Wartościowa paczka wymaga szczególnej troski

W MBE zadbamy o bezpieczeństwo podróży Twoich drogocennych przesyłek. Prowadzenie sprzedaży internetowej opiera się na zaufaniu, w tym w szczególności względem bezpiecznej wysyłki paczek wartościowych. Zadbaj o to, aby odbyła się ona na najwyższym poziomie wraz z rozwiązaniami jakie oferujemy w MBE.

Jako dostawca usług dla e-commerce wspieramy naszych Klientów zapewniając kompleksowe wsparcie od momentu zakupu wartościowych przedmiotów, aż do chwili gdy zostaną one dostarczone do celu podróży. Opracowaliśmy skuteczny system obsługi paczek wartościowych, dzięki czemu sprzedaż cennych produktów oraz ich transport zyskują na jakości.

ZNAJDŹ PUNKT

Dołączając do platformy MBE jako przedsiębiorca działający w e-commerce zyskujesz profesjonalną pomoc w zarządzaniu transportem przesyłek, a cały proces sprzedaży i wysyłka paczek wartościowych stają się dziecinnie proste. Nasze doświadczenie i sprawdzone patenty dostosowujemy do zmieniających się trendów i potrzeb nawet najbardziej wymagających – bo satysfakcja Twoja i Twoich klientów jest dla nas najważniejsza.

Zakupy wartościowych przedmiotów online nie muszą być stresujące – w MBE wiemy jak zatroszczyć się o każdą paczkę.

Wysyłka wartościowych przedmiotów w twoim mieście

MBE SafeValue – ubezpieczenie przesyłek
Przezorny zawsze ubezpieczony.

Utrata lub uszkodzenie drogocennych towarów w podróży do celu to ryzyko, którego nie chcesz ponosić? Nasze unikalne rozwiązanie pakowania, wysyłki oraz ubezpieczenia paczek MBE SafeValue to maksymalne bezpieczeństwo oraz ochrona wysyłki wartościowych paczek.

Gwarantujemy pełne zabezpieczenie dla najbardziej delikatnych, cennych i niepowtarzalnych przedmiotów – z ubezpieczeniem MBE SafeValue możesz czuć się spokojny o paczkę na każdym etapie dostawy, bez względu na wartość i charakter przesyłki.

ZNAJDŹ PUNKT

 

Wysyłka MBE – nadawaj co chcesz!
Każdy przedmiot można bezpiecznie dostarczyć.

Profesjonalizm i kompleksowe podejście do transportu towarów pozwala nam zadbać o bezpieczną wysyłkę w zasadzie każdego, nawet wyjątkowo delikatnego i drogocennego przedmiotu.

Z naszą pomocą wysyłka paczek wartościowych z dziełami sztuki, odzieżą i produktami modowymi, tekstyliami i wyrobami skórzanymi, maszynami produkcyjnymi, produktami high-tech, instrumentami muzycznymi, prototypami, trunkami alkoholowymi i innymi cennymi towarami dociera do odbiorców w idealnym stanie.

ZNAJDŹ PUNKT

MBE – nadawaj wygodnie i szybko
Wysyłka wartościowych paczek może być przyjemna.

Wiemy, że w e-commerce liczy się szybkość i skuteczność działania, dlatego zadbaliśmy maksymalnie uproszczoną procedurę nadań z MBE eShip. Dodatkowo wysyłasz wartościowe paczki w atrakcyjnych cenach i bez zbędnych formalności zarówno do destynacji w kraju, jak i za granicą – nasi doradcy pomagają w doborze najbardziej odpowiedniego dla każdej Twojej przesyłki przewoźnika.

Oferujemy także bezpieczne pakowanie i odbiór paczek od Klienta lub w Centrum MBE.

ZNAJDŹ PUNKT

 

Wysyłka paczek wartościowych w twoim mieście – MBE to partner, któremu możesz powierzyć każdą przesyłkę bez obaw!

Elastyczne i szyte na miarę Twoich potrzeb rozwiązania to nasza specjalność! Od momentu zakupu w Twoim sklepie internetowym aż do chwili przekazania paczki do rąk własnych klienta, zatroszczymy się o nią kompleksowo.

Skontaktuj się

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz