Bezpieczny transport obrazu to zadanie wymagające szczególnego i profesjonalnego podejścia. Wykwalifikowany zespół firmy MBE kompleksowo i z najwyższą dbałością zajmie się Twoim mieniem.

W obecnych czasach każdy może tworzyć i poszerzać zbiory obrazów bez wychodzenia z domu. Zarówno prywatni właściciele dzieł sztuki jak i domy aukcyjne coraz częściej przenoszą swoją działalność sprzedażową do sieci, gdyż umożliwia to dotarcie do ogromnej liczby potencjalnych nabywców.

Jednak zakończona sukcesem transakcja generuje poważny problem logistyczny, mianowicie: jak bezpiecznie wysłać obraz? Jakie zabezpieczenia zastosować, aby tak cenna i delikatna przesyłka dotarła do odbiorcy w nienaruszonym stanie?

 

 

Każdy obraz należy zabezpieczyć w kilku etapach. Pierwszy krok to szczelne zawinięcie płótna w folię typu stretch. Następnie stosujemy amortyzującą wstrząsy folię bąbelkową. Niezbędny będzie także mocny, twardy karton, który cechować powinna wysoka wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia – gięcie, rozdzieranie, rozmiękanie.

Ubezpiecz wartościowe przedmioty i śpij spokojnie

Niewątpliwie transportowi unikatowych, często niedających się już odtworzyć dzieł sztuki towarzyszy niepokój. Na każdym etapie podróży obrazu coś może przecież pójść nie tak… Zamiast w napięciu oczekiwać na potwierdzenie od klienta, że towar dotarł w nienaruszonych stanie – zainwestuj w swój spokój.

 

Jeśli nie masz doświadczenia w zabezpieczaniu obrazów do transportu – zostaw to specjalistom. Wykwalifikowany pracownik fachowo przygotuje obraz do wysyłki, także bezpośrednio u Ciebie w domu! Stosujemy  materiały zabezpieczające najwyższej jakości, ale dbamy również o optymalne warunki w czasie transportu – temperatura, wilgotność to czynniki decydujące w dużej mierze o tym, w jakiej kondycji delikatne płótno dotrze pod swój nowy adres.

W MBE oferujemy własne ubezpieczenie, które pozwala na zabezpieczenie nadanego do przesyłki dzieła obejmując wszystkie koszty – od pakowania poprzez transport aż po wartość samego przedmiotu umowy.

#PeoplePossible

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz