Przesyłki kurierskie do Australii

 

Kurierem do Australii

Chcesz wysłać paczkę do Australii? A może szukasz taniego przewozu rzeczy do Australii? Zastanawiasz się, ile kosztuje i jak długo trwa wysyłka kurierska do Australii? Dobrze trafiłeś, czytaj dalej!

Koszt wysyłki do Australii

Koszt wysyłki do Australii uzależniony jest przede wszystkim od wagi i wymiarów wysyłanej paczki. Jeśli wysyłany przedmiot odpowiada standardowym rozmiarom opakowań kurierskich i nie powoduje dodatkowych komplikacji w transporcie, z łatwością znajdziesz ofertę na tanią wysyłkę kurierem do Australii.
 
Przedmioty ponadwymiarowe oraz towar w hurtowych ilościach zaleca się wysłać przy użyciu palety. Ta metoda transportu doskonale sprawdzi się także przy przeprowadzce do Australii – dzięki temu przedmioty osobiste będą dobrze zabezpieczone, a wszystko trafi pod wskazany adres w jednym doręczeniu. Szybko i sprawnie urządzisz się w nowym miejscu!

Przesyłki do Australii realizować można transportem morskim i lotniczym. Wybór wysyłki samolotowej to gwarancja najkrótszego czasu dostawy do Australii. W ten sposób wysłana paczka czy towar trafią do odbiorcy w zaledwie kilka dni.

 

Co mogę wysłać do Australii?

Warto pamiętać też, że z wysyłką do Australii mogą się wiązać opłaty i dodatkowe formalności celne. Jeśli nie masz doświadczenia z organizacją transportu do Australii, skorzystaj z usług firmy spedycyjnej, która przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy realizacji zlecenia.
Mail Boxes Etc. to firma od lat realizująca przesyłki krajowe, zagraniczne i międzykontynentalne. Nasi doradcy znajdą odpowiedniego przewoźnika i dopasują ofertę tak, aby odpowiadała wszystkim Twoim potrzebom.


Szybka wysyłka oraz bezproblemowy transport do Australii to zadanie dla profesjonalistów. Zadzwoń lub odwiedź najbliższe Centrum MBE i już dziś zamów szybką i tanią wysyłkę do Australii.

 

UZYSKAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ TWOJEJ PRZESYŁKI DO AUSTRALII

 

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz