Ochrona przesyłek wartościowych - MBE Safe Value

Zabezpiecz swoje dobra podczas sezonu świątecznego z MBE SafeValue.

Ekstremalny wzrost zamówień online, który nastąpi w nadchodzącym sezonie świątecznym, oznacza dużą ilość paczek do dostarczenia na całym świecie w krótkim czasie. Oznacza to wysokie ryzyko uszkodzenia lub zagubienia przesyłki zwłaszczadelikatnych i wartościowych towarów, które w efekcie wpływają negatywnie na koszty i reputację firm..

MBE SafeValue to kompleksowe rozwiązanie wysyłki Twoich wartościowych towarów z profesjonalną usługą pakowania, wysyłki i zabezpieczenia, która chroni Twoje produkty od ich przyjęcia aż do dostarczenia. Z MBE SafeValue możesz liczyć na specyficzne rozwiązanie dotyczące wysyłki i ochrony Twoich wartościowych towarów, które będą bezpieczne przed jakimkolwiek uszkodzeniem lub utratą.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE OCHRONY TWOICH PRZESYŁEK
PODCZAS SZCZYTU SEZONOWEGO

Poznaj 5 wskazówek, jak zmienić wyzwania sezonu świątecznego
na ogromne biznesowe możliwości.


MBE. Wszystko w jednym miejscu.

Z MBE SafeValue zyskasz:

  • Rozwiązania opracowane z myślą o zachowaniu integralności produktu;
  • Ubezpieczenie rzeczywistej wartości towaru i jego wysyłki;
  • Ochrona w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki.

  • ZAPYTAJ O OFERTĘ

Jakie towary można wysyłać za pomocą MBE SafeValue? 

Wykwintne wina, produkty modowe, tekstylia i wyroby skórzane, repliki, maszyny produkcyjne, produkty hi-tech, instrumenty muzyczne i wiele innych cennych przedmiotów, zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla firmy.

Co więcej, z MBE SafeValue Art możesz liczyć na specjalistyczne rozwiązanie dla dzieł sztuki, biżuterii, antyków i przedmiotów kolekcjonerskich. MBE SafeValue Art ubezpiecza wartość dzieł sztuki w przypadku ich utraty, a w przypadku uszkodzenia zapewnia również zwrot kosztów renowacji i amortyzacji dzieła.

Co z biznesem?MBE SafeValue 4Biz to rozwiązanie przygotowane z myślą o Twoim biznesie. Wszystko, czego potrzebujesz do zabezpieczenia częstszych i mniej wartościowych przesyłek, z ochroną realnej wartości towaru i kosztów wynikających z całej przesyłki.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

 

*MBE SafeValue, MBE SafeValue Art and MBE SafeValue 4Biz podlegają ograniczeniom i restrykcjom. Aby dowiedzieć się więcej o tych trzech usługach kliknij tutaj.

              

Wszystkie rozwiązania MBE na szczyt sezonu świątecznego

Rozwiązania cyfrowe

Z MBE możesz zmaksymalizować swoje możliwości sprzedaży w okresie świątecznym polegając na szerokiej ofercie rozwiązań cyfrowych dla Twojego biznesu.

Wysyłka prezentów świątecznych

W tym sezonie świątecznym zrób sobie najlepszy prezent: wybierz spokój ducha dzięki rozwiązaniom MBE w zakresie  pakowanie oraz wysyłki Twoich prezentów świątecznych.

Druk i marketing na Święta

Rozwiązania z zakresu druku i marketingu MBE są doskonałym wyborem do realizacji Twoich zadań związanych z sezonem świątecznym.

Wysyłki międzynarodowe

Z MBE łatwo i bezpiecznie wyślesz dokumenty i produkty w Polsce, Europie oraz na cały świat.

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz