Przesyłki kurierskie do Francji

Kurierem do Francji

 

Kurierem do Francji

Szukasz taniej i szybkiej wysyłki do Francji? Skorzystaj z usług MBE i wysyłaj kurierem żywność, wino, prezenty i rzeczy osobiste.

We Francji mieszka na stałe bądź okresowo duża liczba Polaków. Polonia francuska to jedna z największych grup polonijnych w Europie – w Paryżu, Nicei i wielu innych miastach żyje ponad milion osób z polskimi korzeniami.
Francja stanowi atrakcyjny kierunek ze względów zawodowych i finansowych. Na przeprowadzkę za pracą lub wyjazd do pracy sezonowej decyduje się co roku spora grupa naszych rodaków. Ten słynący z wybornego sera i doskonałego wina kraj to również jedno z najchętniej wybieranych państw europejskich przez turystów. Zobaczenie na własne oczy Wieży Eiffla, Wersalu czy zwiedzenie muzeum w Luwrze to dla wielu marzenie życia. Zwolennicy mniej aktywnego wypoczynku także znajdą tu coś dla siebie – lazurowe wybrzeże kusi niepowtarzalnymi widokami i przepiękną pogodą.
 

Tania i szybka wysyłka kurierska do Francji

Międzynarodowe wysyłki kurierskie to rozwiązanie wszelkiego rodzaju problemów logistycznych. Transport rzeczy osobistych lub towaru i zaopatrzenia na linii Polska – Francja jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Z Mail Boxes Etc. masz możliwość skorzystania z najlepszej oferty na wysyłkę kurierską do Francji. Dzięki temu bezproblemowo wyślesz rzeczy osobiste, meble, sprzęt sportowy lub bagaż. Jest to więc doskonały sposób na tani przewóz rzeczy do Francji, z którego możesz skorzystać zarówno w przypadku przeprowadzki jak i wyjazdu w celach turystyczno-rekreacyjnych.
 

Francja: import i eksport towarów 

Prowadzisz działalność w oparciu o wymianę handlową z Francją? Profesjonalnie zajmiemy się obsługą logistyczną Twojego biznesu. Nasze kompleksowe wsparcie obejmuje przygotowanie towaru do wysyłki, transportu oraz dostarczenia pod wskazany adres.
W zależności od specyfikacji wysyłanego towaru znajdziemy dla Ciebie najlepszego przewoźnika i metodę bezpiecznego transportu.

 

Ile kosztuje wysyłka do Francji?

Koszt wysyłki kurierskiej do Francji uzależniony jest przede wszystkim od wagi i wymiarów paczki. Jeśli zdecydujesz się na przesyłkę priorytetową musisz liczyć się z naliczeniem dodatkowych opłat. Zalecana w przypadku pilnych zleceń przesyłka lotnicza będzie droższa od transportu drogowego.

 

Szukasz wykonawcy jednorazowej przesyłki do Francji? A może zależy Ci na stałej współpracy i wsparciu logistycznym Twojego biznesu?

Nasi specjaliści dopasują formę oraz koszty wysyłki do indywidualnych potrzeb. MBE sprosta wszystkim oczekiwaniom i pomoże Ci sprawnie i bezpiecznie wysyłać towary do Francji!

 

UZYSKAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ TWOJEJ PRZESYŁKI DO FRANCJI

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz