MBE SafeValue - ubezpieczenie przesyłki

MBE SafeValue to unikalne rozwiązanie pakowania, wysyłki oraz ubezpieczenia, które zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony przed uszkodzeniami lub utratą towarów wysyłanych za pośrednictwem firm kurierskich.

MBE SafeValue to autorska usługa MBE, dzięki której ubezpieczysz rzeczywistą wartość wysyłanych przedmiotów, a także koszty ich pakowania i samego transportu, od momentu odbioru towaru do doręczenia pod wskazany adres dostawy.

MBE SafeValue chroni Cię w sytuacjach takich jak uszkodzenie bądź zagubienie przesyłki w transporcie. Dzięki naszemu ubezpieczeniu możesz bezpiecznie wysyłać dzieła sztuki, wino, odzież oraz produkty modowe, tekstylia i wyroby skórzane, prototypy, maszyny produkcyjne, produkty high-tech, instrumenty muzyczne i inne cenne przedmioty - zarówno prywatnie, jak i dla Twojej firmy.

 

MBE SafeValue w pigułce

  • Kompleksowa usługa pakowania, wysyłki i ubezpieczenia przesyłki kurierskiej
  • Ubezpieczenie rzeczywistej wartości wysyłanych towarów, obejmujące także koszty ich pakowania oraz samej wysyłki
  • Ochrona w przypadku uszkodzenia lub zaginięcia przesyłki, od momentu odbioru od klienta do dostawy pod wskazany adres
  • Ubezpieczenie przesyłki kurierskiej zawierającej przedmioty o wysokiej wartości materialnej lub emocjonalnej
  • Bezpieczna wysyłka napojów alkoholowych
  • Ubezpieczenie dzieł sztuki w transporcie i kompleksowa usługa wysyłki dzieł sztuki, w tym obrazów i monet kolekcjonerskich

 

ZAPYTAJ O UBEZPIECZENIE MBE SAFEVALUE

 

Bezpiecznie, bezpieczniej, Mail Boxes Etc.

Mail Boxes Etc. to niezawodny partner w zakresie usług pakowania i wysyłki, wybierany każdego dnia przez tysiące klientów na całym świecie. Wysyłamy prawie każdy przedmiot - duży lub mały, gdzie tylko sobie zażyczysz. Przesyłki międzynarodowe są naszą specjalnością - i traktujemy je szczególnie poważnie. 

Klienci często zwracają się do nas, gdy chcą Państwo wysłać towar o wysokiej wartości. Dzięki MBE SafeValue oferujemy kompleksowe rozwiązanie w zakresie pakowania, wysyłki i ubezpieczenia na wypadek zagubienia bądź uszkodzenia, które moze wystąpić w trakcie całego procesu.

 

Profesjonalne pakowanie przesyłek

W MBE porcelanowe zastawy stołowe są oczywiście pakowane inaczej niż solidna maszyna czy butelka drogocennego alkoholu. Wykorzystujemy specjalne opakowania, materiały i techniki, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę dla wszystkich rodzajów towarów, uwzględniając ich indywidualną charakterystykę. Z MBE masz pewność, że znajdziemy odpowiednie opakowanie nawet dla szczególnie delikatnych lub wyjątkowo nieporęcznych towarów, a pracownicy MBE robią wszystko, co tylko możliwe, aby profesjonalnie chronić wysyłany produkt. 

 

Przezorny zawsze ubezpieczony

Skorzystaj z MBE SafeValue, gdy wysyłasz towary o wysokiej wartości pieniężnej lub sentymentalnej czy emocjonalnej. W przypadku utraty lub uszkodzenia nie tylko zostanie Ci zwrócona podstawowa wartość towaru, ale również uwzględnione zostaną koszty wysyłki i pakowania poniesione w Centrum MBE. 

MBE SafeValue ubezpiecza szeroki zakres produktów. Polecamy to rozwiązanie szczególnie jeśli np. chcesz wysłać produkty high-tech , elektronikę lub instrumenty muzyczne. Dzięki MBE SafeValue chronimy również stare, wartościowe książki czy szykowną modę designerską, maszyny produkcyjne i prototypy.

ubezpieczenie przesyłki z MBE

 

Dzięki MBE SafeValue Twoja przesyłka jest ubezpieczona od momentu odebrania towaru do momentu przekazania go odbiorcy. Dzięki temu możemy zaoferować Ci maksymalne bezpieczeństwo w przypadku uszkodzenia lub utraty. Wybierając MBE wybierasz także bezpieczeństwo Twoich wartościowych przedmiotów.

Uzyskaj indywidualną wycenę 

 

Ubezpieczenie dzieł sztuki w transporcie

Bezpieczna wysyłka dzieł sztuki kurierem nie należy do najprostszych, ale dzięki wieloletniej praktyce, w Mail Boxes Etc. opanowaliśmy tą sztukę do perfekcji. Oprócz profesjonalnych materiałów, dzięki którym spakujemy i odpowiednio zabezpieczymy dzieło do wysyłki, przygotowaliśmy także dedykowaną usługę ubezpieczeniową MBE SafeValue Art, która chroni wartość wysyłanych dzieł sztuki - obrazów, rzeźb, instalacji, monet kolekcjonerskich i innych, a w przypadku uszkodzenia pokrywa również koszty renowacji i amortyzacji przedmiotu.

Z MBE SafeValue Art korzystają najczęściej prywatni kolekcjonerzy oraz domy aukcyjne i galerie sztuki. Skontaktuj się z nami by uzyskać indywidualną wycenę na wysyłkę dzieł sztuki.

 

Mniej procedur - większy komfort

Z myślą o naszych klientach biznesowych, którzy regularnie realizują wysyłki z MBE przygotowaliśmy MBE SafeValue 4Biz* - ubezpieczenie przesyłek (wysyłanego towaru, a także kosztów pakowania i transportu) o uproszczonych procedurach, które automatycznie aktywowane jest dla każdej przesyłki, którą nadajesz.

Z MBE SafeValue 4Biz każda przesyłka jest ubezpieczona - Ty zyskujesz spokój, a w przypadku uszkodzenia lub zagubienia przesyłki w transporcie to Twoje Centrum MBE będzie zarządzać roszczeniem, dzięki czemu otrzymasz szybki zwrot kosztów. Uproszczone procedury, automatyczna aktywacja ubezpieczenia i ekspresowy zwrot w przypadku utraty lub uszkodzenia przesyłki - to nasz sprawdzony przepis na sukces Twojego biznesu.

Znajdź najbliższe Centrum i dowiedz się więcej o usłudze MBE SaveValue 4Biz. Sprawdź także jakie korzyści oferuje nasza platforma wysyłkowa MBE Online.

 

Indywidualne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Dzięki MBE SafeValue bezpiecznie wysyłasz cenne przedmioty, takie jak dzieła sztuki, wyroby skórzane lub instrumenty muzyczne. To kompleksowa usługa pakowania, wysyłki i ubezpieczenia, która pozwala Ci łatwo odzyskać poniesione koszty na wypadek uszkodzenia lub zagubienia przesyłki w transporcie.

Opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz, a nasi pracownicy, dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i z wykorzystaniem dedykowanego i unikatowego rozwiązania MBE SafeValue dobiorą odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie i Twoich przesyłek.

*Usługi podlegają określonym ograniczeniom i limitom.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz