##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz

Chcesz otworzyć własny punkt MBE? Dołącz do nas!

Wysyłka alkoholu

Wysyłka alkoholu wymaga odpowiedniego podejścia. Istnieje przynajmniej kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę planując wysyłkę wina, wódki, piwa czy whisky kurierem. Sprawdź jak wysłać alkohol, dbając o bezpieczeństwo samej przesyłki, ale także procedury celne i dokumentację.

 

 

Wysyłka alkoholu kurierem

Chcesz wysłać alkohol jako prezent? Poproszono Cię o wysyłkę lokalnego specjału? Przesłanie pojedynczej butelki alkoholu nie powinno być problemem, o ile zachowane zostaną wszelkie środki ostrożności.

 

Jak spakować butelkę z alkoholem do wysyłki kurierem?

Spakowanie wina lub innego napoju alkoholowego do wysyłki w odpowiedni sposób to podstawa ich bezpiecznego transportu kurierem. Szklana butelka jest delikatna i mało trwała, a zalanie innych transportowanych przesyłek może drogo kosztować, nie mówiąc już o rozczarowaniu odbiorcy, który zamiast oczekiwanego trunku odbierze roztrzaskane szkło.


Aby uniknąć przykrej sytuacji, zapakuj butelkę wina czy innego alkoholu stosując wszystkie możliwe zabezpieczenia – użyte materiały muszą dobrze amortyzować wstrząsy oraz nie przepuszczać płynu. Dobrym patentem przy pakowaniu alkoholu do wysyłki jest owinięcie go w pierwszej kolejności w ręcznik. Jeśli – nieszczęśliwie - butelka się stłucze, wsiąknie w niego duża ilość cieczy. Kolejny krok to umieszczenie trunku w foliowym worku lub torebce i ich szczelne zamknięcie. Teraz kolej na amortyzację –  folii bąbelkowej nigdy dość! Tak zabezpieczony towar oklej taśmą i włóż do kartonowego pudełka. Wypełnij je dodatkową ilością folii lub wypełniaczami, aby uniemożliwić przesuwanie się butelki w trakcie jazdy.

 

Certyfikowane materiały pakowe do wysyłki alkoholu

Przygotowanie alkoholu do wysyłki kurierem na własną rękę nie jest jednak łatwym przedsięwzięciem, nie mówiąc już o jego skuteczności... 
Bezsprzecznie najlepszym zabezpieczeniami butelek z napojem wysokoprocentowym są certyfikowane opakowania, dedykowane do wysyłki alkoholu. Korzystając z takiego rozwiązania zyskujesz spokój i komfort, że Twoja przesyłka dotrze do miejsca przeznaczenia nienaruszona. 
Zastanawiasz się gdzie nabyć takie opakowania? Znajdź najbliższe Centrum MBE - dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

 

Transport alkoholu kurierem

Przewiezienie większej ilości alkoholu wymaga odpowiedniego zaplecza logistycznego. Ponadto należy pamiętać, że transport napojów alkoholowych zagranicę wiąże się z pewnymi obostrzeniami. Każdy kraj ma własne przepisy regulujące wysokość opłat celnych oraz dozwoloną ilość przewożonego alkoholu.
Aby zaoszczędzić sobie czasu, niepewności lub niespodziewanych sytuacji w transporcie – warto zwrócić się do najbliższego Centrum Mail Boxes Etc.

 
Bezpieczna wysyłka alkoholu kurierem

Powierzając obsługę wysyłek alkoholu Centrum MBE zyskujesz pewność, że Twoja przesyłka kurierska z winem czy innym trunkiem dotrze bezpiecznie do odbiorcy, nawet na drugim końcu świata.
Mail Boxes Etc. da Ci to, czego szukasz – wysyłkę alkoholu alkoholu kurierem z najwyższą dbałością o profesjonalne pakowanie z wykorzystaniem certyfikowanych materiałów pakowych, wybór sprawdzonego przewoźnika i odpowiednią dokumentację transportową wymaganą przy wysyłkach napojów alkoholowych.

W pewny i bezpieczny sposób dostarczymy pod wskazany adres każdą ilość alkoholu - w przypadku cięższego ładunku przewozimy towar na paletach.

Jeśli eksportujesz bądź importujesz wino, whisky, wódkę czy piwo,  specjaliści MBE poinformują Cię o warunkach przewozu - opłatach i przepisach obowiązujących na terenie danego kraju. Dopilnujemy każdego etapu Twojego zamówienia – od przygotowania towaru do transportu po dostarczenie do rąk odbiorcy.

 

UZYSKAJ INDYWIDUALNĄ WYCENĘ WYSYŁKI ALKOHOLU

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl