Import towarów z Włoch do Polski

Import artykułów przemysłowych oraz świeżych produktów z Włoch stanowi niemały udział w międzynarodowej wymianie handlowej Polski. Duży rynek włoski stwarza możliwość współpracy z zagranicznymi firmami i prowadzenia własnej działalności w Polsce, przy wsparciu włoskiego kontrahenta.

 

 Import produktów z Włoch do Polski 
 

Włochy to doskonały punkt w międzynarodowym łańcuchu transportowym. Dodając do tego zmodernizowaną i nowoczesną infrastrukturę Włoch oraz ciągły rozwój kolejnych sektorów gospodarki nie dziwi fakt, że Włosi są w czołówce krajów europejskich pod kątem importu i eksportu towarów.

 

Co Polska importuje z Włoch?

Największy udział w imporcie z Włoch wykazuje branża przemysłowa. Polska importuje przede wszystkim urządzenia mechaniczne i elektryczne, a także środki transportu – samochody, statki, samoloty.
 
W dużych ilościach z Włoch do Polski trafia odzież (metka „Made in Italy” nieustająco kojarzy się z luksusem i dobrą jakością), i wyroby skórzane – obuwie, torebki i inne akcesoria modowe.
 
Żadna szanująca się włoska restauracja nie obędzie się bez oryginalnych włoskich produktów spożywczych. Sprowadzenie do Polski włoskiej mozzarelli czy parmezanu, niepowtarzalnych włoskich win, oliwy, octu balsamicznego czy klasycznej szynki prosciutto, to podstawa sukcesu w branży, w której zwycięża autentyczny i świeży produkt.

 

Jak importować towary z Włoch do Polski?

Ilość dokumentacji i regulacji może przytłaczać. Aby skutecznie importować towary z Włoch do Polski wybierz odpowiedniego partnera, który zadba o pełną obsługę procedur i bezpiecznie zorganizuje import produktów. W MBE pomagamy naszym partnerom biznesowym realizować podobne przedsięwzięcia od lat - nasza ekspercka wiedza z zakresu prawa transportowego, doświadczenie w pakowaniu oraz globalne kontrakty z przewoźnikami pozwalają na organizację importu produktu z Włoch i innych krajów.

Obsługa importu z Włoch szyta na miarę

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim projekcie - dobierzemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i rodzaju importowanych produktów, a Ty już niebawem będziesz cieszyć się tanimi i bezproblemowymi dostawami z Włoch! Zorganizujemy odbiór towaru na miejscu oraz ich bezpieczny transport do Polski i dostarczymy zaopatrzenie prosto pod wskazany adres.

 

Skontaktuj się z nami

 

Bezpieczny import win, artykułów spożywczych i mody z Włoch

Międzynarodowa wysyłka hurtowych ilości towarów oraz wysyłka wina i alkoholu wiążą się z dodatkowymi regulacjami celnymi. Eksperci z Mail Boxes Etc. pomogą załatwić wszelkie formalności tak, aby nic nie zakłóciło Twojego transportu. Zadbamy również bezpieczeństwo towarów świeżych – w przypadku importu artykułów spożywczych, które łatwo ulegają zepsuciu, proponujemy błyskawiczne przesyłki lotnicze. Realizacja transportu tą metodą możliwa jest również z użyciem palet. W przypadku importu towarów wartościowych ubezpieczymy Twoje przesyłki dzięki naszej ekskluzywnej usłudze MBE SafeValue.

Mail Boxes Etc. to najlepszy partner w biznesie importowym, a Włochy to serce naszej działalności - to właśnie tam znajduje się centrala główna Mail Boxes Etc. w Europie!


Uzyskaj ofertę na kompleksową obsługę logistyczną importu towaru z Włoch do Polski - wystarczy, że znajdziesz najbliższe Centrum MBE.

 

Znajdź najbliższe Centrum MBE

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz