Wysyłka nart kurierem - jak się za to zabrać?

 

Transport nart

Przed niełatwym zadaniem transportu nart czy snowboardu stanął niemal każdy miłośnik białego szaleństwa. Jeśli nie masz do dyspozycji pojazdu o odpowiedniej przestrzeni ładunkowej, podróż z własnym sprzętem będzie utrapieniem. Ponad to może wiązać się z dodatkowymi kosztami. Wielu przewoźników żąda bowiem dopłaty za transport bagażu ponadwymiarowego.

Zaoszczędź sobie zmartwień i nadaj narty kurierem! Twój sprzęt będzie czekał na Ciebie na miejscu a Ty unikniesz wielu niedogodności w podróży. Klienci Centrów MBE podróżują wygodnie - wysyłając sprzęt sportowy i bagaże bezpośrednio do miejsca wypoczynku.


 
Pakowanie sprzętu narciarskiego do wysyłki

Najprostszym sposobem na spakowanie nart wydawać by się mogło użycie pokrowca przeznaczonego do ich transportu. To może jednak nie wystarczyć – miękka torba jest podatna na rozerwanie czy przygniecenie i nie gwarantuje odpowiedniego zabezpieczenia.

Aby spakować narty w sposób pozwalający na ich bezpieczny przewóz przygotuj mocne, kartonowe pudełko. Jego rozmiar powinien być jak najbliższy wymiarom pakowanego przedmiotu – uchroni to Twój sprzęt przed uszkodzeniami wynikającymi z przemieszczania się i obijania wewnątrz pudełka. Zabezpiecz wszystkie delikatne elementy (czubki, wiązania, końce kijków) folią lub styropianowymi nakładkami.

Narty ułóż wiązaniami do środka. Przestrzeń pomiędzy nimi wypełnij materiałem amortyzującym wstrząsy – na przykład folią bąbelkową. Wsuń narty w miękkie etui lub owiń materiałem, który ochroni krawędzie i nie porysuje ślizgów. Tak przygotowany sprzęt umieść w pudełku. Zaklej szczelnie opakowanie przy użyciu wytrzymałej taśmy i umieść w widocznym miejscu etykietę przewozową.

 

Bezproblemowa wysyłka nart kurierem

Przygotowanie sprzętu narciarskiego wysyłki kurierem Cię przeraża? Zupełnie nie potrzebnie - w MBE odpowiednio zabezpieczymy Twój sprzęt do transportu, a także pomożemy Ci wybrać najbardziej optymalną opcję wysyłki i sprawdzonego przewoźnika. Specjalizujemy się w wysyłce przedmiotów niestandardowych i ponadwymiarowych - od etapu pakowania aż po dostarczenie jej pod wskazany adres. Dla wartościowych wysyłek oferujemy również autorskie ubezpieczenie MBE SafeValue.

Skontaktuj się z nami by uzyskać indywidualną wycenę wysyłki nart kurierem już dziś!

 

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZE CENTRUM MBE

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz