Transport paletowy

Przesyłki paletowe kojarzą się głównie z przemysłem i hurtem. Tymczasem użycie palety równie skutecznie rozwiązuje problemy logistyczne w przypadku pojedynczej rzeczy, której wysyłka nie może odbyć się metodą tradycyjną.

Indywidualne podejście, stałe wsparcie i raporty na bieżąco. MBE zapewnia zawsze tę samą, najwyższą jakośc, niezależnie od objętości transportowanych dóbr. Z MBE wysyłka palet nigdy nie była łatwiejsza! Obsługa palet prowadzona jest przez zespoły specjalizujące się w zarządzaniu przestrzenią oraz procedurach załadunku i rozładunku magazynowego.

Przesyłki paletowe 

 

Co przewozi się na paletach?

Przesyłki paletowe ułatwiają - a w wielu sytuacjach wręcz umożliwiają – transport przedmiotów problematycznych ze względu na ich wagę, rozmiar lub ilość. W ten sposób możesz wysłać m.in. meble, duży sprzęt AGD, materiały budowlane, części motoryzacyjne.

Transport na palecie to również doskonały patent na sprawną przeprowadzkę.
Przewiezienie wyposażenia domu bądź biura odbędzie się bezpiecznie i bezproblemowo. Wszystkie rzeczy dotrą do celu w jednym transporcie, ułatwiając szybkie urządzenie się w nowej lokalizacji.

Korzyści idących za przewozem paletowym nie trzeba z pewnością przybliżać przedsiębiorcom. Zaopatrzenie sklepów, dostarczanie materiałów budowlanych czy elementów wyposażenia domu i biur to tylko początek długiej listy zastosowań przesyłek paletowych. Nie ma co się oszukiwać - bez usług firm spedycyjnych organizujących krajowy i zagraniczny transport na paletach, wiele przedsiębiorstw nie mogłoby istnieć. Ewentualnie działałyby z dużo mniejszym zasięgiem – lokalnie.

 

Przesyłki paletowe – co musisz wiedzieć?

Bez względu na skalę Twoich potrzeb, podczas planowania wysyłki paletowej niezbędne jest zadbanie o kilka szczególnie ważnych aspektów.

Pierwszy z nich to jakość palety. Za jakością materiału, z jakiego została wykonana paleta, idzie jej wytrzymałość. A właśnie od wytrzymałości zależy bezpieczeństwo wysyłanego towaru czy sprzętu. Kolejną ważną rzeczą jest dobór odpowiedniego rodzaju palety - dopasowanie jej wielkości i wytrzymałości do parametrów wysyłanego towaru. Europaleta, półpaleta a może paleta o niestandardowych wymiarach? Wybór jest szeroki, a przez to trudny.
Nie zapominaj tez o właściwym spakowaniu ładunku– w wielu przypadkach to na wysyłającym spoczywa pełna odpowiedzialność za odpowiednie przygotowanie towaru do wysyłki.

Następną ważną rzeczą, o której musisz wiedzieć jest to, że wcale nie musisz się tym wszystkim martwić! Niezależnie od tego, czy wysyłasz lodówkę, silnik samochodowy czy dwieście opakowań gresu – zajmiemy się wszystkim fachowo i profesjonalnie.

Zapewniamy najwyższej jakości palety, dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z Centrum MBE - pomożemy Ci dobrać odpowiedniego przewoźnika, z którym realizacja przesyłki paletowej będzie łatwa, szybka i tania. Nasi pracownicy zajmą się Twoim zleceniem kompleksowo – przygotują i spakują towar do wysłania oraz zrobią wszystko, aby transport przebiegł bez zakłóceń. 

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZE CENTRUM MBE

 

Profesjonalna wysyłka palet

Jeśli potrzebujesz wysłać palety towarów, Mail Boxes Etc. oferuje Ci kilka rodzajów usług i rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie wysyłać palety zarówno w Polsce jak i za granicę. Współpracujemy przy takich zleceniach zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi.
MBE to gwarancja kompletnej i wydajnej usługi, która może obejmować dopasowany do potrzeb odbiór towarów, pakowanie, stałe wsparcie, śledzenie przesyłki i powiadomienie o dostawie.

 

Międzynarodowa wysyłka palet

Każdego dnia wspieramy firmy i osoby prywatne. Oferujemy efektywną i elastyczną usługę zarządzania przesyłkami. Dla Twojego spokoju i efektywności całego procesu powierz MBE swoje międzynarodowe przesyłki paletowe. Wykorzystujemy różne firmy transportowe do transportu towarów na całym świecie (Europa, Azja, Ameryka, Oceania, Afryka). Ponadto, nasza firma może zająć się formalnościami administracyjnymi i celnymi dla Państwa w przypadku wysyłki za granicę.

 

Przejrzyste procedury i międzynarodowa sieć

Obecnie MBE posiada 2800+ Centrów w ponad 50 krajach na całym świecie. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Ci wysokiej jakości usługi nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Oferujemy zindywidualizowany i dopasowany do Twoich potrzeb serwis, który spełnia wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania. Rozwiązania oferowane przez Mail Boxes Etc. są kompletne i przejrzyste. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz