##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz

Chcesz otworzyć własny punkt MBE? Dołącz do nas!

Przesyłki krajowe

Niezależnie od tego, czy chodzi tylko o jedną paczkę w roku, czy o całe mnóstwo zleceń, które mają być dostarczane w jasno określony, indywidualnie dopasowany sposób - zawsze możesz na nas liczyć. Stosownie do Twoich potrzeb wybrana zostanie najrozsądniejsza metoda transportu.

Przesyłki krajowe z MBE

Usługi skrojone na miarę Twoich potrzeb zawierają m.in.: odbiór przesyłki w dowolnym miejscu, punktualnie o czasie przez Ciebie wyznaczonym, stały monitoring transportu, podawanie informacji o przesyłce za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu oraz podsumowanie operacji przeprowadzonych w ostatnim miesiącu.

 

Krajowe przesyłki kurierskie

Obecnie wysyłka kurierem na terenie Polski to najbezpieczniejszy i najszybszy sposób transportu. Korzystając z usług kurierskich bezproblemowo wyślesz zarówno przesyłki kopertowe, jak i paczki czy palety.

Krajowe wysyłki kurierskie to również doskonałe rozwiązanie problemu braku odpowiedniego środka transportu. Z MBE wyślesz bagaż, sprzęt sportowy a także przewieziesz wyposażenie mieszkania czy biura podczas przeprowadzki. Wszystko będzie czekać na Ciebie pod wskazanym adresem dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

 

Wysyłaj z każdego miejsca w Polsce

Punkty MBE z łatwością znajdziesz w każdej części kraju. Skorzystaj z lokalizatora punktów na naszej stronie i już teraz wybierz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
 
Nie masz możliwości, by fizycznie dotrzeć do Punktu MBE? Zależy Ci na jak najszybszej wysyłce? Nic prostszego! Zadzwoń lub napisz do nas i zamów kuriera do domu. Nasz pracownik odbierze przesyłkę w dogodnej dla Ciebie porze i lokalizacji, a jeśli zajdzie taka potrzeba – własnoręcznie przygotuje i zapakuje każdy przedmiot do transportu.

 

Ile trwa wysyłka krajowa kurierem?

Standardowy czas realizacji przesyłki krajowej wynosi dwa dni robocze. Możemy jednak skrócić czas realizacji dostawy. Wybierz usługę przesyłki priorytetowej lub przesyłki next day a będziesz mieć pewność, że paczka zostanie doręczona następnego dnia. Korzystając z opcji next day możesz sam ustalić porę dostawy – dzięki temu wszystko odbędzie się bez zbędnych komplikacji.

W przypadku pilnych doręczeń doradzamy wybór przesyłki same day. Paczka lub przesyłka kopertowa z takim oznaczeniem trafi do rąk odbiorcy jeszcze tego samego dnia. Z ekspresową wysyłką krajową błyskawicznie przekażesz ważne dokumenty lub dostarczysz towar do klienta szybciej niż konkurencja.

 

Ile kosztuje krajowa wysyłka kurierska?

Ceny nadania przesyłki kurierskiej na terenie Polski uzależnione są od wagi i gabarytu przesyłki. Z dodatkowymi kosztami będą się wiązać usługi premium, takie jak wysyłki ekspresowe, możliwość wyboru pory odbioru paczki czy transport przedmiotów szczególnie narażonych na uszkodzenie.

 

W MBE jakość masz w standardzie!

Wieloletnie doświadczenie w krajowym i zagranicznym transporcie towarów pozwoliło nam na wypracowanie najwyższych standardów usług.
Kompleksowe i fachowe przygotowanie paczki do wysyłki, dobór odpowiedniego przewoźnika i środka transportu, krótki czas realizacji przesyłek – to tylko kilka aspektów, które -specjalnie dla Ciebie- nieustannie udoskonalamy.
 
Sprawdź naszą ofertę i korzystaj z bezpiecznych, szybkich i tanich przesyłek krajowych.

 

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZE CENTRUM MBE

 

MBE oferuje między innymi następujące usługi związane z wysyłką na terenie Polski:
 

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl