Twoje Centrum MBE
MBE Center 0003 Warszawa
Znajdź inny punkt
Tomasz Wegner
Solution Manager
MBE 0003 - Warszawa
Centrum rozwiązań
ul. Belgradzka 14/u16
02-793 Warszawa
Rozwiązania MBE
Przesyłki i Pakowanie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Druk i Marketing
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Logistyka i fulfillment
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Transport paletowy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wynajem skrytek adresowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka alkoholu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE SafeValue - ubezpieczenie przesyłki
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka bagażu i sprzętu sportowego
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rozwiązania MBE dla e-commerce
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE e-LINK: wtyczka wysyłkowa dla sklepów internetowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pakowanie paczek i przesyłek
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka dzieł sztuki
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Magazynowanie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wirtualne biuro
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MBE Online - platforma wysyłkowa MBE
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Opakowania i materiały pakowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rozwiązania MBE dla biznesu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wsparcie dla uchodźców z Ukrainy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wysyłka paczek wartościowych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ecommerce Fulfillment
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Odkryj wszystkie usługi
Więcej usług
Grawerowane skrzynki na wino
Grawerowane Chusteczniki
Grawerowane skrzynki na biżuterie
Grawerowane kubki
Grawerowane tabliczki na drzwi
Grawerowany kalendarz
Reviews
Sznaucer Moim Rycerzem, 2/6/2021
Super miejsce, zawsze wszystko na czas, sprawnie, miła atmosfera, profesjonalna i kompetentna obsługa. Jestem prawie codziennie po jakiś wydruk, zawsze 100 % zadowolenia. Polecam serdecznie.
Damian Szymański, 10/6/2020
Zostawiłem tutaj już dobre 100 zł. W punkcie ksero! :D mają wszystko, koperty, segregatory, pieczątki, papier, koszulki. Druk w kolorze piękny. No generalnie zawsze wychodzę z tego punktu z załatwioną sprawą. Dziwią mnie te komentarze.
Mościcki W-wa Nieruchomości, 2/12/2020
Szybka i sprawna obsługa .Dziękujemy za skan i wysyłkę mailem 🙂👍
Mariusz Iwański, 1/29/2020
Miejsce spoko. Korzystałem z wysyłki paczki kurierem fedex. Byłem o 18 więc godzinę przed zamknięciem i było normalnie otwarte. Piszę to analizując inne komentarze. Trochę lipa bo byłem tam pierwszy raz i o wszystko musiałem dopytywać sam. O nr listu przewozowego, a nawet o firmę kurierską na którą wypełniam formularz.
Wiesiek Kopicki, 6/11/2019
Od kilku miesięcy korzystam ze skrzynki pocztowej. Za każdym razem jestem od razu informowany mailowo o nadejściu przesyłki. Przemiła obsługa, z anielską cierpliwością, przechowuje przesyłki, które nadeszły podczas mojej nieobecności (a ta czasami trwa ponad tydzień). Zawsze miło i zawsze z uśmiechem. Ogromny pozytyw i gorąco polecam!
Magda Feliks, 4/19/2019
Super miła obsługa,pieczątkę zrobili mi ekspresowo!POLECAM!
Newsletter MBE
Nowości, promocje, zniżki, etc.
#PeoplePossible
Stories
Jak stworzyć skuteczny biznes e-commerce?
Głównym kluczem do rozwoju firm działających na rynku online jest skuteczny e-commerce, który potrafi tworzyć konwersje. Chociaż istnieje nieskończenie wiele rodzajów produktów i usług, to wszystkie zasady dobrze zbadanej strategii handlowej odpowiadają mechanizmom i potrzebom wspólnym dla wszystkich konsumentów.
Stories
Jak odzyskać klientów za pomocą działań marketingowych?
Wszystkie firmy mają w swoich bazach danych pewien odsetek nieaktywnych, zapomnianych klientów - użytkowników, którzy wcześniej zarejestrowali się na portalu, aby otrzymywać informacje lub zakupić produkt, ale następnie, będąc zapisanymi na listę mailingową, nie wykazali już zainteresowania komunikacją lub produktami marki.
Stories
Przeprowadzka z Warszawy do Gdańska w kilka godzin?
Nagła przeprowadzka wcale nie musi być katastrofą.
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych.


MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl

##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz