Wysyłka alkoholu

Wysyłka wina, wódki, piwa czy whisky kurierem wymaga odpowiedniego podejścia. Sprawdź jak wysłać alkohol, dbając o bezpieczeństwo samej przesyłki, ale także procedury celne i odpowiednią dokumentację.

 

 

Wysyłka alkoholu kurierem - jak się za to zabrać?

Chcesz wysłać alkohol jako prezent? Poproszono Cię o wysyłkę lokalnego specjału? Przesłanie alkoholu kurierem jest oczywiście możliwe, o ile zachowane zostaną wszelkie środki ostrożności, a także przygotowana odpowiednia dokumentacja.

 

Certyfikowane materiały pakowe do wysyłki alkoholu

Przygotowanie alkoholu do wysyłki kurierem nie jest jednak łatwym przedsięwzięciem. Bezsprzecznie najlepszym zabezpieczeniami butelek z napojem wysokoprocentowym są certyfikowane opakowania, dedykowane do wysyłki alkoholu. Korzystając z takiego rozwiązania zyskujesz spokój i komfort, że Twoja przesyłka dotrze do miejsca przeznaczenia nienaruszona, a w przypadku problemów w transporcie - przewoźnik nie odrzuci Twojej reklamacji z uwagi na nieodpowiednie opakowanie.
Zastanawiasz się gdzie nabyć takie opakowania? Znajdź najbliższe Centrum MBE - przedstawimy Ci nasze sprawdzone rozwiązania dla wysyłki alkoholu.

 

Transport alkoholu kurierem - dokumentacja

Przewiezienie większej ilości alkoholu wymaga odpowiedniego zaplecza logistycznego, ale także wiedzy dotyczącej procedur celnych i regulacji prawnych dot. wysyłki napojów alkoholowych na wybranym kierunku. Należy pamiętać, że transport alkoholu na terenie Polski i za granicę wiąże się z pewnymi obostrzeniami i koniecznym będzie przygotowanie odpowiedniej dokumentacji eksportowej lub importowej. Każdy kraj ma własne przepisy regulujące wysokość opłat celnych oraz dozwoloną ilość przewożonego alkoholu.

Korzystając z usług Centrum MBE zyskujesz nie tylko usługę profesjonalnego pakowania alkoholu do wysyłki kurierem, ale także pełną obsługę niezbędnej dokumentacji przewozowej

 
Bezpieczna wysyłka alkoholu kurierem

Powierzenie obsługi wysyłek alkoholu Centrum MBE sprawi, że Twoje przesyłki kurierskie z winem, whiskey czy innym trunkiem będą odpowiednio i kompleksowo przygotowane do transportu, nawet na drugi koniec świata: zadbamy o ich odpowiednie zabezpieczenie, ubezpieczenie i poprawną dokumentację przewozową. W MBE od lat obsługujemy wysyłki alkoholu dla naszych klientów - z najwyższą dbałością o profesjonalne pakowaniewykorzystując certyfikowane materiały pakowe, wybierając sprawdzonych przewoźników i przygotowują odpowiednią dokumentację transportową wymaganą przy wysyłkach napojów alkoholowych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również ubezpieczenie MBE SafeValue, szczególnie ważne w przypadku wysyłki alkoholi wartościowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 
O MBE SAFEVALUE

 

Jeśli eksportujesz bądź importujesz wino, whisky, wódkę czy piwo, eksperci MBE poinformują Cię o warunkach przewozu - opłatach i przepisach obowiązujących na terenie danego kraju. Dopilnujemy każdego etapu Twojego zamówienia – od przygotowania towaru do transportu po dostarczenie do rąk odbiorcy.

UZYSKAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ
NA WYSYŁKĘ ALKOHOLU

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz