrum Mail Boxes Etc. Idealne połączenie: automatyzacja wysyłki z Twojego e-commerce, a jednocześnie dedykowane wsparcie w postaci osoby kontaktowej w wybranym Centrum MBE.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z TWOIM CENTRUM MBE

 

 

Integracje wtyczki wysyłkowej z platformami sprzedażowymi

Nasza autorska wtyczka MBE eShip to gotowe i darmowe rozwiązanie, który zautomatyzuje realizację wysyłek z Twojego sklepu internetowego. Bez problemu skonfigurujesz ją w najbardziej popularnych CMSach: Woocommerce, Magneto, PrestaShop i Shopify. Po instalacji wtyczki wystarczy, że ustalisz z Centrum MBE cenniki wysyłek, uwzględniając wszystkich dostępnych kurierów, a wtyczka przy każdym złożonym zamówieniu wygeneruje gotową etykietę wysyłkową!

Nie musisz już korzystać z wielu wtyczek dostawców, by móc zagwarantować kupującym szeroką ofertę przewoźników - dzięki MBE eShip w kilku prostych krokach zdefiniujesz wszystko, czego potrzebujesz, by przyspieszyć realizację zamówień i zminimalizować ryzyko błędów, które pojawiają się przy integracjach z kilkoma dostawcamy usług kurierskich czy przy manualnym wypełnianiu listów przewozowych.


Jeśli korzystasz z innego systemu sklepów internetowych, po prostu skontaktuj się z nami. Inne podłączenia są również możliwe na życzenie.

 

 

Wersja demonstracyjna wtyczki dla Woocommerce

Wciąż nie jesteś przekonany, czy MBE eShip jest rozwiązaniem dla Ciebie? Zobacz wersję demonstracyjną wtyczki skonfigurowaną na platformie Woocommerce i przekonaj się sam jak przyjemna w obsłudze, intuicyjna i presonalizowalna jest nasza wtyczka!

 

Przejdź do demo Woocommerce

 

 

Automatyzacja wysyłek zamówień - wielu przewoźników, jedna konfiguracja

MBE eShip pozwala właścicielom sklepów internetowych w pełni skoncentrować się na swojej podstawowej działalności i zwiększyć wydajność, automatyzując generowanie etykiet i integrując w jednym miejscu wszystkich popularnych kurierów.

Wspieramy przedsiębiorców prowadzących sklepy internetowe od lat, przejmując procesy związane z magazynowaniem, konfekcjonowaniem zamówień i wysyłką, dlatego doskonalne znamy potrzeby zarówno sprzedających, jak i kupujących. Wtyczka została zaprojektowana i jest rozwijana przez nasz wewnętrzy dział IT, dlatego mamy pewność, że została stworzona z myślą o właścielach sklepów i ich klientach, by ułatwić transakcje i usprawnić realizację zamówień, a także że jest regularnie rozwijana o nowe funkcjonalności i zgodna z platformami sprzedażowymi.

 

 

Co zyskujesz aktywując darmową wtyczkę MBE eShip?

Pierwszym krokiem jest automatyczne rejestrowanie przesyłek, po którym generowane są etykiety wysyłkowe. Następnie generujemy dane wysyłkowe i numery identyfikacyjne. Ale wtyczka może zrobić jeszcze więcej: zarządzanie za pomocą MBE eShip jest nieskomplikowane i zapewnia przegląd spersonalizowanych cenników i różnych metod wysyłki. Obejmuje ona również zarządzanie pojedynczymi i wieloma przesyłkami, dopłatami i usługami dodatkowymi. Daje nam także możliwość ubezpieczenia nadawanych przesyłek.

W MBE rozumiemy, że właściciele sklepów internetowych są zainteresowani nie tylko sprawną obsługą swoich przesyłek, ale także potrzebują dostępu do informacji oraz planowania i oceny danych dotyczących ich działalności. Tu właśnie wchodzi w grę kolejny moduł MBE eShip. Wtyczka umożliwia precyzyjne planowanie zamknięć dnia (ręcznie lub automatycznie). Ponadto, poprzez Online MBE, łatwe monitorowaine przesyłek.

 

Funkcjonalności wtyczki MBE eShip

Darmowa i łatwa w konfiguracji wtyczka MBE eShip pozwoli Ci na:

  • Automatyczne tworzenie przesyłek i etykiet wysyłkowych do zamówień z Twojego sklepu internetowego
  • Integrację wszystkich kurierów w jednym miejscu
  • Zarządzanie spersonalizowanymi cennikami i poziomami usług
  • Zarządzanie pojedynczymi i wieloma przesyłkami
  • Zarządzanie dopłatami i usługami dodatkowymi
  • Automatyczne ubezpieczenie przesyłek
  • Precyzyjne planowanie zamknięć dnia (ręczne lub automatyczne)
  • Połączenie z platformą wysyłkową MBE Online w celu monitorowania przesyłek i innych statystyk
  • Automatyczne lub ręczne zamknięcie dnia

 

Nie czekaj - skontaktuj się z najbliższym Centrum MBE i dowiedz się czy MBE eShip jest rozwiązaniem, którego szukasz.

Napisz do nas

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz