Wysyłka rzeczy osobistych kurierem

Wysyłka rzeczy osobistych kurierem to specyficzna usługa. Nadanie kurierem przedmiotów o wysokiej wartości sentymentalnej to duże wyzwanie zarówno dla nadawcy jak i przewoźnika. Przedmiotów osobistych o wyjątkowej wartości emocjonalnej najczęściej nie da się obiektywnie wycenić ani odkupić, przez co ryzyko takiego transportu jest bardzo duże. 

 

 Wysyłka rzeczy osobistych kurierem 
 

W Mail Boxes Etc. rozumiemy potrzebę bezpiecznej wysyłki rzeczy osobistych, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy ekskluzywne rozwiązanie, które pomaga zorganizować taki transport.

 

Bezpieczna wysyłka rzeczy osobistych? To możliwe!

Jeśli chcesz wysłać osobisty i wyjątkowy przedmiot, skorzystaj z usług najbliższego Centrum Mail Boxes Etc. Nasi eksperci każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby bagaże sprawnie i bezpiecznie docierały do odbiorcy. Dbamy o odpowiednie przygotowanie przedmiotów do wysyłki, pakując je z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów, dobranych odpowiednio do ich charakterystyki. 

 

Wysyłasz coś wyjątkowo delikatnego lub niewymiarowego? Takie zadania lubimy najbardziej!

Nasi specjaliści spakują i zabezpieczą do wysyłki wszystkie wymagające specjalnego traktowania przedmioty. Zamów usługę wysyłki z pakowaniem i odetchnij - odpowiednie środki ostrożności oraz właściwe oznakowanie paczki zagwarantują najwyższą dbałość o bezpieczeństwo cennych rzeczy osobistych w transporcie. Wysyłkę przedmiotów o nietypowych kształtach lub dużych wymiarach organizujemy także z wykorzystaniem palet.

 

Chronimy to co wyjątkowe!

W MBE wiemy, że przedmioty przywołujące piękne wspomnienia, historie i emocje są jedyne i niepowtarzalne, a ich obiektywna wartość często nijak się ma do wartości sentymentalnej. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny program ochrony przedmiotów wartościowych – MBE Safe Value*. Korzystając z naszego autorskiego ubezpieczenia masz gwarancję zwrotu kosztów na wypadek zagubienia lub uszkodzenia w transporcie, także tych poniesionych na spakowanie przesyłki i samą wysyłkę kurierem.

*usługa podlega warunkom i ograniczeniom
 

Skontaktuj się z najbliższym Centrum MBE i zapytaj o indywidualne warunki wysyłki rzeczy osobistych oraz ofertę na ubezpieczenie MBE SafeValue.
Nasze punkty usługowe znajdują się m.in. w Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie, a także wielu miastach pośrednich. Użyj naszej wyszukiwarki punktów MBE lub zadzwoń i już dziś skorzystaj z bezpiecznej wysyłki przedmiotów osobistych i wartościowych.

 

Znajdź najbliższe Centrum MBE

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz