Przesyłki kurierskie do USA

 

Przesyłki do USA

Zapotrzebowanie na transport przesyłek z Polski do USA jest bardzo duże i wciąż rośnie. W Stanach Zjednoczonych mieszka i pracuje kilka milionów Polaków. Wysłanie paczki rodzinie w Stanach lub nadanie przesyłki z USA do Polski kurierem, to ekonomiczny i szybki sposób na bezpieczny transport.

Stany Zjednoczone to jeden z najczęście wybieranych kierunków wysyłek w MBE. Z naszych usług korzystają zarówno klienci biznesowi jak i osoby prywatne. Aby nadać paczkę do USA nie musisz nawet wychodzić z domu – wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz, a my zadbamy o odbiór towarów z Twojej lokalizacji.

 

Ile idzie paczka do USA?

Twoi bliscy w Stanach z niecierpliwością oczekują na przesyłkę z Polski? Gonią Cię napięte terminy dostaw towaru do USA? Spokojnie! Wysyłka kurierem do Stanów trwa zaledwie kilka dni. Jest to możliwe dzięki szerokiej ofercie na wysyłki samolotowe i transport towarów drogą lotniczą (w tym także przewóz na paletach).
Sprawdź warunki wysyłek zagranicznych i międzykontynentalnych MBE i wysyłaj tanio do USA z każdego miejsca w Polsce!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Ile kosztuje paczka do USA?

Tak jak w przypadku każdego rodzaju przesyłek również koszt wysyłki do USA uzależniony jest od kliku czynników. Pierwszym z nich jest waga i wymiary paczki. Przedmioty mieszczące się w standardowe opakowania kurierskie wyślesz szybko i tanio, bez dodatkowych opłat. Wysyłka rzeczy ponadwymiarowych lub przesyłka paletowa, ze względu na nietypowe parametry oraz dużą wagę – będzie nieco droższa.
Decydując się na ekspresową wysyłkę priorytetową musisz liczyć się z dodatkową opłatą. Również środek transportu wpłynie na koszt wysyłki do USA - do wyboru mamy tu przesyłkę samolotową lub transport drogą morską.

Dlatego w MBE nie prezentujemy sztywnych cenników. Zawsze, dla każdego klienta znajdujemy rozwiązanie dopasowane do jego indywidualnych potrzeb, uwzględniając czynniki takiej jak budżet, terminy oraz rodzaj wysyłanych przedmiotów.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZE CENTRUM MBE

 

USA: eksport, import

Szukasz stałej współpracy przy transporcie towarów do i ze Stanów Zjednoczonych? Skontaktuj się z najbliższym Centrum MBE i poznaj ofertę na obsługę logistyczną przewozu towaru do USA. Dopasujemy wszystkie kryteria do Twoich potrzeb, abyś od teraz wysyłał tanio, sprawnie i bez nerwów, dbając o cały proces importu z USA lub eksportu towarów do Stanów Zjednoczonych.

MBE to gwarancja najwyższej jakości usług. Z nami nie musisz martwić się o odpowiednie przygotowanie do wysyłki, wybór bezpiecznego środka transportu czy procedury celne USA. Przygotujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie, które pomoże Ci rozwinąć skrzydła, a jednocześnie zaoszczędzi czas i pozwoli skupić się na podstawowej działalności, bez zamartwiania się o profesjonalne pakowanie czy nawet magazynowanie i konfekcjonowanie towarów.

 

Co można wysłać do USA?

Zanim zakleisz swoją paczkę taśmą upewnij się, że jej zawartość jest zgodna z amerykańskimi przepisami celnymi.
Prawo zabrania transportu towarów niebezpiecznych (materiałów łatwopalnych i wybuchowych) oraz pozyskanych w sposób nielegalny (wyroby z dzikich zwierząt, używki).

Wszelkiego rodzaju kosztowności – biżuteria i innego typu towary luksusowe – muszą zostać zgłoszone i przyjęte w trakcie odprawy celnej. W przypadku wysyłki przedmiotów nieakceptowanych na terenie USA towar może zostać zatrzymany na granicy i odesłany na koszt nadawcy. Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące procedur celnych obowiązujących na granicy Stanów Zjednoczonych.

 

Bezpieczna wysyłka do USA

Wybierając usługi MBE otrzymujesz kompleksowe wsparcie w realizacji przesyłek międzykontynentalnych do USA. Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej wysyłki nie tylko poprzez fachowe spakowanie i przygotowanie towaru, ale również poprzez nadzorowanie i dopilnowanie wszelkich formalności wynikających z przepisów celnych panujących w Stanach Zjednoczonych. Z nami masz gwarancję najwyższej jakości usług przy realizacji przesyłek do rodziny, klientów i kontrahentów w USA.

 

UZYSKAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ TWOJEJ PRZESYŁKI DO USA

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz