Przesyłki kurierskie do Niemiec

 

Paczki do Niemiec

Przesyłki kurierskie do Niemiec to jedne z najczęstszych zleceń na przesyłki zagraniczne z Polski. Za naszą zachodnią granicą żyje bardzo wielu Polaków. Bliskie sąsiedztwo z Polską oraz świetne możliwości zawodowe i zarobkowe sprawiają, że Niemcy to kraj pierwszego wyboru wśród Polaków poszukujących pracy zagranicą.

W związku z tym zainteresowanie usługami transportowymi oraz szybkimi wysyłkami kurierskimi do Niemiec jest bardzo duże.

 

 Z MBE zrealizujesz szybką i tanią przesyłkę do Niemiec.

 

Przesyłki kurierskie do Niemiec - co mogę wysłać?

Wybierając standardową wysyłkę kurierską do Niemiec masz pewność,  że Twoja paczka dotrze do adresata w szybkim tempie. Bliska odległość od Polski, uproszczone procedury na przejściach granicznych oraz świetna infrastruktura drogowa gwarantują szybkie doręczenie do dowolnego miejsca w Niemczech. Z powodzeniem wyślesz prezent, rzeczy osobiste, sprzęt AGD i elektroniczny a nawet żywność. Dla pilnych przesyłek przygotowaliśmy opcję ekspresowych paczek do Niemiec, dzięki którym Twoja przesyłka dotrze do adresata w mgnieniu oka.

Wysyłasz mebel, rower, szkło lub inny trudny do spakowania przedmiot? Zostaw to profesjonalistom! Pracownicy MBE profesjonalnie spakują i przygotują do transportu wysyłane przedmioty, w dogodnej dla Ciebie lokalizacji i porze. Z nami Twoja niestandardowa przesyłka dotrze do Niemiec bezpiecznie i bez najmniejszego uszczerbku!

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę na tanie wysyłki kurierskie i usługi transportowe do Niemiec. Sprawna wysyłka z dowolnego miejsca w Polsce - tylko z MBE!

 

Wysyłka rzeczy wartościowych do Niemiec

Planujesz nadać do Niemiec paczkę o wysokiej wartości materialnej lub emocjonalnej? Wysyłasz elektronikę, dzieła sztuki albo rodzinne pamiątki? W MBE oferujemy Ci nasze autorskie ubezpieczenie przesyłek do Niemiec, dzięki któremu na wypadek uszkodzenia lub zagubienia w transporcie możesz uzyskać zwrot nie tylko kosztów wysyłanego towaru, ale także jego pakowania i samej wysyłki.

Usługa podlega warunkom i ograniczeniom: dowiedz się więcej o MBE SafeValue lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Przeprowadzka do Niemiec - wysyłka kurierem

Planowanie przeprowadzki do Niemiec niesie za sobą dużo problemów logistycznych. Zorganizowanie sprawnego przewozu rzeczy osobistych do Niemiec jest równie ważne co znalezienie odpowiedniego mieszkania i pracy. MBE zorganizuje sprawny transport Twoich rzeczy pod wskazany adres w Niemczech! Przesyłka będzie na Ciebie czekać a Ty z łatwością urządzisz swoją nową przestrzeń.

Podczas pobytu w Niemczech ilość posiadanych przedmiotów znacząco się zwiększyła? Twój własny samochód nie podoła zadaniu transportu rzeczy osobistych z Niemiec do Polski? To bardzo częsty problem. Na szczęście MBE ma na niego sposób – sprawna przeprowadzka z wykorzystaniem palety. Korzystając z wysyłki paletowej w prosty i bezpieczny sposób przewieziemy meble, sprzęt AGD, sprzęt sportowy i elektroniczny oraz dowolną ilość pudeł z elementami wyposażenia domu.

 

Ile kosztuje wysyłka do Niemiec?

Koszty wysyłki kurierskiej do Niemiec są zależne od parametrów paczki i wybranej opcji dostawy. Szeroka oferta MBE na przesyłki do Niemiec pozwala wybierać pomiędzy wysyłką standardową i niestandardową, ekonomiczną, priorytetową, tradycyjną lub paletową. Zapytaj naszego doradcę o indywidualną wycenę Twojej przesyłki do Niemiec i ciesz się usługami na najwyższym poziomie!

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZE CENTRUM MBE

 

Transport towaru do Niemiec

Niemcy to główny partner handlowy Polski. Kraj ten to jednocześnie źródło towarów importowanych do Polski, miejsce eksportu towarów z Polski oraz doskonały punkt pośredni w transporcie zagranicznym i międzykontynentalnym.

Jeśli szukasz taniego i bezpiecznego przewozu towaru do Niemiec lub z Niemiec do Polski, jesteś w dobrym miejscu! MBE od lat wspiera przedsiębiorców poprzez profesjonalną obsługę logistyczną biznesu. Szybki i bezproblemowy transport to nie wszystko – możesz powierzyć nam również pakowanie paczek oraz obsługę magazynu wysyłkowego.

Jesteśmy pewnym partnerem w biznesie! Obsługa logistyczna Twojej firmy na najwyższym poziomie to nasz priorytet. Postaw na partnera, którego wybrało tysiące przedsiębiorców na całym świecie.

 

UZYSKAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ TWOJEJ PRZESYŁKI DO NIEMIEC

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz