##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz

Chcesz otworzyć własny punkt MBE? Dołącz do nas!
Nie musisz wynajmować biura, żeby zarejestrować firmę pod dogodnym adresem. Nie potrzebujesz sekretarki, by ktoś zajmował się Twoją korespondencją.

Aneta prowadzi jednoosobową firmę – organizuje profesjonalne szkolenia dla biznesu. Dużą część pracy załatwia zdalnie i często wyjeżdża na wykłady do różnych miast w całej Polsce. W końcu doszła do wniosku, że nie musi dłużej mieszkać w Warszawie. Wyprowadziła się na wieś i zamknęła swoje biuro w stolicy. Tak jest o wiele taniej i bliżej natury. Ale pojawiły się problemy.

Dwóch dużych klientów, którzy byli wstępnie zainteresowani, odrzuciło usługi Anety, gdy zapoznali się ze szczegółami jej oferty. Zaczęła się zastanawiać, czy to adres firmy – zarejestrowanej na Mazurach – zadecydował o porażce. Innym razem, gdy Aneta była na dłuższym wyjeździe, przesłano jej dokumenty potrzebne do startu w przetargu. Nie miał ich kto odebrać, więc wróciły do nadawcy. To skomplikowało sprawy i kosztowało Anetę mnóstwo nerwów.

Rozwiązanie nasunęło się samo. Aneta wynajęła skrytkę MBE i dzięki temu zarejestrowała firmę pod prestiżowym adresem – na Marszałkowskiej 80 w Warszawie.

Pracownicy punktu są na miejscu, aby odbierać wszelkie przesyłki. Jeśli dokumenty są potrzebne natychmiast, to pracownik punktu je skanuje i wysyła Anecie przez Internet. W pozostałych przypadkach poczta jest kierowana pod mazurski adres albo w dowolne miejsce, gdzie Aneta akurat przebywa. Przy okazji kurier dostarcza wizytówki i materiały dla uczestników szkoleń – zaprojektowane i wydrukowane w MBE.

Nie wynajmuję biura i nie zatrudniam nikogo poza sobą samą. A mimo to moja firma może działać w dwóch miejscach jednocześnie. W MBE ktoś zawsze czeka na przesyłkę, kiedy ja jestem w rozjazdach.”
MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl