Wysyłka wózka dziecięcego

Kompletowanie wyprawki dla niemowlaka, w tym wybór odpowiedniego wózka to jedne z przyjemniejszych aspektów rodzicielstwa.
Bardzo szybko okazuje się jednak, że większość rzeczy błyskawicznie staje się zbędna…

Głęboki wózek dziecięcy z gondolą używany jest dość krótko. Już po kilku miesiącach przechodzi się na wersję spacerową. A kiedy maluch rośnie i staje się coraz bardziej aktywny, rodzice kupują kolejną spacerówkę, tym razem lżejszą, bardziej poręczną i z łatwiejszym systemem składania.

Jeśli nie masz potrzeby lub wystarczającej ilości miejsca do przechowywania wózka, świetnym rozwiązaniem będzie jego sprzedaż. Dzięki usługom firm kurierskich nie musisz szukać nabywcy lokalnie – wrzuć ogłoszenie do sieci i sprzedaj wózek bez względu na dzielący oba adresy dystans. 

Jak spakować wózek dziecięcy do wysyłki?

Wysyłka wózka dziecięcego kurierem nie sprawi żadnych trudności, o ile tylko zostanie on odpowiednio spakowany. Zarówno spacerówkę jak i wózek z gondolą najlepiej byłoby przewozić w oryginalnym opakowaniu. Jeśli jednak nie masz już fabrycznego pudełka – przygotuj inne, które będzie odpowiednie pod względem rozmiaru i wytrzymałości. 

Przed spakowaniem wózka do wysyłki usuń z niego brud. Następnie zdemontuj wszystkie ruchome i wystające elementy oraz dołączone akcesoria. Owiń każdy element wózka folią zabezpieczającą i włóż wszystko do kartonu. Aby zredukować wstrząsy oraz przesuwanie się wózka w transporcie – wypełnij puste przestrzenie w pudle folią, specjalnym wypełniaczem lub papierem. Karton szczelnie zaklej taśmą. Przy jej pomocy możesz także wzmocnić brzegi i rogi opakowania. Jeśli nie czujesz się na siłach lub nie posiadasz odpowiednich materiałów pakowych - zostaw to nam!

Fachowa i bezpieczna wysyłka wózka dziecięcego

Wybierając odpowiednią firmę kurierską możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu towaru do wysyłki, wyborze odpowiedniego przewoźnika czy nawet ubezpieczeniu przesyłanego towaru (i kosztów wysyłki!).
Spakowanie wózka do wysyłki kosztuje Cię zbyt dużo czasu i zachodu? Pracownik MBE Cię w tym wyręczy! Odwiedź najbliższy punkt MBE lub zadzwoń do nas – dobierzemy usługę na miarę Twoich potrzeb.

 

Znajdź najbliższe Centrum MBE

 

W MBE zajmujemy się przesyłkami w sposób kompleksowy– od przygotowania i spakowania towaru do wysyłki, przez wybór odpowiedniego przewoźnika, ubezpieczenia aż po monitorowanie statusu przesyłki i pokwitowanie odbioru przez zadowolonego odbiorcę!

#PeoplePossible

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz