Opakowania i materiały pakowe

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub sklepu internetowego i regularnie wysyłasz zamówienia do klientów wiesz, jak ważnym jest, aby Twoje produkty dotarły pod adres dostawy bezpiecznie i na czas. Wykorzystanie wysokiej jakości, niezawodnych materiałów opakowaniowych jest pierwszym krokiem do osiągnięcia tego celu.

Istnieją pewne standardowe materiały pakowe, których każda mała firma po prostu potrzebuje: niezależnie od tego, czy dopiero otworzyleś nowy biznes, czy Twoja firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, musisz zadbać o odpowiednie materiały opakowaniowe i pakowe, by skutecznie realizować wysyłki do klientów. 

 

Pudełka i kartony

Najbardziej popularnym sposobem pakowania paczek i przesyłek są kartonowe pudełka różnych rozmiarów.

Kartony, o ile odpowiednio dobrane rozmiarem do wysyłanych przedmiotów, oferują najlepszą ochronę zawartości przesyłki. Jeśli masz produkty o niestandardowych kształtach lub towary, które są bardziej podatne na uszkodzenia, pudełko kartonowe może skutecznie zabezpieczyć je na czas podróży. Pudła z tektury falistej są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach, stylach, a nawet kolorach, które z pewnością będą pasować do Twoich produktów i wizerunku Twojej marki. Dla naszych klientów e-commerce przygotowujemy także pudełka wysyłkowe brandowane logo sklepu, by podnieść jakość obsługi klienta i zadbać o jego wyjątkowe doświadczenia.

Skontaktuj się z nami, by sprawdzić naszą ofertę kartonowych pudełek i opakowań.

Znajdź najbliższe Centrum MBE

 

Koperty i foliopaki

Kartonowe koperty kurierskie lub foliopaki są idealne dla drobniejszych lub płaskich przedmiotów, które są mniej podatne na uszkodzenia w procesie wysyłki. Wykorzystujemy je również w przypadku wysyłki dokumentów. Są one dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i stylach. Zarówno koperty, jak i fiolopaki także mogą zostać spersonalizowane, poprzez umieszczenie na nich Twojego logotypu lub innych danych firmy.

W zależności od wielkości i różnorodności wysyłanych produktów, możesz potrzebować różnych rodzajów materiałów pakowych, by na bieżąco dobierać je do rodzaju realizowanego zamówienia!

 

Wypełniacze i amortyzatory

Aby Twój produkt dotarł do drzwi klienta w takim samym stanie, w jakim opuścił Twoją firmę, musisz zadbać o odpowiednie wypełnienie wolnych przestrzeni, by przedmioty umieszczone w przesyłce nie przesuwały się wewnątrz podczas transportu.

Profesjonalne wypełniacze chronią wysyłane przedmioty, które są podatne na uszkodzenia podczas wysyłki. Dodatkowe wypełnienie jest idealne dla produktów o nietypowych kształtach lub wykonanych z delikatnych materiałów, takich jak szkło, porcelana, ceramika itp. Wypełniacze mogą występować w różnych formach, w tym w postaci folii bąbelkowej, pianki, kartonu i innych.

Wypełniacze pustych przestrzeni, takie jak papier pakowy, flipsy, rozdrobniony papier i poduszki powietrzne są często używane, aby produkty nie przesuwały się lub nie trzęsły podczas transportu. Można je stosować w połączeniu z dodatkową amortyzacją lub samodzielnie. Bez względu na rodzaj wysyłanego produktu, należy upewnić się, że w pudełku pozostało bardzo mało miejsca, aby zapobiec zgnieceniu lub przesunięciu produktu podczas transportu

Doświadczeni pracownicy Centrów MBE pomogą Ci dobrać odpowiednie wypełnienie i materiały opakowaniowe, dopasowując je do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami

 

Taśmy pakowe i etykiety

Gdy wybierzesz odpowiednie opakowanie oraz wypełnienie przesyłki nadchodzi czas, aby uszczelnić i zaadresować paczkę. Użycie wysokiej jakości taśmy i etykiet informacyjnych jest niezbędne, by paczka została skutecznie dostarczona, a jej procesowanie w transporcie było odpowiednio dobrane do jej zawartości (np. specjalnymi naklejkami oznaczamy przesyłki zawierające szkło i materiały kruche). Etykiety są dostępne w wielu różnych rozmiarach, kształtach i wzorach, mają również  wiele zastosowań. Możesz umieścić niestandardową etykietę z logo bezpośrednio na opakowaniu, aby zwiększyć świadomość i rozpoznawalność marki.

Istnieje wiele rodzajów taśm pakowych, które są specjalnie zaprojektowane do zaklejania pudełek kartonowych i są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Dodatkowo, aby ułatwić aplikację taśmy, możesz zaopatrzyć się w dyspenser taśmy. Na życzenie klientów przygotowujemy również brandowane taśmy, na których umieszczamy indywidualny projekt reklamujący lokalizację bądź usługi Twojej firmy.

Zapytaj o personalizowane taśmy pakowe i etykiety w najbliższym Centrum MBE!

 

Jak sprawić, by Twoja mała firma się wyróżniała?

Małe firmy bez wątpienia doceniają każdego ze swoich klientów. Doskonałym sposobem na zdobycie stałych klientów i ich rekomendacji jest pokazanie im, jak wielką wagę przykładasz do jakości ich obsługi. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą Twojej małej firmie wyróżnić się na tle konkurencji.

  • Wielu konsumentów zaczyna dziś podejmować ekologiczne decyzje, jeśli chodzi o firmy, od których dokonują zakupów. Jeśli Twoja marka jest zgodna z tymi wartościami, możesz pokazać to również wprowadzając ekologiczne materiały pakowe, np. pudełka kartonowe pochodzące z recyklingu czy bezpieczne dla środowiska taśmy pakowe.
  • Dołącz liścik z podziękowaniami do każdej wysyłanej paczki. Klient doceni Twoje dodatkowe zaangażowanie i sprawi, że przesyłka będzie bardziej osobista. Jeśli to możliwe, dołącz także niewielki rabat dla stałych klientów, aby zachęcić ich do ponownego zakupu.
  • Spróbuj owinąć zawartość paczki bibułą dopasowaną do marki i zakleić ją naklejką z Twoim logo. Zwiększy to wrażenia z rozpakowywania zamówienia i pomoże Ci zwiększać rozpoznawalność marki, pokazując jednocześnie Twoje zaangażowanie w kwestii jakości obsługi klienta.

 

Szukasz indywidualnych rozwiązań opakowaniowych dla Twojej firmy?

W MBE wiemy, jak ważne jest wspieranie małych firm, dlatego oferujemy wysokiej jakości rozwiązania z zakresu opakowań, wypełnień i innych akcesoriów i materiałów pakowych. Przygotowujemy indywidualne projekty graficzne, które umieszczamy na pudełkach kartonowych, kopertach, foliopakach, taśmach pakowych. A jeśli pakowanie zajmuje Ci za dużo czasu – także pełną obsługę tego procesu i odpowiednie przygotowanie Twoich przedmiotów do wysyłki, z wykorzystaniem profesjonalnych technik pakowania, połączonych z jakościowymi materiałami pakowymi i wieloletnim doświadczeniem w obsłudze nawet najbardziej wymagających i niestandardowych przesyłek. Dla sklepów internetowych przygotowaliśmy także ofertę magazynowania i logistyki zamówień do klientów.

Znajdź najbliższe Centrum MBE

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz