Przesyłki kurierskie do Irlandii

 

Tania przesyłka do Irlandii

Odkąd Polacy wybierają życie i karierę w Irlandii, popularność usług kurierskich na trasie Polska- Irlandia i Irlandia – Polska znacząco wzrosła. Chętnie wysyłamy bliskim artykuły spożywcze stanowiące polską specjalność czy inne przedmioty niedostępne w Irlandii.
Aby pielęgnować rodzinne i przyjacielskie więzy, warto pamiętać o ważnych datach – wysyłka prezentu do Irlandii (biżuterii, sprzętu elektronicznego lub dobrego alkoholu) z pewnością ucieszy bliskich znajomych i krewnych.


Zanim nadasz paczkę do Irlandii porównaj oferty różnych przewoźników. Tanią i bezpieczną wysyłkę do Irlandii pomogą Ci zrealizować specjaliści Mail Boxes Etc.!

 

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZE CENTRUM MBE

 

Jak wysłać paczkę do Irlandii?

Wysyłka kurierska do Irlandii to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób doręczenia każdego rodzaju przesyłki. Nadając paczkę do Irlandii z MBE sprawnie i tanio wyślesz dosłownie wszystko – od małego drobiazgu, przez sprzęt elektroniczny i sportowy aż po ponadwymiarowe i niestandardowe wysyłki paletowe.
Z nami w prosty sposób przewieziesz swoje rzeczy osobiste w przypadku przeprowadzki do Irlandii lub powrotu do Polski – cały Twój dobytek dotrze jednym transportem pod wskazany adres a Ty nawet nie poczujesz niedogodności związanych z przeprowadzką.

Wysyłasz towary wartościowe? Bez względu, czy ich wartość jest materialna czy sentymentalna - przygotowaliśmy autorskie ubezpieczenie MBE SafeValue, dzięki któremu zabezpieczysz nie tylko wartość samego towaru, ale i koszty jego pakowania oraz wysyłki. Dowiedz się więcej.

 

Przeprowadzka do Irlandii

Zmiana miejsca zamiekszania wiąże się z ogromną ilością formalności i czynności do wykonania. Przeprowadzka do Irlandii może być jednak łatwiejsza! Z MBE spakujesz i wyślesz swój dobytek, a następnie odbierzesz go pod nowym adresem bez konieczności organizowania prywatnego transportu samochodowego i noszenia ciężkich walizek.

Wyślij swoje bagaże do Irlandii kurierem - w MBE zadbamy o wszystkie aspekty wysyłki, a Ty spokojnie możesz zająć się planowaniem pozostałych kroków związanych z nowym domem. Skontaktuj się z nami, opowiemy Ci o wszystkich szczegółach i wymaganiach.

 

Eksport do Irlandii

W związku z obecnością dużej liczby Polaków w Irlandii, tamtejszy rynek jest spragniony produktów pochodzących z Polski. To bardzo dobry powód, aby rozważyć prowadzenia własnego biznesu w Irlandii.
MBE wspiera przedsiębiorców poprzez obsługę logistyczną transportów międzynarodowych – z nami wyślesz do Irlandii dowolną ilość towaru. W zależności od potrzeb proponujemy tanią wysyłkę drogową lub ekspresową wysyłkę lotniczą do Irlandii. Transport realizujemy na wszystkich jego etapach – od pakowania i przygotowania towaru do podróży, poprzez wysyłkę, monitorowanie aż po dostarczenie we wskazane miejsce w kraju docelowym.
Pomagamy także przejść przez wszelkie formalności prawne i celne.

Martwisz się o realizację wysyłek do Irlandii po BREXICIE? Nadając paczki z Mail Boxes Etc. zyskujesz nie tylko profesjonalną obsługę samej wysyłki, ale i odpowiednie przygotowanie wszelkich fromalności i całej dokumentacji.

 

Bezpieczna wysyłka do Irlandii

Wybierz usługi transportowe MBE a Twoje zlecenie odbędzie się bez niepotrzebnych nerwów i zakłóceń. Znajdź nasz najbliższy punkt lub zadzwoń i wysyłaj tanio do Dublina, Cork, Limerick i każdego innego miejsca w Irlandii.

 

UZYSKAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ TWOJEJ PRZESYŁKI DO IRLANDII

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz