Przesyłki kurierskie do Anglii

 

Kurier do Anglii - czy i jak to teraz działa?

Wysyłka kurierem z Polski do Anglii i z Anglii do Polski to wygodna i tania forma przekazu paczki, rzeczy osobistych i towaru.
Zainteresowanie wysyłkami do Anglii jest ogromne, ponieważ na Wyspach Brytyjskich mieszka i pracuje dużo Polaków. Wyjeżdżają oni do Anglii na stałe, do pracy sezonowej lub na studia w czołowych europejskich uczelniach.


Opuszczenie rodzinnych stron to zawsze trudna decyzja. Wyślij paczkę lub prezent bliskiej osobie w Anglii i pokaż,  że o niej pamiętasz!
W MBE łączymy ludzi bez względu na dzielącą ich odległość. Wysyłając paczkę do Anglii z Mail Boxes Etc. masz gwarancję szybkiego doręczenia, najtańszej oferty i profesjonalizmu. Twoi bliscy w Londynie, Manchesterze czy Liverpoolu będą wdzięczni za otrzymany prezent lub paczkę z polskimi artykułami.

Oferujemy także profesjonalne pakowanie przedmiotów, które wysyłasz. Stosujemy produkty pakowe najwyższej jakości, zawsze odpowiednio dobrane do rodzaju wysyłanych dóbr. Jesteśmy ekspertami w pakowaniu i zabezpieczaniu towarów do transportu.

 

Przesyłki kurierskie do Anglii po BREXIcie

Zastanawiasz się jak poprawnie nadać przesyłkę do UK, dbając o wszystkie niezbędne procedury celne i całą dokumentację?

BREXIT nie jest dla nas problemem - ze względu na swój profesjonalizm oraz wieloletnią współpracę z dostawcami, w MBE nadajemy przesyłki do Anglii także po 1 stycznia 2021 r., dbając o wszelkie formalności i nowe procedury celne. Przeczytaj więcej o tym jak zmienil się rynek przesyłek kurierskch do i z Wielkiej Brytanii po BREXIcie.

Skontaktuj się z nami - opowiem Ci o wszystkich formalnościach i znajdziemy rozwiązanie, które odpowiada Twoim indywidulanym potrzebom.


Przeprowadzka do Anglii

Zdecydowałeś się na wyjazd na Wyspy Brytyjskie? Znalezienie mieszkania i pracy kosztowało sporo czasu, a przed Tobą jeszcze organizacja przeprowadzki. Na szczęście nie musisz się tym martwić – MBE sprawnie i tanio przewiezie Twoje rzeczy osobiste, meble i sprzęty domowe pod wskazany adres w Anglii.

 

Transport rzeczy przeprowadzić można metodą tradycyjną, jednak koszt takiej usługi po zsumowaniu kilkunastu czy kilkudziesięciu osobnych nadań może być wysoki. Ponad to istnieje ryzyko, że któraś paczka ulegnie zniszczeniu lub zaginie – wówczas wyposażenie nowego domu będzie utrudnione. Doskonałym sposobem na bezpieczny transport i szybką przeprowadzkę jest przesyłka na palecie. Wszystkie Twoje rzeczy dotrą do celu w jednym doręczeniu, więc nie odczujesz żadnych niedogodności standardowej przeprowadzki. Łatwo i bezproblemowo urządzisz się w nowej lokalizacji!

 

Wysyłka rzeczy wartościowych do Anglii

Wysyłasz rzeczy o wysokiej wartości materialnej lub emocjonalnej? Dzięki naszemu autorskiemu rozwiązaniu MBE SafeValue ubezpieczysz je na wypadek uszkodzenia lub zagubienia w transporcie. Ubezpieczamy nie tylko wartość samego towaru, ale także kosztów jego pakowania i samej wysyłki!

 

Transport towaru do Anglii

Obecność w Wielkiej Brytanii dużej ilości Polaków sprawiła, że tamtejszy rynek otworzył się na artykuły wytwarzane i produkowane w Polsce. Mieszkający na Wyspach Brytyjskich Polacy z pewnością dadzą wiele za polskie smaki, odzież z polską metką czy książki i płyty w języku polskim.


Jeśli jesteś przedsiębiorcą poszukującym zaufanego i profesjonalnego przewoźnika towaru do Anglii – trafiłeś w dobre miejsce. MBE posiada ogromne doświadczenie w zakresie drogowych i samolotowych wysyłek zagranicznych a także pełnej obsłudze logistycznej dla małych przedsiębiorstw i sklepów internetowych.

Zajmiemy się Twoim zleceniem od momentu przygotowania towaru do wysyłki z magazynu aż po dostarczenie przesyłki do odbiorców. Z nami zyskujesz więcej czasu dla siebie i rodziny – gwarantujemy najwyższy poziom usług i bezproblemową organizację transportu do Anglii, Irlandii i wielu innych krajów w Europie i na świecie.

 

Znajdź najbliższe Centrum MBE - przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb!

 

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz