Informacja o stawkach MBE na rok 2022

Warszawa, 9 grudnia 2021 r.

 

Przez ostatnie dwa lata każdy z nas stawiał czoła nowej rzeczywistości, która wzmocniła nasze poczucie wspólnoty i współodpowiedzialności, ale także nauczyła nas patrzeć w przyszłość i wprowadzać innowacyjne rozwiązania, dostosowane do zmieniających się potrzeb.

Nasze podstawy są dziś równie solidne jak nasza wizja, a wszystko to w zgodzie z misją MBE, która stawia naszych klientów w centrum uwagi.

 

Dlatego z dumą informujemy, że w 2021 roku zwiększyliśmy nasze inwestycje w technologię, aby przyspieszyć proces cyfryzacji i umocnić unikalne pozycjonowanie MBE na rynku jako platformy gotowych rozwiązań z zakresu wysyłki, realizacji, marketingu, e-commerce i druku.

Nasze zobowiązania na rok 2022 są kontynuacją tych działań, mając na celu wspieranie naszych klientów w ich wyzwaniach biznesowych – dostarczając im profesjonalne rozwiązania, które są odpowiedzią na obecne trendy i wymagania rynku.

 

W tym kontekście Mail Boxes Etc. (zwane dalej "MBE") informuje, że z dniem 1 stycznia 2022 r. zostanie zastosowana rewizja cenników wysyłkowych, by utrzymać wysoki poziom i jakość usług wyróżniające Sieć MBE, będące głównym powodem, dla którego klienci końcowi codziennie wybierają Centra MBE jako partnerów dla swoich działalności.

 

Ceny usług krajowych i międzynarodowych wzrosną średnio o 5,9%, a dopłaty za dodatkową obsługę paczek, za duże paczki oraz palety nienadające się do układania piętrowego będą stosowane w szerszym zakresie.

 

Nigdy bardziej niż dzisiaj nie pragnęliśmy podziękować wszystkim Klientom, którzy stale wybierają Centra MBE jako partnerów logistycznych, nagradzając w ten sposób nasze zaangażowanie w rozwiązywaniem problemów i wyzwań klientów oraz dostarczanie portfolio rozwiązań o wysokiej wartości dodanej: MBE Online, MBE eShip, MBE SafeValue, MBE MyLogistics, a to tylko niektóre z nich.

 

Na koniec przypominamy, że Centra MBE są zarządzane przez niezależnych Przedsiębiorców, którzy działają pod marką MBE na podstawie umowy franczyzowej. Z tego powodu nie wszystkie usługi i produkty oferowane przez Mail Boxes Etc. są dostępne w każdym Punkcie Sprzedaży MBE. Mail Boxes Etc. i MBE są znakami towarowymi zarejestrowanymi i używanymi przez MBE Worldwide S.p.A. (wszelkie prawa zastrzeżone).- Zespół Mail Boxes Etc.
MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz