Wysyłka wina

KONTAKT Z NAMI

Serwuj swoje wina korzystając z rozwiązań MBE.

MBE Wine to idealne rozwiązanie umożliwiające wysyłkę wina w Polsce, za granicą oraz online.

Z MBE Wine, wysyłka i realizacja zamówień dla Twojego sklepu internetowego jest w rękach ekspertów. MBE Wine to kompleksowa usługa zaprojektowana dla producentów, restauratorów i firm e-commerce, które chcą poradzić sobie z wysokim poziomem popytu przy zachowaniu wysokich standardów przez cały rok. MBE może wspomóc Cię w zarządzaniu logistyką, pakowaniem i wysyłką butelek wina, ale także w przygotowaniu procedur administracyjnych niezbędnych do eksportu Twojego wina na cały świat. Centra MBE mogą zarządzać procesami logistycznymi od odbioru po pakowanie, wykorzystując profesjonalne materiały do przechowywania wina podczas transportu, dbając o całą dokumentację przed i po wysyłce.

Jeden partner do wszystkich Twoich biznesowych potrzeb.

HTML LP MBE Ship
WYSYŁKA
Przesyłki krajowe i międzynarodowe, z pełną obsługą ceł i podatków do USA.
PAKOWANIE
Profesjonalne techniki i materiały zapewniające utrzymanie nienaruszalności butelek.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
Zautomatyzowane zarządzanie zamówieniami i logistyką, od magazynowania po wysyłki i zwroty.
E-COMMERCE
Integracja z e-commerce pozwalająca na automatyczne zarządzanie zamówieniami i wysyłkami.

MBE oferuje kompletne i dostosowane do potrzeb usługi upraszczające proces sprzedaży internetowej, od automatycznego zarządzania zamówieniami po zintegrowaną logistykę. Twoje zaufane Centrum MBE pomaga zoptymalizować zarządzanie zamówieniami oraz zajmuje się odbiorem, pakowaniem i wysyłką . Z MBE możesz uprościć swoje procesy logistyczne i cieszyć się usługą wysyłki dostosowaną do potrzeb Twojej firmy, zarówno online, jak i offline. Z MBE Wine możesz również wysłać swoje wino do Stanów Zjednoczonych do użytku osobistego*, z kompletną obsługą ceł i podatków oraz zgłoszeniem importu wina zgodnie z wymogami Agencji ds. Żywności i Leków.

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Chcesz dodatkowo zabezpieczyć swoje butelki z winem?

MBE SafeValue Logo

Z MBE SafeValue zyskujesz kompleksową ochronę produktu, obejmującą od odbioru do dostawy, zwracającą nie tylko wartość produktu, ale także koszty wysyłki i pakowania w przypadku jego utraty lub uszkodzenia.

Wysyłaj swoje wino online korzystając z MBE
Korzystając z usług profesjonalnego partnera w zakresie wysyłki wina zyskujesz:
  • PROFESJONALNE PAKOWANIE
  • KOMPLETACJE ZAMÓWIENIA (na życzenie)
  • ŚLEDZENIE PRZESYŁEK
  • ZARZĄDZANIE PROCESAMI LOGISTYCZNYMI I ZWROTAMI
  • POŁĄCZENIE Z RÓŻNYMI MARKETPLACAMI
  • POKRYCIE REALNEJ WARTOŚCI TWOICH PRZESYŁEK

Zaufaj ekspertom z Twojego Centrum MBE.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Wysyłka wina do USA jest łatwa dzięki MBE

Z MBE Wine możesz również wysłać swoje wino do Stanów Zjednoczonych do użytku osobistego*, z pełną obsługą ceł i podatków oraz zgłoszeniem importu wina zgodnie z wymogami Agencji ds. Żywności i Leków.. Niezależnie od tego, czy jesteś producentem wina, hurtownikiem, właścicielem sklepu z winami, właścicielem restauracji, sommelierem czy po prostu miłośnikiem wina, który ma potrzebę wysyłki wina i wina musującego, na sprzedaż lub do użytku osobistego, możesz polegać na Mail Boxes Etc.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

∗Użytek osobisty jest przeznaczony bez celów komercyjnych. Duże ilości wina mogą mieć konieczność uzyskania licencji importowej.

Usługa nie obejmuje następujących miejsc docelowych: Alabama, Arkansas, Kentucky, Illinois, Mississippi, New Hampshire, North Dakota, South Carolina, Tennessee, Utah, West Virginia, Wisconsin. Ta lista może zostać zmieniona lub zaktualizowana.

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz